• images
ردیاب خودرو ، radar detectors & accessories

ردیاب خودرو ، radar detectors & accessories

سیستم خودرو ردیاب خودرو

انتخاب خودرو

ردیاب خودرو تویوتا

ردیاب خودرو لکسوس

ردیاب خودرو بنز

ردیاب خودرو بی ام و

ردیاب خودرو پورشه

ردیاب خودرو هیوندای

ردیاب خودرو کیا

ردیاب خودرو هوندا

ردیاب خودرو نیسان

ردیاب خودرو مزدا

ردیاب خودرو ولوو

ردیاب خودرو آلفارومئو

ردیاب خودرو پژو

ردیاب خودرو سیتروئن

ردیاب خودرو آئودی

ردیاب خودرو مازراتی

ردیاب خودرو رنو

ردیاب خودرو میتسوبیشی

ردیاب خودرو سوزوکی

ردیاب خودرو فولکس

ردیاب خودرو لامبورگینی

ردیاب خودرو مک لارن

ردیاب خودرو مینی

ردیاب خودرو لوتوس

ردیاب خودرو جگوار

ردیاب خودرو جیپ

ردیاب خودرو سوبارو

ردیاب خودرو دی اس

ردیاب خودرو لیفان

ردیاب خودرو جک

ردیاب خودرو ام وی ام

ردیاب خودرو چری

ردیاب خودرو سانگ یانگ

ردیاب خودرو ام جی

ردیاب خودرو گریت وال

ردیاب خودرو بسترن

ردیاب خودرو چانگان

ردیاب خودرو بی وای دی

ردیاب خودرو هایما

ردیاب خودرو دانگ فنگ

ردیاب خودرو بایک

ردیاب خودرو بیسو

ردیاب خودرو برلیانس

ردیاب خودرو جیلی

ردیاب خودرو بورگوارد

ردیاب خودرو لندویند

ردیاب خودرو زوتی

ردیاب خودرو دامای

ردیاب خودرو کوپا

ردیاب و رادار خودرو وسیله ای بسیار کوچک می باشد که در محل تصادفی از خودرو شما قرار می گیرد تا بتوانید به اطلاعات آن دست پیدا کنید .معمولا رادار خودرو RADAR DETECTORS & ACCESSORIES  مجهز به یک سیم کارت می باشد که این سیم کارت از نوعی معمولی است فقط داخل این دستگاه قرار می گیرد تا بتواند محل دقیق خودرو شما و حتی موتور سیکلت شما را تشخیص دهد و به گوشی تلفن همراه شما ارسال کند . امکانات متفاوتی دارد و هرچه تعداد امکانات این محصول بالا تر رود هزینه آن نیز بیشترمی شود.از مزایای این وسیله آن است که شما اطمینان پیدا می کنید که آیا خودرویی که پارک کرده اید سر جایش هست یا نه ؟ یا برای مثال خودرویی که دست فرزندتان سپردید به کجا ها می رود .یکی از انواع ردیاب ها ، ردیاب رادار لیزری می شود که همراه با سیم و لوازم جانبی ارئه می شود.ردیاب لیزری جدیدترین نوع رادارها می باشد.
 
ردیاب رادار نسبتا ارزان است، بنابراین آماده سازی و دفاع از خود اقتصادی را معنی می دهد. ما طیف گسترده ای از ردیاب های رادار و لیزر را ارائه می دهیم، بنابراین هر کس می تواند بدون توجه به اندازه بودجه شما محافظت شود.رادار پلیس در فرکانس های X-band، K-band و Ka فعالیت می کند. آشکارسازهای رادار می توانند این فرکانس ها را حتی در اطراف منحنی ها و بیش از تپه ها تشخیص دهند و به شما هشدار می دهند تا بتوانید آن را کاهش دهید. متاسفانه، X-band نیز توسط سنسورهای حرکتی استفاده می شود که می تواند هشدار های دروغین را تنظیم کند. بهترین آشکارسازها دارای حالت های شهر برای کاهش حساسیت هستند، برای هشدارهای کاذب کمتر، اما در عین حال به اندازه کافی حساس هستند تا وقتی که در اتومبیل ها به سمت جلو حرکت می کنند، نوار باند "K-band" را تشخیص دهد.
 
 
لیزر از پالس های نور برای تشخیص سرعت استفاده می کند که بسیار دقیق تر از رادار است و مانند یک لحظه تنها باید یک زمان کوتاه برای خواندن سرعت آن را روشن کرد. با این حال، لیزر را می توان هنگامی که آن را در وسایل نقلیه اطراف شما استفاده می شود تشخیص دهد. به دنبال یک آشکارساز که تشخیص 360 درجه را برای بهترین حفاظت فراهم می کند. یکی دیگر از گزینه های مبارزه با لیزر یک لیزر Shifter است. ما ارائه دهنده کلیدهای لیزری کامل که شامل همه چیز مورد نیاز برای نصب در خودرو شما می باشد. هنگامی که شما با یک اسلحه لیزری هدف قرار می گیرید، شتاب دهنده لیزر نور شدیدتری را ارسال می کند، تفنگ لیزر را تیره می کند و زمان کمتری برای شما می گذارد.بدون در نظر گرفتن ویژگی ها، سه نوع آشکارسازهای رادار وجود دارد. آشکارسازهای طناب به صندلی شیشه ای با صندلی فنجان سوکت وصل می شوند، با یک سیم برق که به یک فندک سیگار یا سوکت جانبی 12 ولت وصل می شود. در صورت استفاده از آشکارساز در چندین وسیله نقلیه، باتری های قابل حمل و باتری، انتخاب خوبی خواهند بود و می توان آنها را به شیشه جلو و یا با گیره خورشیدی با کلیپ نصب کرد. اگر شما یک نگاه پاک و یکپارچه را می خواهید، برای نصب سفارشی بروید. شما گیرنده ای را می گیرید که زیر سپر و یا پشت پنجره مشبک قرار می گیرد، رابطی که زیر تارچه قرار می گیرد و یک نمایشگر که به تار می آید.
 
اگر از یک سیم برق استفاده می کنید، در نظر بگیرید که ارتقاء به یک بند ناف است که به شما امکان کنترل دستی از راه دور را می دهد. یک سیم هوشمند پایه به شما اجازه می دهد تا روشن / خاموش، حالت شهر و سایر تنظیمات را کنترل کنید، در حالی که یک کابل پیچیده تر می تواند با یک برنامه بر روی آی فون خود مورد استفاده قرار گیرد تا شما را به سیگنال های رادار شناسایی شده توسط سایر رانندگان مجاور راهنمایی کند. اگر کوهی را که با آشکار کننده شما همراه است دوست نداشته باشید، سپس با یکی از مانیتورهای رادار سنجی خود را ارتقا دهید. و برای تکمیل نصب خود، لوازم جانبی آشکارساز رادیویی خود را برای بلندگوهای خارجی، موارد مسافرتی و ماژول GPS بررسی کنید.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید