• images
اسپیکر ، قیمت اسپیکر ، اسپیکر فابریک ، car speakers

اسپیکر ، قیمت اسپیکر ، اسپیکر فابریک ، car speakers

سیستم خودرو اسپیکر خودرو

خودرو بخش مربوط به تولید صدا می باشد .در همه خودرو ها وجود لازم و اجباری می باشد .برخی از دوست داران خودرو و ماشین باز های جوان برای لذت بردن از موزیک و آهنگ های مورد علاقه خود از استفاده می کنند.اما می توان در مدل های مختلفی باشد بعضی از بلندگو های خودرو CAR SPEAKERS با قدرت کم عمل می کنند و صدای کمی دارند .اما اگر قصد بهبود سیستم صوتی خودرو را داشته باشید می توانید از ها پیشرفته با برند های مختلف استفاده کنید .بلندگو خودرو برای انتقال صدا از ضبط و پخش صوتی خودرو به آن می باشد .از انواع می توان به کواکسیال ، کامپوننت ، توییتر ، میل باس و میدرنج ، فابریکی و کمپرسور صدا و بوق نام برد .برای خریداری برند های مشهور مانند پیونیر و کنوود و غیره ... با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
 
کارشناسان ضبط  خودرو موافق هستند بهترین چیزهایی که می توانید برای بهبود کیفیت صدای صوتی اتومبیل انجام دهید، جایگزینی بلندگوهای اصلی کارخانه با بلندگوهای با کیفیت بعد از فروش است. بدون انجام هر کاری دیگری به سیستم صوتی ماشین شما، صداهای روشن، پر جنب و جوش و حتی پخش را تجربه خواهید کرد و همچنین جنبه های آهنگ هایی را که احتمالا حتی از آن آگاه نبودید خواهید شنید. البته، اگر تصمیم گرفتید تمام سیستم صدای خود را ارتقا دهید، بلندگوهای جدید باید در بالای لیست اجزای جایگزین قرار گیرند.در طراحی و مواد بین تجهیزات اصلی و سخنرانان پس از فروش تفاوت معناداری وجود دارد. بلندگوها از اهمیت حیاتی برای تولید کنندگان خودرو به عنوان موتور و ترمز استفاده نمی کنند. سخنرانان کارخانه به طور معمول به قیمت، ساخته شده با استفاده از مواد ارزان، یعنی مخروط کاغذ با ضخامت کاغذ، اطراف فوم و آهن ربا کوچک است. در نتیجه صدا ضعیفی دریافت می کند و به همین علت که مواد در محیط معمولی قادر به مقاومت در برابر محیط نیستند، آن ها بدتر می شوند و صدا حتی بدتر می شود.

از سوی دیگر، مارک های ما در زمینه تجهیزات صوتی تخصص دارند. با تمرکز اصلی بر روی نوآوری و برتری، آنها برای رسیدن به مؤثرترین راه حل نیازهای شما، بهترین کار را می کنند. این علامت ها طراحی های پیشرفته ای را ایجاد می کنند و از مواد پیشرفته ای استفاده می کنند که کیفیت صدای عالی را به همراه می آورد. مخروط ووفر از کاغذ با درجه بالا و پلی پروپیلن ساخته شده است که با مواد دیگر، پوشش داده شده، و یا قالب تزریق ساخته شده است؛ صدای جیر جیر با ترکیب ابریشم یا ابریشم / پلیمر ساخته می شود. و محفظه بلندگو از لاستیک بوتیل و یورتان ساخته شده است. با بلندگوهای پسزمینه، موسیقی شما همان شیوه ای است که هنرمندان و مهندسان صدا در استودیوی ضبط در نظر گرفته اند.ما هر دو بلندگوی کامل و بلندگو را در طیف گسترده ای از اندازه و توان ارائه می دهیم. بلندگوهای بلندگو در نسخه های دو طرفه یا 3 طرفه قرار می گیرند. بلندگوهای دو طرفه که به عنوان بلندگوهای کواکسیال نیز شناخته می شوند، دارای یک ووفر برای صداهای پایین، صدای باس و صدای بلند برای یادداشت های بلند است. بلندگوهای 3 طرفه علاوه بر یک ووفر و بلندگو دارای یک راننده متوسط ​​می باشند. بلندگوهای طیف گسترده ای برای جایگزینی بلندگوهای کارخانه ایده آل اند، زیرا می توانند در مکان های مشابه، معمولا در پانل های درب نصب شوند. این سخنرانان حق بیمه تبدیل به یک راه حل مناسب برای کسانی است که فضای محدودی را در داخل وسیله نقلیه برای نصب بلندگوها دارند. آنها همچنین به ارتقاء سیستم صدای خودرو خود با حداقل تلاش و زمان کمک می کنند.
 
 
همانطور که از نام آن مشخص است، بلندگوهای مجهز به بلندگوهای جداگانه هستند که به طور خاص طراحی شده اند تا در یک سیستم استفاده شوند. به طور معمول، سیستم جزء دارای دو tweeters، دو ووفر و یک متقاطع است. متقاطع بین آمپلی فایر و سخنرانان سیم کشی شده است. عملکرد متقاطع در جداسازی فرکانس های بالا و پایین و فرستادن آنها به بلندگو های مناسب، به این ترتیب باعث کاهش اعوجاج می شود. با توجه به شرایطی که فضای نصب شده دارید، سیستم های اجزای سازنده امکان قرار دادن بلندگوهای داخل کابین را فراهم می کنند که کیفیت صدا عالیی را که در انتظار آن هستید، فراهم می کند. جیبررها باید در کابین بالاتر از ووفر قرار بگیرند.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید