• images
ساب ووفر ، قیمت ساب ووفر ، subwoofers & boxes
ششش

ساب ووفر ، قیمت ساب ووفر ، subwoofers & boxes

سیستم خودرو ساب ووفر

برندهای ویژه

ساب برای تقویت صدای بم سیستم پخش خودرو می باشد .همانطور که می دانید یک ساب ووفر SUBWOOFERS & BOXES مدل های مختلفی دارد و همچنین شامل قطعات مختلفی می شود.انواع ساب ووفر کامپوننت ، ساب باکس ، باکس لوله ای ، ساب باکس آمپلی ، باکس خالی ساب ووفر و قاب ساب ووفر از جمله این قطعات می باشد .اگر تصمیم به ارتقا سیستم صوتی خود دارید باید از این موضوع مطلع باشید که داشتن یک سیستم فوق العاده نیاز به ضبط حرفه ای و همچنین باند و اسپیکر های حرفه ای دارد که بتوانند صدای زیر و بم خودرو را به خوبی پخش کنند.در این قسمت از سیستم خودرو همانند سایر بخش ها که تمام قطعات با همکاری یکدیگر موجب یک اتفاق می شوند نیز با مناسب بودن تمام لوازم اسپرت وتیونینگ می توان به یک صدای دلنشین با بیس مناسب دست یافت .البته که تنظیم کردن میزان صدای بیس کار هر کسی نیست و نیاز به مهارت دارد پس برای این کار با ما تماس بگیرید.


ساب ووفر همه چیز در مورد باس است. اما برای دریافت تن صدای باس به عوامل بسیاری از قبیل قدرت، فضا، محدوده، حساسیت، امپدانس و تعداد کویل های صوتی بستگی دارد. مهم نیست که چه پیکربندی شما تصمیم می گیرید، ما دارای یک سری کامل از ساب ووفر ها از نام های برجسته ترین در صنعت است که decibels ارائه. ما پیشنهاد می دهیم که ساب ووفر های شخصی آماده باشند، سوبووفر ها در محوطه ها، ساب ووفر های قدرتمند، و ساب ووفر ها طراحی شده اند تا در مکان های خاص مانند زیر صندلی قرار بگیرند.اگر شما به دنبال صدای بلند هستید، یک ساب ووفر را انتخاب کنید که بتواند قدرت زیادی را در اختیار شما قرار دهد و آن را با آمپلی فایر که بتواند این قدرت را ارائه دهد، جفت کند. امتیاز RMS یا توان پیوسته باید با خروجی تقویت کننده مطابقت داشته باشد. با این حال، عوامل دیگری نیز در نظر گرفته شده است. شما باید در نظر داشته باشید که امپدانس ساب ووفر باید با قابلیت تقویت کننده سازگار باشد. و یک ساب ووفر با امتیاز حساسیت بالاتری برای تولید سطح مطلوب و شدت صدا لازم نیست.

عنصر دیگر در کیفیت صدای ساب ووفر محفظه است. سه نوع محوطه به طور کلی در دسترس هستند و هر کدام تنهای باس متفاوت را تولید می کنند. محوطه انعطاف پذیر، محکم برای هر موسیقی ای است که نیاز به واضح و باس خوب دارد، اما اگر بخواهید مقدار زیادی از آن را نیز بخواهید، باید تقویت کننده قوی داشته باشید. با این حال، این نوع محفظه فشرده ترین است، بنابراین اگر فضای محدودی دارید، انتخاب خوبی است. یک محفظه منتقل شده در جعبه ای به نام یک بندر برای بازشدن باس پایین باز می شود. بزرگ برای موسیقی سخت رانندگی، جعبه حمل شده نیاز به قدرت کمتری دارد و صدای باس عمیق تر از جعبه مهر و موم است. جعبه های حمل شده معمولا بسیار بزرگتر از محوطه های مهر و موم شده هستند.جعبه باند پاس 3 نوع محفظه است و شامل عناصر دو مورد قبلی است. ساب ووفر در یک جعبه مهر و موم شده با محفظه منتقل شده در مقابل مخروط بلندگو قرار گرفته است. اگر میخواهید حداکثر حجم باس را انتخاب کنید، جعبه باند پهن را انتخاب کنید.

ساب ووفر نیز وجود دارد که می تواند بر روی قفسه بسته پشت صندلی عقب نصب شود و تنه به عنوان محفظه عمل می کند. این ساب ووفر های آزاد هوا نامیده می شوند و به طور خاص برای برنامه طراحی شده اند. آنها فضا را ذخیره می کنند و پاسخ فرکانس صاف دارند. سابویوفرهای هوا به راحتی در بعضی از وسایل نقلیه به دلیل کمبود جعبه نصب می شوند، اما عملکرد ساب ووفر های بسته در جعبه را ارائه نمی دهند.برای وسایل نقلیه با محدودیت فضا، چندین گزینه ساب ووفر وجود دارد. ساب ووفر دارای یک تقویت کننده و یک ساب ووفر در همان محفظه است. شما فقط باید یک فضای را برای یک جزء پیدا کنید و نصب آن به آسانی یک یا دو تا سه است. بدون نیاز به تقویت کننده با یک ساب ووفر و محفظه سمت راست لازم نیست. تمام اجزای طراحی شده اند برای همکاری و سیم کشی بسیار ساده تر است. همچنین ساب ووفر هایی که برای وسایل نقلیه خاص و یا وسایل نقلیه مختلف خودرو طراحی شده اند، از جمله صندلی ها در یک کامیون وانت، زیر صندلی ها، در محدوده بارگیر SUV ها و بیشتر. بسیاری از این ساب ووفر ها در قفسه های دیجیتالی ما موجود هستند.بسیاری از ساب ووفر ها دارای کویل دوگانه هستند. DVC دارای دو کوئل صدا است، هر کدام دارای اتصالات جداگانه هستند. این گزینه های سیم کشی چندگانه را فراهم می کند تا بهتر بتوانند از آمپلی فایر استفاده کنند. به طور کلی، تقویت کننده قدرت بیشترتولید خواهد کرد وقتی که ساب ووفر کم امپدانس باشد. هنگامی که به طور موازی سیم کشی، امپدانس کلی کمتر از هر یک از کویل فرد است، بنابراین شما بیشترین خروجی را از آمپر دریافت کنید. سیم کشی در سری بیشتر از یک ساب ووفر را می توان به آمپلی فایر وصل کرد، با امپدانس راست برای مطابقت با آمپر. هر کویل صوتی را می توان به طور جداگانه برای جدا کردن کانال های تقویت کننده سیم متصل کرد. سیم کشی مستقل اگر دو سیم DVC زیر یک آمپلی فایر 4 کانال - یک صدای کویل در هر کانال را می گیرید عالی است.

svg