• images
ریموت و دزدگیر ، alarms & remote start

ریموت و دزدگیر ، alarms & remote start

سیستم خودرو ریموت و دزدگیر

انتخاب خودرو

ریموت و دزدگیر تویوتا

ریموت و دزدگیر لکسوس

ریموت و دزدگیر بنز

ریموت و دزدگیر بی ام و

ریموت و دزدگیر پورشه

ریموت و دزدگیر هیوندای

ریموت و دزدگیر کیا

ریموت و دزدگیر هوندا

ریموت و دزدگیر نیسان

ریموت و دزدگیر مزدا

ریموت و دزدگیر ولوو

ریموت و دزدگیر آلفارومئو

ریموت و دزدگیر پژو

ریموت و دزدگیر سیتروئن

ریموت و دزدگیر آئودی

ریموت و دزدگیر مازراتی

ریموت و دزدگیر رنو

ریموت و دزدگیر میتسوبیشی

ریموت و دزدگیر سوزوکی

ریموت و دزدگیر فولکس

ریموت و دزدگیر لامبورگینی

ریموت و دزدگیر مک لارن

ریموت و دزدگیر مینی

ریموت و دزدگیر لوتوس

ریموت و دزدگیر جگوار

ریموت و دزدگیر جیپ

ریموت و دزدگیر سوبارو

ریموت و دزدگیر دی اس

ریموت و دزدگیر لیفان

ریموت و دزدگیر جک

ریموت و دزدگیر ام وی ام

ریموت و دزدگیر چری

ریموت و دزدگیر سانگ یانگ

ریموت و دزدگیر ام جی

ریموت و دزدگیر گریت وال

ریموت و دزدگیر بسترن

ریموت و دزدگیر چانگان

ریموت و دزدگیر بی وای دی

ریموت و دزدگیر هایما

ریموت و دزدگیر دانگ فنگ

ریموت و دزدگیر بایک

ریموت و دزدگیر بیسو

ریموت و دزدگیر برلیانس

ریموت و دزدگیر جیلی

ریموت و دزدگیر بورگوارد

ریموت و دزدگیر لندویند

ریموت و دزدگیر زوتی

ریموت و دزدگیر دامای

ریموت و دزدگیر کوپا

ریموت کنترل ودزدگیر ،امروزه از انواع لوازم وتجهیزات جانبی خودرو می باشد که بسیار کارآمد است .همانطور که می دانید با پیشرفت علم و تکنولوژی ،تمام راه های سرقت لوازم بسته می باشد اما همیشه کسی هست که بتواند این در بسته را باز کند و به هدفش برسد .برای آنکه بتولنید از خودرو و لوازم داخلی آن به خوبی محافظت کنید و حتی زمانی که در کنارش نیستید و به آن دید ندارید می توانید از دزدگیر خودرو ALARMS & REMOTE START  استفاده کنید .امروزه انواع و اقسام دزدگیر های متفاوت در بازار وجود دارد فقط کافیست مقداری که قصد هزینه کردن را دارید بیان کنید تا مشاورین خودروایدی به شما کمک کنند.برای اشاره به انواع لوازمی که مربوط به بخش ریموت کنترل و همچنین دزدگیر می شود می توان به دزدگیر خودرو ،ریموت استارت ،ردیاب خودرو ،کبلس استارتر ،مدل اینترفیس ،ریموت تلفن عمراه اشاره کرد.

گفته شده است که ماشین دومین سرمایه گذاری بزرگ است که بسیاری پس از خانه خود می کنند. به امنیت چیزهایی که برای قفل کردن و دستگاه های مکانیکی ارزشمند است که توسط دزدان حرفه ای به راحتی می توانید شکست بخورید، اعتماد نکنید. ما دارای سیستم های پیشرفته امنیتی سیستم کنترل از راه دور است که از اموال خود محافظت می کند و امکانات راحتی مانند ورود بدون کلید و راه دور را فراهم می کند. ما همچنین سیستم های ردیابی GPS را ارائه می دهیم که اگر آن را به سرقت برده باشد، می تواند ماشین شما را بهبود بخشد.ویژگی ها با توجه به سیستم زنگ هشدار متفاوت است، اما اکثر آنها عبارتند از فرستنده های از راه دور که به عنوان کلید fobs، یک ماژول کنترل و آژیر دو برابر می شوند. هنگامی که سیستم مسلح است، اگر یک دزد سعی می کند درب را باز کند یا یک قفل را باز کند، زنگ زده می شود. همراه با آژیر، در اکثر وسایل نقلیه شاخ صدایی خواهد شد و چراغ نیز فلاش خواهد شد. همه اینها توجه به وسیله نقلیه شما را جلب می کنند و معمولا بیش از اندازه کافی است که یک دزد بالقوه را ترسانده است.علاوه بر زنگ زدن از طریق درها و ضربه، برخی از سیستم ها شامل یا ورودی برای سنسورهای بیشتری هستند. سنسورهای شکست شیشه ای دارای میکروفن ها و مدارهای تبعیض صدا هستند که به آنها اجازه می دهد پنجره ای را که شکسته شده تشخیص دهد و زنگ را فعال کند. سنسورهای نزدیکی دارای دو ناحیه هستند که می توانند پیکربندی شوند، یکی خارج و دیگری در داخل خودرو. هنگامی که منطقه بیرونی نفوذ می کند، یک صدای هشدار دهنده صدا می شود. اگر ناحیه داخلی نقض شده باشد، زنگ هشدار خاموش خواهد شد. سنسورهای شیب دار دارای سوئیچ های جیوه هستند که باعث زنگ زدن می شوند اگر زاویه ماشین تغییر کند، مانند آنکه اگر توسط کامیون بچرخد، اتفاق می افتد.
 
 
در کنار بالا، بسیاری از سیستم های امنیتی هنگام شروع سیستم، سیستم را برای جلوگیری از جادوگران "سیم کشی" ماشین و رانندگی آن، غیرفعال می کند. اگر شما در محدوده از پیش تعیین شده وسیله نقلیه خود هستید و احساس تهدید می کنید، اکثر آلارم ها یک ویژگی "ترس" دارند که اگر یک دکمه در فرستنده فشار داده شود، زنگ هشدار را فعال می کند. فرستنده شما را قادر می سازد که سیستم را بازو و خلع سلاح کنید، اما برخی سیستم ها دارای فرستنده های ال سی دی هستند که کنترل دو طرفه را فعال می کنند. با کنترل دو طرفه می توانید وضعیت سیستم را مشاهده کنید تا بتوانید مطمئن شوید که سیستم مسلح است، اگر درب باز شود، یا اگر باتری در فرستنده کم باشد.ما سیستم ورودی بی سیم بدون درز و سیستم راه دور را ارائه می دهیم، اما بسیاری از سیستم های هشدار در قفسه های دیجیتال ما نیز این ویژگی های مفید را در بر می گیرند. هر کسی که در یک روز بارانی از غذاهای خوشمزه برخوردار است و برای کلید های خودرو خیس خورده است، می داند که ورودی بیسوادی راحت است. اکثر سیستم ها را می توان تنظیم کرد تا در ابتدا برای جلوگیری از امنیت بیشتر درب راننده را باز کنند. شروع از راه دور تضمین می کند که ماشین شما گرم می شود و آماده رفتن به حتی سردترین روز زمستان است. و اکثر سیستم ها را می توان برای اجرای بخاری یا A / C پیکربندی کرد، بنابراین شما می توانید در صبح های سرد و گرم و در روزهای تابستان پر از عطش باشید.
 
اگر خودرویی به سرقت رفته باشد، این احتمال وجود دارد که آن را دوباره ببیند، باریک است. اما این به دلیل سیستم های ردیابی GPS دیگر نیست. با یک فرستنده پنهان در ماشین شما، شما قادر خواهید بود وسیله نقلیه خود را بر روی نقشه نمایش داده شده در یک صفحه نمایش ویدئویی قرار دهید. بعضی از سیستم ها دارای ویژگی غیر فعال استارت می باشند. این سیستم ها بسیار عالی هستند اگر رانندگان جوان یا کارکنان جوان را درایو داشته باشید. شما می توانید تاریخچه مسیر را ببینید و همچنین اطلاعیه ها را تنظیم کنید اگر وسیله نقلیه از حد مجاز پیشی گرفته یا از ناحیه های پیشین انتخاب شده باشد. برخی از ویژگی های بازکردن قفل درب نیز در صورتی است که خودرو با کلیدی که در سمت چپ قرار دارد قفل می شود.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید