• images
اکولایزر و تنظیم صدا ، equalizers & processors

اکولایزر و تنظیم صدا ، equalizers & processors

سیستم خودرو اکولایزر و تنظیم صدا خودرو

انتخاب خودرو

اکولایزر و تنظیم صدا تویوتا

اکولایزر و تنظیم صدا لکسوس

اکولایزر و تنظیم صدا بنز

اکولایزر و تنظیم صدا بی ام و

اکولایزر و تنظیم صدا پورشه

اکولایزر و تنظیم صدا هیوندای

اکولایزر و تنظیم صدا کیا

اکولایزر و تنظیم صدا هوندا

اکولایزر و تنظیم صدا نیسان

اکولایزر و تنظیم صدا مزدا

اکولایزر و تنظیم صدا ولوو

اکولایزر و تنظیم صدا آلفارومئو

اکولایزر و تنظیم صدا پژو

اکولایزر و تنظیم صدا سیتروئن

اکولایزر و تنظیم صدا آئودی

اکولایزر و تنظیم صدا مازراتی

اکولایزر و تنظیم صدا رنو

اکولایزر و تنظیم صدا میتسوبیشی

اکولایزر و تنظیم صدا سوزوکی

اکولایزر و تنظیم صدا فولکس

اکولایزر و تنظیم صدا لامبورگینی

اکولایزر و تنظیم صدا مک لارن

اکولایزر و تنظیم صدا مینی

اکولایزر و تنظیم صدا لوتوس

اکولایزر و تنظیم صدا جگوار

اکولایزر و تنظیم صدا جیپ

اکولایزر و تنظیم صدا سوبارو

اکولایزر و تنظیم صدا دی اس

اکولایزر و تنظیم صدا لیفان

اکولایزر و تنظیم صدا جک

اکولایزر و تنظیم صدا ام وی ام

اکولایزر و تنظیم صدا چری

اکولایزر و تنظیم صدا سانگ یانگ

اکولایزر و تنظیم صدا ام جی

اکولایزر و تنظیم صدا گریت وال

اکولایزر و تنظیم صدا بسترن

اکولایزر و تنظیم صدا چانگان

اکولایزر و تنظیم صدا بی وای دی

اکولایزر و تنظیم صدا هایما

اکولایزر و تنظیم صدا دانگ فنگ

اکولایزر و تنظیم صدا بایک

اکولایزر و تنظیم صدا بیسو

اکولایزر و تنظیم صدا برلیانس

اکولایزر و تنظیم صدا جیلی

اکولایزر و تنظیم صدا بورگوارد

اکولایزر و تنظیم صدا لندویند

اکولایزر و تنظیم صدا زوتی

اکولایزر و تنظیم صدا دامای

اکولایزر و تنظیم صدا کوپا

اکولایزر تنظیم صدا همانطور که از نامش مشخص است برای تنظیم باس و سایر تنظیمات صدا خودرو در نظر گرفته شده است .همه رانندگان و کسانی که با صدا سر و کار دارند این موضوع را می دانند که وجود ضبط مناسب و باند های حرفه ای و حتی داشتن ساب ووفر و آمپلی فایر در کنار آن ها نمی تواند صدای بالا مناسبی را به همراه داشته باشد .حتما حتما باید از یک اکولایزر خودرو EQUALIZERS & PROCESSORS  استفاده کنید تا بتوانید صدای گوش نوازی را در طول سفر های خود بشنوید .تنظیم صدای خودرو به تنهایی از طریق ضبط خودرو و سیستم صوتی و تصویری نیز امکان پذیر است اما اکولایزر تنظیمات فوق حرفه ای تری را به همراه دارد و خیال شما را از هر نظر راحت می کند .برای خریداری هریک از لوازم یدکی خودرو که نام آن ها را در بالاتر بردیم و شما احساس نیاز به آن ها را می کنید می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش دهید.

اگر شما یک متفکر هسته ای هستید، به جای درست آمده اید. تجهیزات در اینجا برای علاقه مندان به وفاداری بالا است که می توانند تفاوت های ظریف در کیفیت صدا را تشخیص دهند؛ کسانی که گوش قلع می توانند حرکت کنند. برای عاشق موسیقی که بیش از تعداد زیادی حجم و باس از آمپر و ساب ووفر میخواهد، ما ابزارهایی را به شما ارائه میدهیم که به شما امکان میدهد صدای استریو خود را از جمله صاف کنندهها، پردازندهها، Crossovers و Maximizer باس بسازید.بیایید در گیرنده استریو شروع کنیم. اکثر گیرنده ها ولتاژ را که آمپلی فایر می تواند اداره کند، خروجی نمی کند و بیشتر از طریق سیم کشی از بین می رود. ما درایورهای خطی را که سیگنال را از گیرنده به آمپلی فایر افزایش می دهیم، ارائه می دهیم، بنابراین تقویت کننده می تواند عملکردی را که بدون سر و صدا دارد، ارائه دهد. ما همچنین پردازنده های بازیابی باس را داریم که باعث افزایش فرکانس هایی که توسط گیرنده های کارخانه و فایل های صوتی فشرده ای سرکوب شده است.


در داخل خودرو یک مکان سخت برای ایجاد صدا با کیفیت است. فراوانی سطوح مختلف وجود دارد که برخی از آنها صدا مانند کرسی و فرش را جذب می کنند و دیگران آن را مانند شیشه و پلاستیک بازتاب می دهند. به علاوه، سر و صدای موجود در جاده وجود دارد. گیرنده استاندارد به شما اجازه می دهد کمی بیشتر از باس و سه برابر کردن تنظیم کنید، اما یک اکولایزر به شما امکان می دهد صدای خود را با توجه به سلیقه خود تنظیم کنید و به شکل کابین و یا کمتر از مکان های بلندگو کمک کنید. با یک اکولایزر، شما می توانید پاسخ فرکانس فردی را تنظیم کنید، ریزش بیشتر را به باس پایین، اضافه کردن وضوح به خواننده، و کاهش زنگ های ناراحت کننده را کاهش دهد.بلندگوها برای بهینه سازی فرکانس های مختلف، با فرکانس های بالا برای بلندگوها و فرکانس های پایین برای ووفر ها طراحی شده اند. Crossovers این فرکانس ها را به سمت بلندگو راست هدایت می کند، بنابراین صدای سازندگان مجبور نیستند صدای یادداشت های کم و ساب ووفر کمتری بگذارند. بلندگوهای طیف وسیعی از فرکانس ها را فیلتر می کنند، اما سیستم های بلندگوهای جزء دارنده سوئیچ های غیر فعال هستند که بین تقویت کننده و بلندگو متصل می شوند. Crossovers فعال بین گیرنده و تقویت کننده سیم کشی می شود و به شما اجازه می دهد تا سطح سیگنال را به کانال های فردی تنظیم کنید، بنابراین آمپر تنها فرکانس های سمت راست را افزایش می دهد.

قابلیت پردازنده های سیگنال می تواند متفاوت باشد، اما کامل ترین آنها دارای قابلیت اکولایزر و متقاطع است که شما را قادر می سازد تا صدا را کاملا در خودرو خود کنترل کنید. آنها معمولا می توانند با سیستم های استریو کارخانه و پس از فروش مورد استفاده قرار می گیرند، اما وقتی که برای ادغام کارخانه استفاده می شوند، واقعا شفاف می شوند، زیرا محدودیت های تولیدی طراحی شده را حذف می کنند. به عنوان مثال، اگر شما با استفاده از گیرنده کارخانه با استفاده از بلندگوهای پس از فروش کار می کنید، یک پردازنده سیگنال به شما اجازه می دهد تا بیشتر از آنها از طریق تنظیمات کارخانه طراحی شده برای محدود کردن خروجی باس برای حفاظت از سخنرانان کارخانه با کیفیت پایین استفاده کنید. 
 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید