• images
اکسل اسپرت ، performance driveline & axles

اکسل اسپرت ، performance driveline & axles

قطعات اسپرت اکسل اسپرت

انتخاب خودرو

اکسل اسپرت تویوتا

اکسل اسپرت لکسوس

اکسل اسپرت بنز

اکسل اسپرت بی ام و

اکسل اسپرت پورشه

اکسل اسپرت هیوندای

اکسل اسپرت کیا

اکسل اسپرت هوندا

اکسل اسپرت نیسان

اکسل اسپرت مزدا

اکسل اسپرت ولوو

اکسل اسپرت آلفارومئو

اکسل اسپرت پژو

اکسل اسپرت سیتروئن

اکسل اسپرت آئودی

اکسل اسپرت مازراتی

اکسل اسپرت رنو

اکسل اسپرت میتسوبیشی

اکسل اسپرت سوزوکی

اکسل اسپرت فولکس

اکسل اسپرت لامبورگینی

اکسل اسپرت مک لارن

اکسل اسپرت مینی

اکسل اسپرت لوتوس

اکسل اسپرت جگوار

اکسل اسپرت جیپ

اکسل اسپرت سوبارو

اکسل اسپرت دی اس

اکسل اسپرت لیفان

اکسل اسپرت جک

اکسل اسپرت ام وی ام

اکسل اسپرت چری

اکسل اسپرت سانگ یانگ

اکسل اسپرت ام جی

اکسل اسپرت گریت وال

اکسل اسپرت بسترن

اکسل اسپرت چانگان

اکسل اسپرت بی وای دی

اکسل اسپرت هایما

اکسل اسپرت دانگ فنگ

اکسل اسپرت بایک

اکسل اسپرت بیسو

اکسل اسپرت برلیانس

اکسل اسپرت جیلی

اکسل اسپرت بورگوارد

اکسل اسپرت لندویند

اکسل اسپرت زوتی

اکسل اسپرت دامای

اکسل اسپرت کوپا

  در اصل می توان جزء نیروی محرکه خودرو محسوب شود.یک محور افقی که در زیر خودرو قرار دارد و به این راحتی دیده نمی شود.قطعات PERFORMANCE DRIVELINE & AXLES باعث پیچیدگی این قطعه می شود .وظایفی که این قطعه بر عهده دارد تنظیم ارتفاع خودرو در پستی ها و بلندی ها می باشد .این بخش در اصل به چرخ ها و کمک فنر خودرو در ارتباط است.برای خریداری اکسل می توانید در مورد نوع خودرو و محوری که مناسب آن است از طریق مشاورین ما اطلاعات کسب کنید .گاهی لازم است برای این کار شماره شاسی ماشین خود را به ما اطلاع دهید تا براساس آن و کد فنی که محصولات ما دارند مناسب ترین لوازم یدکی خودرو را به شما ارائه دهیم. معمولا در تمامی دنیا لوازم یدکی خودرو دارای یک کد مخصوص ومنحصر به فرد می باشند که وجود این کد تقسیم بندی قطعات اسپرت و پرفورمنس خودرو را آسان تر می کند.
 
اگر وسیله نقلیه با سرعت بالا کار نمی کند، یک وسیله نقلیه اصلاح شده می تواند در اوج خود کار کند. هنگامی که شما در حال ساخت یک موتور با قدرت اسب بخار فوق العاده هستید، باید در نظر داشته باشید که محورها، تفاوت ها و سایر اجزای محرکه نیز باید به منظور افزایش گشتاور و قدرت افزایش یابد. اگر نمیخواهید در کنار جاده با قطعات شکسته به پایان برسید، اجزاء ماشینی عملکردی را که ما در فروشگاه آنلاین خود ارائه می دهیم برای دریافت این قدرت به زمین می گیریم.وسیله نقلیه شما تنها به عنوان ضعیف ترین پیوند قوی است، بنابراین عملکرد مناسب موتور به همان اندازه عملکرد موتور و تعلیق نیز اهمیت دارد. در اینجا ما درایوهای چرخه گرسنگی، اتصالات U، محورها، یاطاقان، موارد انتقال و قطعات بزرگتر - همه از نام های قابل اعتماد در صنعت استفاده می کنیم. این که آیا شما یک ماشین ورزشی قدرتمند یا وسیله نقلیه کوچک اقتصادی می رانید، می توانیم به شما بخش های مناسب را ارائه دهیم تا این توانایی را که در زیر هود پنهان شده است، برداریم.

جرثقیل و U-Joints و CV-Joints دارای نیروی کار به اندازه کافی انتقال قدرت از انتقال / گیربکس به چرخ و محور است که به طور مداوم حرکت می کند. بسیاری از اسب بخار را به زاویه چرخش و یا ترمز قوی تر و تعلیق بیشتر متصل می کند که معمولا در خارج از جاده ها برداشته می شود و کار بسیار سخت تر می شود. درایو ما با لوله های ضخیم تر دیجیتالی ساخته شده است تا بارگیری را انجام دهد و برخی از برنامه های خارج از جاده دارای CV-Joints سبک دوگانه می باشند برای افزایش نیرو و کاهش ارتعاش در زوایای عملیاتی شدید.گیربکس های عملکردی، موارد انتقال و تفاوت ها، چرخ دنده ای را فراهم می کنند که شما را قادر می سازد تا موتور خود را در زنجیر قدرت، برای شتاب دست و شتاب گردن و سرعت بالا نگه دارید. حلقه نسبت و رینگ تنظیم یک راه عالی برای گرفتن بیشتر راهنمایی از خط، اما همچنین ضرورت حفظ عملکرد در کامیون ها و SUVs زمانی که شما در مجموعه ای بلند از چرخ ها و لاستیک ها پیچ و تاب. و مطمئن شوید که شما با یک چرخ نخ ریسی گیر نکنید، پیچ را در یک دیفرانسیل لغزش محدود یا دیفرانسیل قفل کنید و در هر سطحی کشش بگیرید.

محور چرخ ها و یاطاقان آخرین لینک در زنجیره ای است که در آن قدرت به وسیله چرخ و تایر نصب می شود. این قطعات غالبا نادیده گرفته می شوند، اما نقش مهم حمایت از شفت محور و نصب چرخ، با کمترین قدرت از اصطکاک ممکن است. آنها هنگامی که شما وزن قطر و قطر چرخ های خارج از جاده و لاستیک ها را اضافه می کنید بسیار مهم هستند. هیدرولیک ما از قوی ترین فولاد و دقت ماشینکاری ساخته شده است، با یاتاقانهای چرخ یاری می کند که می تواند بار افزایش یافته و مهر و موم چرخ را نگه دارد تا گریس را در آن جای دهد و خاک و گرد و غبار را از بین ببرد.با طراحی، سیستم درایو وسیله نقلیه شما می تواند مقدار قابل توجهی سوء استفاده را تحمل کند. با این حال، اگر با تایرهای بزرگتر بروید، یک بالابر یا کلاچ را تنظیم کنید، اهرمهای axletubes را افزایش می دهید، که باعث می شود که لوله ها خم شوند و ناهماهنگ شوند، که به نوبه خود عمر مفید یاتاقان ها را کاهش می دهد و ممکن است منجر به تخریب حلقه خود و تنظیم پینیون. برای جلوگیری از وقوع ناخوشایند حوادث، شما می توانید یک محور محور نصب کنید که پشتیبانی مورد نیاز برای محورهای شما را فراهم می کند. بر اساس نیازهای شما و نوع وسیله نقلیه خود، شما می توانید بین خرپاهای بیش از محور و زیر بنای محور بنشینید.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید