• images
بلوتوث ، قیمت بلوتوث ، بلوتوث فابریک ، bluetooth car kits

بلوتوث ، قیمت بلوتوث ، بلوتوث فابریک ، bluetooth car kits

سیستم خودرو بلوتوث خودرو

دسته بندی ها

سیستم خودرو از آن دسته از تکنولوژی های بی سیم می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.با این تکنولوژی می توانید به راحتی گوشی خود را به سیستم صوتی متصل نمایید . خودرو BLUETOOTH CAR KITS  کار را برای دارندگان خودروهای امروزی آسان می کند.با استفاده از امکان انتقال داده ها از یک وسیله صوتی به ضبط خودرو شما است.اگر شما دارای سیستم تصویری هستید حتی می توانید فایل های تصویری را به کمک این تکنولوژی جا به جا کنید و در مانیتور خودرو خود به مشاهده بپردازید.اگر خودرو شما آنچنان هم لوکس و امروزی نیست و خود خودرو از سیستم و سیستم صوتی و تصویری آن نیز پشتیبانی نمی کند می توانید به بخش سیستم صوتی سایت ما مراجعه کنید و اابتدا یک ضبط ی با کیفیت بالا را خریداری کنید و بر روی خودرو نصب کنید تا بهترین صدا را با استفاده از این محصول پخش نمایید و لذت ببرید.
 
در یک زمان اگر شما می خواستید صدای، ویدیو یا داده ها را در فاصله های کوتاه انتقال دهید، سیمها را مورد نیاز داشتید. اما این همه با تغییر کرد. هر دستگاه فعال می تواند به صورت بی سیم (همراه با دیگر دستگاه های ) با یکدیگر متصل شود (در صورتی که در نزدیکی یکدیگر قرار داشته باشد)، بنابراین می توانید با تلفن همراه خود با هدست یا بلندگو / میکروفون خارجی تماس تلفنی داشته باشید و پخش موسیقی از آی پاد خود را از طریق استریو ماشین خود را.
رانندگی ایمن نیاز به توجه به جاده و هر دو دست بر روی چرخ است، و این امکان پذیر نیست که شما با تلفن همراه خود را در دست خود را پرت کردن. شما را قادر می سازد بدون لمس کردن تلفن خود، تماس تلفنی برقرار کنید و به تماس پاسخ دهد، بنابراین می توانید در جاده تمرکز کنید. در بسیاری از مناطق قوانین محدود کننده استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی وجود دارد، بنابراین هدست یا کیت خودرو به شما کمک خواهد کرد که به شما ایمن بمانید، همچنین شما را قانع خواهد کرد.
 
 
هدست handsfree ما راحت، آسان به جفت است و می تواند با استفاده از کابل USB شامل شارژ شود. آنها سر و صدای پس زمینه را حذف می کنند، بنابراین شما می توانید مکالمه واضح و صحیح داشته باشید. اگر میخواهید بیشتر از تماسهای دریافتی و تماس تلفنی انجام دهید، یک کیت ماشین دست آزاد را در نظر بگیرید. این شما را قادر می سازد از کیفیت موسیقی با کیفیت بهتر سخنرانان خود لذت ببرید بدون نیاز به اتصال سیمی. این دستگاه ها دارای فرستنده های مجهز به FM است که فرکانس باند FM را که توسط گیرنده وسیله نقلیه برداشته شده است پخش می کند.ما سبک هایی برای هر سلیقه ای داریم، از جمله مدل هایی که می توانند گوشی یا پخش کننده MP3 را تحمل کنند. آنها ازطریق درگاه ورودی سبکتر یا 12V استفاده می کنند و می توانند همزمان یک بار دستگاه تلفن همراه خود را بپردازند. علاوه بر موسیقی از هر دستگاه پخش موسیقی قابل حمل، اکثر کیت ماشین نیز دارای خواننده USB و میکرو SD، بنابراین شما می توانید موسیقی از فلش درایو USB و کارت میکرو SD. آنها هنگامی که یک تماس دریافتی دریافت می شوند، به طور خودکار از حالت موسیقی به حالت دستی آزاد می شوند و برخی می توانند پیام صوتی از شماره تلفن دریافتی را ارائه دهند.
 
 
اگر فقط به موسیقی علاقمند هستید، ما همچنین فرستنده های مستقل FM را شامل می شود که شامل بسیاری از ویژگی های پخش شده ذکر شده است. این ها در سبک های مختلف از جمله مدل های جمع و جور است که به درستی به دستگاه تلفن همراه خود وصل می شوند. فن آوری نیز می تواند برای کمک به جلوگیری از کلید های از دست رفته استفاده شود. iTag کلید FOB الکترونیکی است که سازگار با گوشی های آیفون و آندروید است. این یک هشدار است که از محدوده تلفن همراه برخوردار است و دارای یک عملکرد آخرین دیده شده است که قطره پین ​​روی نقشه را به شما کمک می کند تا دستگاه را پیدا کنید.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید