• images
هولدر و نگهدارنده ، car mounts & chargers

هولدر و نگهدارنده ، car mounts & chargers

سیستم خودرو هولدر و نگهدارنده

انتخاب خودرو

هولدر و نگهدارنده تویوتا

هولدر و نگهدارنده لکسوس

هولدر و نگهدارنده بنز

هولدر و نگهدارنده بی ام و

هولدر و نگهدارنده پورشه

هولدر و نگهدارنده هیوندای

هولدر و نگهدارنده کیا

هولدر و نگهدارنده هوندا

هولدر و نگهدارنده نیسان

هولدر و نگهدارنده مزدا

هولدر و نگهدارنده ولوو

هولدر و نگهدارنده آلفارومئو

هولدر و نگهدارنده پژو

هولدر و نگهدارنده سیتروئن

هولدر و نگهدارنده آئودی

هولدر و نگهدارنده مازراتی

هولدر و نگهدارنده رنو

هولدر و نگهدارنده میتسوبیشی

هولدر و نگهدارنده سوزوکی

هولدر و نگهدارنده فولکس

هولدر و نگهدارنده لامبورگینی

هولدر و نگهدارنده مک لارن

هولدر و نگهدارنده مینی

هولدر و نگهدارنده لوتوس

هولدر و نگهدارنده جگوار

هولدر و نگهدارنده جیپ

هولدر و نگهدارنده سوبارو

هولدر و نگهدارنده دی اس

هولدر و نگهدارنده لیفان

هولدر و نگهدارنده جک

هولدر و نگهدارنده ام وی ام

هولدر و نگهدارنده چری

هولدر و نگهدارنده سانگ یانگ

هولدر و نگهدارنده ام جی

هولدر و نگهدارنده گریت وال

هولدر و نگهدارنده بسترن

هولدر و نگهدارنده چانگان

هولدر و نگهدارنده بی وای دی

هولدر و نگهدارنده هایما

هولدر و نگهدارنده دانگ فنگ

هولدر و نگهدارنده بایک

هولدر و نگهدارنده بیسو

هولدر و نگهدارنده برلیانس

هولدر و نگهدارنده جیلی

هولدر و نگهدارنده بورگوارد

هولدر و نگهدارنده لندویند

هولدر و نگهدارنده زوتی

هولدر و نگهدارنده دامای

هولدر و نگهدارنده کوپا

نگهدارنده موبایل خودرو از جمله لوازم خودرو و همچنین اکسسوری خودرو می باشد که امروزه بسایر به کار می آید .مثلا شما در حال استفاده نویگیشن خودرو (نقشه جی پی اس خودرو) هستید و یا در ترافیم در حال مکالمه تصویری با دوست خود هستید در این صورت شما نمی توانید که به صورت مداوم گوشی موبایل را در دستانتان بگیرید .لازم است که از یک هولدر موبایل استفاده کنید.علاوه بر آن گذاشتن موبایل بر روی صندلی کناری و یا داخل کیف زنانه کار درستی نیست اگر گوشی تلفن همراه شما زنگ بخورد و حواستان را پرت کند در حین گشت و گذار برای پیدا کردن آن دید شما از جلو از بین می رود و در نتیجه احتمال تصادف بالا می رود پس خیلی بهتر و عاقلانه تر است که از نگهدارنده موبایلCAR MOUNTS & CHARGERS استفاده کنید تا راحتی را برای خود و عزیزانتان به همراه بیاورید حتی می تواند هدیه ای جذاب برای دوستانتان باشد پس به سایت ما سر بزنید.

دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن های همراه، ناوبر های GPS و رادار ها باعث رانندگی آسان تر و لذت بخش تر می شوند. اما چون آنها دارای صفحه لمسی و دکمه هستند، باید در خط دید ما قرار گیرند بدون مانع چشم انداز ما از جاده و از لحاظ جسمی قابل دسترسی باشند تا بتوان آنها را با حداقل حواس پرتی دستکاری کرد. بعضی از دستگاه ها با مونتاژ نمی آیند، و آنهایی که ممکن است واحد را جایی که آن را با نیازهای شما مطابقت نداشته باشد.نگه داشتن دستگاه مانند تلفن های همراه در دست شما اجازه نمی دهد رانندگی امن، و این قانون در بسیاری از نقاط ممنوع است. قرار دادن آن بر روی خط تیره یا دیگر سطح صاف یک گزینه نیست زیرا به زودی به عنوان یک گوشه به شما پرواز خواهد کرد. چیز عجیب و غریب این است که انتخاب ماکت را بررسی کنید. ما برای هر نوع وسیله نقلیه و برای هر نقطه دلبستگی که می توانید از شیشه جلو اتومبیل، تیغه، دریچه های هوا، نگهدارنده های فنجان و موارد دیگر استفاده کنید.
 
 
شما قادر خواهید بود به راحتی برنامه ها را انتخاب کنید، ID تماس گیرنده را مشاهده کنید و خیلی بیشتر با یکی از پایه های گوشی ما. ما دارای پایه شیشه ای ماساژکی، پایه های قابل تنظیم است که به لولا های هوای هوای فشرده و پایه های وزنی با پایه های غیر اسکیدی که مطابق با خطوط ترس شما هستند، نصب می شود. همه قابل تنظیم هستند تا بتوانند دستگاه خود را به طور ایمن نگه دارند، اکثر آنها می توانند برای حالت پرتره یا حالت افقی چرخانده شوند، و برخی از آنها دارای موقعیت قابل انعطاف است. iPads و دستگاه های مشابه می توانند منبع خوبی از سرگرمی در جاده ها باشند و ما دارای پایه های قرصی است که به راحتی به صندلی های عقب دسترسی پیدا می کند.تولید کنندگان آشکارسازهای رادار توصیه می کنند که آشکارسازهای خود را نصب کنند، در صورتی که یک دید کلی از جاده وجود داشته باشد. ما دارنده آشکارسازهای رادار برای اطمینان از عملکرد موثرتر از آشکارساز خود داریم. شما نمیتوانید دستورالعمل های ارائه شده توسط ناوبر GPS خود را دنبال کنید، مگر آنکه در موقعیتی قرار بگیرید که در آن می توانید آن را ببینید، و ممکن است صندوق عقب قرار داده شود ممکن است این کار را انجام ندهد، مخصوصا اگر شما دارای شیشه شیشه ای شیب دار به دور از راننده است. خوشبختانه ما دارای پایه های GPS است که اطمینان حاصل می کند که شما هرگز از دست ندهید، از جمله بسیاری از سبک های مختلف پایه های تیغه، پایه های تهویه هوا و نگهدارنده فنجان.
 
لپ تاپ ها برای افرادی که تجارت در جاده ها را انجام می دهند ضروری است. فقط با قرار دادن کامپیوتر روی یک دستگیره، آسیب و تلفات احتمالی اطلاعات را جابجا نکنید، جایی که به راحتی می توانید آن را لغو کنید. ما پیشنهاد می دهیم که لپ تاپ ها کامپیوتر شما را امن و راحت می کند. دستگاه های الکترونیکی خود را روشن کنید و باتری های شارژر یکی از شارژر ماشین را شارژ کنید. ما مدل هایی را برای هر نیاز داریم که شامل واحدهای دارای پورت شارژ چندگانه، توانایی شارژ از منابع AC و DC و حتی شارژرهای با آرم تیم کالج و حرفه ای ورزشی است.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید