• images
باتری و شارژ ها ، batteries & power sources
ششش

باتری و شارژ ها ، batteries & power sources

سیستم خودرو باتری و شارژ

برندهای ویژه

باتری و شارژ سیستم خودرو در اصل به بخشی از سیستم باتری اصلی خودرو گفته می شود که به تجهیزات سیستم صوتی خودرو و ضبط و باند و آمپلی و ساب ووفر متصل می شود و برای این کار اختصاص یافته است .همانطور که می دانید شما با اضافه کردن هریک از لوازم سیستم خودرو مانند ضبط صوتی و تصویری و وسایل و تجهیزات اسپرت و تیونینگ دیگر باید از انرژی تولید شده توسط باتری خودرو استفاده کنید .گاها بعضی از وسایل مانند شارژ اینورتر و شارژ کانورتر به خود باتری متصل می شوند تا عملکرد بهتری داشته باشند .باتری سیستم خودرو BATTERIES & POWER SOURCES  باید برق مورد نیاز تمام لوازم را تولید کند اما در عین حال باید مراقب باشیم که فشار زیادی به شارژ سیستم خودرو وارد نشود.برای خریداری هریک از لوازمی که آن ها را نام بردیم کافیست با ما تماس بگیرید و محصول مورد نظر را سفارش دهید و در اسرع وقت آن را درب منزل تحویل بگیرید.
 
سیستم های استریو پس از فروش بسیار بالا قدرت زیادی را تولید می کنند و اگر سیستم الکتریکی شما ارتقاء نداشته باشد، می توانید عملکرد صوتی ضعیف داشته باشید، مهم نیست که آمپلی فایر یا ساب ووفر چقدر عالی باشد. به علاوه شما می توانید مشکلات جدی مانند چراغ کم نور یا وسیله نقلیه ای که شروع به کار نکند، داشته باشید. ما محصولات مورد نیاز برای قدرت سیستم خود را از جمله سلول های قدرت، خازن ها، مبدل ها، مبدل ها و منابع برق را داریم.اگر چراغ های خود را هنگامی که استریو حرکت می کند، کم نور می کند، شما نیروی بسیار زیاد و سیستم الکتریکی خود را خنثی می کنید. اولین قدم این است که کل سیستم الکتریکی را برای اطمینان از جمله زمین و خروجی مبدل، بررسی کنید، اما یک راه برای ارتقاء سیستم شما با نوع باتری نوع سلول است. این نوع باتری های AGM (Matte Glass Mat) هستند که الکترولیت باتری در ماتریکس شیشه ای جذاب است که به یک اسفنج بستگی دارد.
 
 
باتری های AGM به طور کامل مهر و موم شده، ضد سرقت و بدون تعمیر و نگهداری هستند و می توانند در هر موقعیت نصب شوند. اما مهمترین ویژگی آن کم مقاومت و سطح بالایی است که قدرت بیشتری برای سیستم شما فراهم می کند. این باتری ها یک گزینه عالی برای اضافه کردن باتری دوم به سیستم شما هستند، به ویژه اگر مدت زمان طولانی را با موتور خاموش کنید. علاوه بر این می توانید به سیستم خود یک خازن اضافه کنید. یک خازن قدرت را ذخیره می کند و می تواند آن را سریعتر از یک باتری تحویل دهد، مانند زمانی که یادداشت های باس یا ضربه درام باعث ایجاد تقاضای زیاد انرژی در تقویت کننده می شود.
 
 
گزینه دیگری برای روشن کردن سیستم با استفاده از موتور یک مبدل قدرت یا منبع تغذیه است. این واحدهای جریان فعلی را به 12 ولت DC تبدیل می کنند تا بتوانند به استریو و سایر اجزای DC 12V خود دسترسی داشته باشند. آنها در گستره وسیعی از مقادیر قدرت در دسترس هستند و بسیاری از آنها شامل یک شارژر باتری با کنترل ریزپردازنده است که به طور مداوم حالت شارژ و بار باتری را نظارت می کند و باتری را برآورده می کند. واحدهای با یک شارژر باتری طراحی شده اند که در خودرو نصب می شوند و همیشه با باتری متصل می شوند.
 
 

svg