• images
مانیتور، قیمت مانیتور ، مانیتور فابریک ، car video

مانیتور، قیمت مانیتور ، مانیتور فابریک ، car video

سیستم خودرو مانیتور خودرو

خودرو می تواند موجب سرگرمی کودکان و حتی بزرگسالان در حین سفر در هنگام رانندگی و یا در هنگام ایستادن خودرو شود .چراکه با کمک این می توانید به تماشا موزیک ویدئو و حتی انیمیشن و یا فیلم سینمایی بنشینید. ماشین CAR VIDEO  در بخش های مختلف خودرو شما متصل می شود میتوانید آن را پشت صندلی خودرو متصل نمایید.از انواع خودرو می توان به سقفی خودرو , پشت صندلی , و تلویزیون خودرو , آفتابگیر و ریموت پلیر اشاره کرد.برای خریداری انواع هایی که مد نظر شماست می توانید به سایت ما مراجعه کنید .البته توجه به این نکته ضروری است که حتما خودرو شما باید به اندازه کافی فضا برای خریداری این محصول داشته باشیدومثلا برای پشت صتدلی لازم است که قبلا پشت صندلی های مخصوص را تهیه کرده باشید.
 
های تصویری صرفا برای سرگرمی بچه ها با فیلم ها و بازی های ویدئویی نیستند. ما ارائه هایی را می توانیم به صورت بی سیم به گوشی هوشمند خود متصل کنیم تا بتوانید مدرسه ی مدرسه یا عروسی پسرعموی خود را جریان دهید و هایی را که می توانند از 4 دوربین استفاده کنند، می توانید ببینید چه اتفاقی در اطراف RV یا کامیون شما رخ می دهد. ما دارای های سرپوشیده، واحدهای کوچک تلنگر، های خورشیدی و های چندرسانه ای هستند که می توانند در هر نقطه نصب شوند.فیلم تبدیل به یک بخش اساسی از زندگی ما شده است. ما برای تماشای ویدئوی همه جا در لپ تاپ ها، تبلت ها، تلفن های همراه و پخش کننده های MP3 استفاده می شود، پس چرا باید اتومبیل های ما متفاوت باشند. اکثر های ویدئویی خودرو دارای ورودی های چندگانه هستند. های Dash برای نمایش سیستم های ناوبری و عکس های پشتیبان دوربین و همچنین پخش دی وی دی ها ایده آل هستند. اکثر صفحه نمایش ها در محدوده 7 "قرار دارند و در DIN DIN و DIN تنها با صفحه نمایش تلنگر یا قابل جدا شدن در دسترس هستند.
 
 
های افقی را می توان در یک نقطه مناسب روی سقف قرار داد تا صفحه نمایش برای همه در خودرو قابل مشاهده باشد. این ها با دکمه های فشار در جلوی دستگاه، با کنترل از راه دور یا هر دو، کنترل می شوند و هنگامی که در حال استفاده نیستند، صفحه نمایش از بین می رود. اکثر های تلنگر باید به دستگاه پخش دی وی دی جداگانه یا سایر منابع ویدئویی متصل شوند، اما بسیاری از دستگاه های پخش کننده دی وی دی درست در واحد ساخته شده اند. ما همچنین های تلنگر اند که می توانند محتوای چندرسانه ای را از طریق دستگاه تلفن همراه بی سیم پخش کنند و دارای ورودی های USB، HDMI و SD باشند.های Headrest در دسترس هستند که به بالابرهای خود متصل می شوند یا به طور کامل سر بالایی صندلی های جلو را جایگزین می کنند. آنها مناسب برای اشغال کودکان در سفرهای طولانی با فیلم و بازی های ویدئویی هستند. آنها می توانند با هدفون های بی سیم مورد استفاده قرار گیرند (بعضی از دستگاه ها با مجموعه ای کامل می شوند) بنابراین می توانید از استریو لذت ببرید در حالی که بچه ها سرگرم هستند. مانند های تلنگر پایین، برخی از های Headrest مجهز به پخش کننده های داخلی دی وی دی می باشند. ما برای ینگ از دستگاه های تلفن همراه های Headrest را با اتصال بی سیم ارائه می دهیم و با پوشش های مختلف در انتخاب رنگ داخلی مطابق است.
 
های خورشیدی در دسترس هستند تا به طور کامل جابجایی راننده و مسافرین را کاملا جایگزین کنند و برخی از آنها شامل چراغهای داخلی و آینه های ساخته شده است. اگر شما در مورد ایمنی و امنیت نگران هستید، ما ارائه می دهیم های چند رسانه ای که می توانند تصاویر از دوربین های نظارت چندگانه را نمایش دهند، و همچنین های جهانی که برای اتصال یک دوربین پشتیبان پس از فروش مناسب است. برای تکمیل تنظیمات ویدئوی تلفن همراه، یک دستگاه پخش DVD از راه دور را انتخاب کنید تا ورودی را به های خود و هدست های بی سیم فراهم کنید. انتخاب هدفون ما شامل مدل های سر و گوش کلیپ در انواع سبک ها و رنگ ها می باشد.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید