• images
قطعات سیستم خودرو ، car stereo / video installation parts

قطعات سیستم خودرو ، car stereo / video installation parts

سیستم خودرو قطعات سیستم خودرو

انتخاب خودرو

قطعات سیستم خودرو تویوتا

قطعات سیستم خودرو لکسوس

قطعات سیستم خودرو بنز

قطعات سیستم خودرو بی ام و

قطعات سیستم خودرو پورشه

قطعات سیستم خودرو هیوندای

قطعات سیستم خودرو کیا

قطعات سیستم خودرو هوندا

قطعات سیستم خودرو نیسان

قطعات سیستم خودرو مزدا

قطعات سیستم خودرو ولوو

قطعات سیستم خودرو آلفارومئو

قطعات سیستم خودرو پژو

قطعات سیستم خودرو سیتروئن

قطعات سیستم خودرو آئودی

قطعات سیستم خودرو مازراتی

قطعات سیستم خودرو رنو

قطعات سیستم خودرو میتسوبیشی

قطعات سیستم خودرو سوزوکی

قطعات سیستم خودرو فولکس

قطعات سیستم خودرو لامبورگینی

قطعات سیستم خودرو مک لارن

قطعات سیستم خودرو مینی

قطعات سیستم خودرو لوتوس

قطعات سیستم خودرو جگوار

قطعات سیستم خودرو جیپ

قطعات سیستم خودرو سوبارو

قطعات سیستم خودرو دی اس

قطعات سیستم خودرو لیفان

قطعات سیستم خودرو جک

قطعات سیستم خودرو ام وی ام

قطعات سیستم خودرو چری

قطعات سیستم خودرو سانگ یانگ

قطعات سیستم خودرو ام جی

قطعات سیستم خودرو گریت وال

قطعات سیستم خودرو بسترن

قطعات سیستم خودرو چانگان

قطعات سیستم خودرو بی وای دی

قطعات سیستم خودرو هایما

قطعات سیستم خودرو دانگ فنگ

قطعات سیستم خودرو بایک

قطعات سیستم خودرو بیسو

قطعات سیستم خودرو برلیانس

قطعات سیستم خودرو جیلی

قطعات سیستم خودرو بورگوارد

قطعات سیستم خودرو لندویند

قطعات سیستم خودرو زوتی

قطعات سیستم خودرو دامای

قطعات سیستم خودرو کوپا

شامل تمامی اجزاء و لوازم مربوط به سیستم پخش خودرو می باشد .این سیستم پخش می تواند گاه صوتی و گاه تصویری باشد .پخش خودرو از لوازم یدکی خودرو می باشد که فقط باعث آسایش و راحتی راننده و سرنشینان می شود قطعات نصب ضبط شامل اجزای ریزی می شود که یک فروشنده ضبط و لوازم پخش سیستم نیاز دارد تا بتواند تمامی قطعات را روی هم سر هم کند .قطعات نصب سیستم CAR STEREO / VIDEO INSTALLATION PARTS  شامل اجزایی مانند قاب ضبط ،سوکت و سیم کشی خودرو ،اینترفیس خودرو ، آنتن خودرو ،قطعات تعمیر ضبط ، اف ام پلیر می باشد .هرگاه در هنگام سفر نیاز پیدا کردید که با یک موسیقی آرام ،زیبایی سفر خود را دو چندان کنید کافیست به سایت ما سر بزنید از محصولات ما دیدن کنید و ضبط و باند مورد نظر خود را انتخاب کنید تا آرامش سراسر سفر شما را فراگیرد.ما در اینجا بهترین های برند را دور هم جمع کرده ایم.
 
در حالی که شما در حال چرخش در یک سفر طولانی هستید استفاده از سیستم استریو یا سیستم ویدئویی خوب حال شما را خوب می کند ، هیچ چیز نمی تواند بهتر از این باشد. یک ضبط  ماشین با کیفیت بالا می تواند  صدای شفاف و روشن را که واقعا دوست دارید بشنوید، در حالی که یک مادر و پدر از مانیتور ها بچه ها را جذب  یک فیلم یا یک بازی می کنند. قبل از لذت بردن از یک سیستم جدید، مطمئن شوید که همه چیز برای تکمیل کار نصب وجود دارد.بنابراین، شما می خواهید استریو ماشین خود را ارتقا دهید. چشمانتان را بستن و تصور کنید که کابین پر از تنهای تکان دهنده و خسته کننده است، اما پس از آن شما با افکار روی صفحه نمایش رادیویی زشت، سخنرانان ناخوشایند و اتصالات سیم بی نهایت به زمین می رسید. لازم نیست که اینطور باشد. قطعات و کیت نصب و راه اندازی ما استریو پس زمینه و نصب ویدئو نسیم است. فروشگاه اینجا و شما می توانید از آهنگ های جدید خود لذت بردن در هیچ زمان.یکی از ضربه ها در برابر گیرنده های استریوی پس از فروش این بود که آنها از ظاهر ترشح خسته شده بودند. آنها می توانستند ضعیف باشند و صفحات چهره ی جهانی که عرضه می شد مانند انگشت شست. بیشتر نه. کیت های ماشینی استریو که ما ارائه می دهیم به طور خاص برای هر وسیله نقلیه ساخته شده، به تحریم های دقیق ساخته شده و ساخته شده از پلاستیک با کیفیت OEM، ظاهر کارخانه. صفحه نمایش ال سی دی، نورپردازی و دکمه های لمسی نرم افزاری مورد نیاز است.
 
 
اتصال یک استریوی ماشین به سیستم الکتریکی مورد استفاده برای نیاز به بسیاری از برش و اسپلایزینگ، اما انتخاب وسیع ما از سیم کشی آسان کار را با پایانه های و کیفیت اتصالات OEM ساده. ما حتی دارنده پلاگین و بازی طراحی شده برای وسایل نقلیه خاص و استریو های پس زمینه است، بنابراین هیچ برش، اسپلینگ و یا لحیم کاری مورد نیاز است. بسیاری از وسایل نقلیه نیاز به یک رابط داده در هنگام نصب یک رادیو پس از فروش برای حفظ ویژگی های جانبی نصب شده. ما محصولات یکپارچه سازی OE را ارائه می دهیم، که هر کدام از آن ها خودکار خودرو را که نصب شده است شناسایی می کند و به طور خودکار خود را برای کار با این وسیله پیکربندی می کند.برخی از رادیوهای کارخانه نیاز به ابزار خاصی برای حذف دارند. ما ابزار حذف سر فردی مشخص شده توسط مرسدس بنز، فورد و دیگران، و همچنین ابزار کامل ابزار حذف سر است. نصب سیستم صوتی ماشین نیاز به حذف پانل های تیغ، پانل های درب، موکت و اثاثه یا لوازم داخلی دارد.


ما می توانیم شما را با میله های پلاستیکی با دوام با دوام و ابزارهای ترمیم و کشیدن به شما تحویل دهیم، شما باید کار را بدون آسیب بخش انجام دهید. اتصالات سیم کشی و مسیریابی می تواند بخش بزرگی از نصب استریو باشد، بنابراین با سیم های سیمی، سیم کشی، جوش های لحیم کاری، لوله های کوچک حرارت، تفنگ گرم، اتصالات سیم و لوله آماده می شود.تحول صدای کل نیاز به بلندگوهای ارتقا یافته دارد و ما آداپتورهای نصب بلندگو را برای اجازه دادن به اندازه های مختلف و بلندگوهای مختلف به راحتی نصب می کنیم، محصولات تولیدی مانند غلاف بلندگو و حلقه ها برای تسهیل نصب و راه اندازی بلندگو و همچنین کوره بلندگو برای یک کارخانه مانند ظاهر. هنگام نصب سخنرانان، مواد ملموس صدا را اعمال کنید تا مطمئن شوید جاده سر و صدا و لرزش را حفظ کرده اند و چیزی جز موسیقی خالص نیافته اید. مواد ارائه شده ما ضخیم تر از رقبا برای حذف موثر موثر، بی بو، و آسان برای نصب است.این که آیا شما آنتن موجود یا ارتقاء خود را جایگزین می کنید، ما آنچه را که نیاز داریم، از جمله مودم آنتن جایگزینی، آداپتورهای، کابل های تقویت کننده، آنتن های قدرت و آنتن های FM مدولاتور FM. و نیازی به رفتن به هر جای دیگر برای قطعات مورد نیاز برای تکمیل نصب شما وجود ندارد.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید