• images
استارت و باتری اسپرت ، performance starting & charging

استارت و باتری اسپرت ، performance starting & charging

قطعات اسپرت استارت و باتری اسپرت

انتخاب خودرو

استارت و باتری اسپرت تویوتا

استارت و باتری اسپرت لکسوس

استارت و باتری اسپرت بنز

استارت و باتری اسپرت بی ام و

استارت و باتری اسپرت پورشه

استارت و باتری اسپرت هیوندای

استارت و باتری اسپرت کیا

استارت و باتری اسپرت هوندا

استارت و باتری اسپرت نیسان

استارت و باتری اسپرت مزدا

استارت و باتری اسپرت ولوو

استارت و باتری اسپرت آلفارومئو

استارت و باتری اسپرت پژو

استارت و باتری اسپرت سیتروئن

استارت و باتری اسپرت آئودی

استارت و باتری اسپرت مازراتی

استارت و باتری اسپرت رنو

استارت و باتری اسپرت میتسوبیشی

استارت و باتری اسپرت سوزوکی

استارت و باتری اسپرت فولکس

استارت و باتری اسپرت لامبورگینی

استارت و باتری اسپرت مک لارن

استارت و باتری اسپرت مینی

استارت و باتری اسپرت لوتوس

استارت و باتری اسپرت جگوار

استارت و باتری اسپرت جیپ

استارت و باتری اسپرت سوبارو

استارت و باتری اسپرت دی اس

استارت و باتری اسپرت لیفان

استارت و باتری اسپرت جک

استارت و باتری اسپرت ام وی ام

استارت و باتری اسپرت چری

استارت و باتری اسپرت سانگ یانگ

استارت و باتری اسپرت ام جی

استارت و باتری اسپرت گریت وال

استارت و باتری اسپرت بسترن

استارت و باتری اسپرت چانگان

استارت و باتری اسپرت بی وای دی

استارت و باتری اسپرت هایما

استارت و باتری اسپرت دانگ فنگ

استارت و باتری اسپرت بایک

استارت و باتری اسپرت بیسو

استارت و باتری اسپرت برلیانس

استارت و باتری اسپرت جیلی

استارت و باتری اسپرت بورگوارد

استارت و باتری اسپرت لندویند

استارت و باتری اسپرت زوتی

استارت و باتری اسپرت دامای

استارت و باتری اسپرت کوپا

باتری اسپرت نقش به سزایی در مصارف جانبی خودرو شما دارد.مثلا اگر قصر استفاده از ضبط را داشته باشید و بخواهید در هنگام خاموش بودن خودرو موزیک گوش دهید و لذت ببرید اما بدون وجود باتری خودرو این موضوع امکان پذیر نیست. استارت اسپرت PERFORMANCE STARTING & CHARGING  در بازار موجود است که تمامی باتری ها و لوازم یدکی خودرو دارای یک تاریخ انقضا می باشند که حداکثر زمان استفاده از این لوازم همان مدت تعیین شده می باشد .ام در صورتی از لاتری خود به خوبی نگه داری نکنید ممکن است حتی کمتر از آن زمان دیگر بی مصرف شوند .یکی از راه های مراقبت از باتری پرفورمنس آن است که در زمان شارژ شدن باتری از روشن گذاشتن چراغ  که تمامی شارژ باتری را مصرف می کند در نتیجه باتری دیگر برای استارت زدن نیرو ندارد.از مهمترین اجزای باتری می توان به دینام و استارت و سینی و خار باتری و سویئچ اسپرت اشاره کرد.
 
یک سیستم استارت و شارژ برای وسیله نقلیه حیاتی است. بدون این سیستم، شما نمیتوانید حرکت کنید مگر اینکه یک جادوگر باشید. سیستم استارت ،شارژ را برای شروع موتور خود نگه می دارد و چرخ های خود را در حین نگه داشتن باتری شارژ می کند. این سیستم شامل یک دسته از اجزای تشکیل دهنده، از جمله starter، solenoid starter، باتری، alternator، و تنظیم کننده ولتاژ است.امروزه ماهر ترین رانندگان دنیا، تیونر های خیابانی بالا در جستجوی ارتقای قدرت برای عملکرد هستند. استارت و شارژ قطعات نمی تواند نزدیک به قدرت فوق العاده شما نیاز به تغذیه اعتیاد به سرعت خود را و لطفا مواد مخدر آدرنالین در شما است که می تواند با ارتقاء به قطعات با کارایی بالا به دست آورد. با استفاده از استانداردهای کیفیت بی نظیر و با استفاده از فن آوری برنده مسابقه، ما را با ویژگی های خیره کننده ای از عملکرد فوق العاده شروع و شارژ کنید. از باتری ها، شروع کننده ها و ژنراتورها به سوی سوئیچ ها و سخت افزار نصب شده، ما باید وسایل نقلیه خود را درست تنظیم کنیم.

یک باتری یک قطعه کلیدی برای استفاده از وسیله نقلیه برای راه اندازی وسیله نقلیه، روشن کردن چراغهای جلو و غیره است و همچنین یکی از دلایل اصلی تهدیدات هوای سرد است. این که آیا برای غلبه بر مسیر، حاکم بر خیابان، یا فقط برای شروع اتومبیل خود در روزهای زمستان یخ زده، یک باتری قدرتمند دریافت کنید که آب را برای مدت طولانی در اختیار شما قرار می دهد. از باتری های عمیق با توانایی تخلیه به طور منظم و به سرعت به باتری های فوق العاده با کارایی بالا که در آن قدرت بالا یک اولویت بالا به سبک های سبک وزن سبک بسته بندی شده با ارائه آخرین ویژگی های ایمنی است.
 ما طیف گسترده ای از ژنراتورهای با کارایی بالا را در اختیار داریم. آنها یک کوکتل آمپر بالا، کیفیت استثنایی و دوام نهایی را ارائه می دهند. اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه خود را با هر نوبت از کلید با استفاده از یک ژنراتور با ولتاژ بالا مبادله کنید. این بخش سخت افزاری قدرت چشمگیری را برای اجرای چراغ های خود، استریو و سایر لوازم الکتریکی دیگر فراهم می کند و همچنین باتری را در حالی که خودرو شما در حال حرکت است، نگه می دارد.
 
 
اگر شما به دنبال لوازم جانبی شروع و شارژر می گردید، ما همه چیز را که لازم است برای شروع نیلوفرآور خود را در هیچ زمان تخت، غذا برای برق قدرت گرسنه نگه دارید و باتری را شارژ کنید. این ترانه های حق بیمه به شدت برای شروع و رانندگی قابل اعتماد طراحی شده است، بنابراین هر زمان در هر زمان و هر زمان می توانید از آن استفاده کنید. ارتقاء دستگاه عملکردی خود را با عملکرد فوق العاده کارآمد و اجزای شارژ که به شما کمک می کند بیشتر از آن استفاده کنید .  

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید