• images
دوربین و سنسور ، cameras & driver safety

دوربین و سنسور ، cameras & driver safety

سیستم خودرو دوربین و سنسور خودرو

انتخاب خودرو

دوربین و سنسور تویوتا

دوربین و سنسور لکسوس

دوربین و سنسور بنز

دوربین و سنسور بی ام و

دوربین و سنسور پورشه

دوربین و سنسور هیوندای

دوربین و سنسور کیا

دوربین و سنسور هوندا

دوربین و سنسور نیسان

دوربین و سنسور مزدا

دوربین و سنسور ولوو

دوربین و سنسور آلفارومئو

دوربین و سنسور پژو

دوربین و سنسور سیتروئن

دوربین و سنسور آئودی

دوربین و سنسور مازراتی

دوربین و سنسور رنو

دوربین و سنسور میتسوبیشی

دوربین و سنسور سوزوکی

دوربین و سنسور فولکس

دوربین و سنسور لامبورگینی

دوربین و سنسور مک لارن

دوربین و سنسور مینی

دوربین و سنسور لوتوس

دوربین و سنسور جگوار

دوربین و سنسور جیپ

دوربین و سنسور سوبارو

دوربین و سنسور دی اس

دوربین و سنسور لیفان

دوربین و سنسور جک

دوربین و سنسور ام وی ام

دوربین و سنسور چری

دوربین و سنسور سانگ یانگ

دوربین و سنسور ام جی

دوربین و سنسور گریت وال

دوربین و سنسور بسترن

دوربین و سنسور چانگان

دوربین و سنسور بی وای دی

دوربین و سنسور هایما

دوربین و سنسور دانگ فنگ

دوربین و سنسور بایک

دوربین و سنسور بیسو

دوربین و سنسور برلیانس

دوربین و سنسور جیلی

دوربین و سنسور بورگوارد

دوربین و سنسور لندویند

دوربین و سنسور زوتی

دوربین و سنسور دامای

دوربین و سنسور کوپا

خودرو از لوازم جانبی خودرو می باشد که بسیار بر عملکرد خودرو تاثیر دارد .امکانات و آپشنی که انواع در اختیار دارد دیگر هیچ لوازم یدکی در اختیار ندارد.از انواع دوربین های ارائه شده در سایت خودروایدی می توان به دوربین عقب و جلو پشت خودرو ، دش کمرا و دوربین DVR ، دوربین 360 درجه ، سنسور پارک ، و سیستم تشخیص نقطه کور اشاره کرد .سنسور خودرو CAMERAS & DRIVER SAFETY  در هنگام رانندگی و ایستادن و حتی پارک کردن خودرو بسیار کمک کننده است .شما می توانید با خرید هریک از این لوازم به آپشن های خودرو خود بیافزایید البته در خودروهایی امروزی و لوکس انواع این سنسور ها و دوربین های مختلف که در قسمت های مختلف خودرو قرار می گیرد وجود دارد.البته گاهی این لوازم دزدیده می شوند و نیاز است که فکر جایگزینی برای آن ها باشیم برای این کار ما کمکتان می کنیم.
 
نه چندان دور، تنها ابزارهایی که ما برای آزمایش وسایل نقلیه ما در اختیار ما گذاشتیم، چشمان ما، قضاوت و دیدگاه بود که پنجره های وسیله نقلیه ارائه می دادند. اما از هر کسی که بیش از یک سهچرخه پشتیبانی می کند، از پارکینگ پارکینگ موقت فاصله گرفته تا خودرو و سایر اتومبیل ها را نادیده بگیرد، یا به اختلاف نظر با راننده دیگری بر روی کسی که در حادثه اشتباه بوده است، به شما بگوید که این کافی نیست . اگر فقط آنها می توانند مجموعه ای از چشم و یا توانایی برای ضبط آنچه که آنها را دیدم بود. خوب، به لطف ازدواج از دوربین ها و فن آوری های ویدئویی با خودرو، این همه امکان پذیر است.
دوربین های پشتیبان ابتدا در سال 2002 در وسایل نقلیه تولید ظاهر شدند و محبوبیت آنها تا کنون افزایش یافته است و همزمان با گسترش صفحه نمایش صفحه نمایش داشبورد است که نمای عقب آن نمایش داده می شود. امروزه برخی از مارک های دوربین را به یک گام بیشتر با دوربین های چندگانه ای که 360 درجه از محیط اطراف خودرو را برای نمایش حتی بیشتر فراهم می کند. و داشتن یک تیغه می تواند شواهدی را ارائه دهد که شما در برخورد در اشتباه هستید. اما اگر ماشین شما مجهز به دوربین نیست و یا می خواهید ارتقا دهید، ما تجهیزات ایمنی دوربین و راننده را برای انجام این کار داریم.
دوربین های پشتیبان گیری، کمک زیادی به مکان پارکینگ می کنند، اما مهمتر از همه، آنها به پیشگیری از حوادث کمک می کنند. NHTSA (اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ها) می گوید که تصادفات برگشتی باعث تلفات 210 نفر و 15000 صدمات در سال می شود که به همین دلیل است که وسایل نقلیه جدید تا 2018 باید با دوربین های پشتی نصب شوند. دوربین های عقب نیز یک تریلر ساده کار که می تواند بدون کمک فرد دیگری انجام شود. ما انتخاب بزرگی از نمای عقب، دوربین ها، مانیتورها و سیستم های کامل را داریم. این اجزاء مقرون به صرفه و نسبتا ساده برای نصب هستند. سیستم های کامل شامل دوربین، مانیتور است که به تاريکی متصل می شود و یا آینه عقب، سیم کشی را جایگزین می کند و برخی از کیت ها شامل یک فرستنده بی سیم می باشد.
 
 
نمایشگرهای عقب ما در نسخه های آینه دید عقب قرار می گیرند که آینه را به طور کامل یا به طور کامل جایگزین می کنند و مانیتورهای جداگانه ای که می توانند به داشبورد یا هر مکان دید دیگر قابل نصب باشند. آینه ها در دسترس هستند که به نظر می رسد به آینه OE و شامل دکمه ها و عملکرد مشابه مانند OnStar. بسیاری از آینه ها و مانیتورها دارای ورودی های چندگانه ویدئویی هستند، بنابراین صفحه نمایش نیز می تواند به دستگاه پخش دی وی دی یا دستگاه دیگر متصل شود، و بسیاری به طور خودکار به صفحه نمایش عقب تبدیل می شوند زمانی که انتقال در عقب قرار می گیرد. مانیتورهای پیشرفته تر از انتخاب ما، صفحه نمایش یا نمایشگر چهارگانه تصویر، ساخته شده در بلوتوث، سازگاری با گوشی های هوشمند، جفت شدن خودکار، نمایش شناسه تماس گیرنده و میکروفون خارجی را دارد.دوربین های پشتیبان در قفسه های دیجیتال ما شامل دوربین های شخصی با براکت های نصب، دوربین های عکاسی مجلسی و حتی دوربین هایی هستند که در فریم های مجتمع، درب های درب عقب درب عقبی یا لامپ های توقف لامپ های مرکزی قرار گرفته اند. این دوربین ها مقاوم به آب و هوا هستند و اکثر آنها دارای لنزهای زاویه ای بزرگ هستند تا زمینه دید وسیع را نشان دهند. بعضی از دوربین ها از تکنولوژی دید در شب مادون قرمز برای دید بهتر در تاریکی استفاده می کنند، تصویربرداری عادی یا معکوس را انتخاب می کند و خطوط پارکینگ برای شکست دادن امکان پذیر است. دوربین های دیجیتال و دوربین هایی هستند که تصویر ویدئویی را بی سیم می کنند. اینها معمولا گرانتر هستند، اما نصب آسان تر است. ما همچنین سیستم های دوربین داریم که با صفحه نمایش کارخانه ارتباط برقرار می کنند. این سیستم ها برای نصب بدون درز خاص خودرو هستند.
 
 
یک دوربین گیرنده تریلر به شما کمک می کند که توپ خود را به سمت اتصال دهنده تریلر هدایت کنید، کاری که برای تکرار آزمایش و خطا و یا مجموعه ای از چشم ها استفاده می شود. ما سیستم های بی سیم قابل حمل با یک مانیتور دستی و دوربین دید در شب فراهم می کنیم که می تواند موقعیت و جهت هر جهت و همچنین سیستم های سیمی که از مانیتور رنگی استفاده می کنند استفاده شود. سیستم های قابل حمل را می توان در هر وسیله نقلیه مورد استفاده قرار داد و همچنین برای کمک به چرخش چرخ های چرخ 5 و تریلر و حتی برف شخم استفاده می شود. سیستم های دائمی می توانند بین حالت پشتیبان گیری و سوئیچ شوند. صفحه نمایش مانیتور رنگی نشان می دهد فاصله تا اشیاء و راهنمایی مرکز خط برای توپ تریلر به جفتر. سنسورها همچنین با استفاده از بوق هایی که در هنگام نزدیک شدن شما افزایش می یابند، کمک قابل شنیدن می کنند.360 درجه چشم انداز سیستم، گاهی اوقات به عنوان چشم انداز پرنده و یا سیستم های نظارت تصویری منظره اشاره می شود، دریافت ورودی از 4 دوربین، در جلو و عقب و در هر طرف خودرو قرار گرفته است. با استفاده از این سیستم ها نه تنها با پشتیبان گیری، بلکه همچنین با مانورهای کم سرعت مانند پارکینگ موازی و جابجایی های باریک و تشخیص نقطه کور کمک می کنید. دوربین های زاویه ای از ورودی به نمایشگاه کارخانه شما ارائه می کنند. در حالی که ویژگی های دقیق با توجه به کاربرد خودرو و نام تجاری متفاوت است، ما سیستم هایی را ارائه می دهیم که به طور خودکار هنگام استفاده از خودرو در عقب قرار می گیرد. هنگامی که وسیله نقلیه درایو قرار داده می شود، می توانید تمام صفحه ی صفحه را انتخاب کنید.
 
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید