• images
لوازم ترمز ، performance brakes, pads, rotors

لوازم ترمز ، performance brakes, pads, rotors

قطعات اسپرت ترمز

انتخاب خودرو

لوازم ترمز تویوتا

لوازم ترمز لکسوس

لوازم ترمز بنز

لوازم ترمز بی ام و

لوازم ترمز پورشه

لوازم ترمز هیوندای

لوازم ترمز کیا

لوازم ترمز هوندا

لوازم ترمز نیسان

لوازم ترمز مزدا

لوازم ترمز ولوو

لوازم ترمز آلفارومئو

لوازم ترمز پژو

لوازم ترمز سیتروئن

لوازم ترمز آئودی

لوازم ترمز مازراتی

لوازم ترمز رنو

لوازم ترمز میتسوبیشی

لوازم ترمز سوزوکی

لوازم ترمز فولکس

لوازم ترمز لامبورگینی

لوازم ترمز مک لارن

لوازم ترمز مینی

لوازم ترمز لوتوس

لوازم ترمز جگوار

لوازم ترمز جیپ

لوازم ترمز سوبارو

لوازم ترمز دی اس

لوازم ترمز لیفان

لوازم ترمز جک

لوازم ترمز ام وی ام

لوازم ترمز چری

لوازم ترمز سانگ یانگ

لوازم ترمز ام جی

لوازم ترمز گریت وال

لوازم ترمز بسترن

لوازم ترمز چانگان

لوازم ترمز بی وای دی

لوازم ترمز هایما

لوازم ترمز دانگ فنگ

لوازم ترمز بایک

لوازم ترمز بیسو

لوازم ترمز برلیانس

لوازم ترمز جیلی

لوازم ترمز بورگوارد

لوازم ترمز لندویند

لوازم ترمز زوتی

لوازم ترمز دامای

لوازم ترمز کوپا

ترمز اسپرت خودرو در هنگام سرعت بالا و سراشیبی ها بسیار به رانندگان کمک می کند. لوازم یدکی خودرو و انواع در سایت ما وجود دارد .وجود قطعات پرفورمنس و لوازم تیونینگ این اطمینان را به شما می دهد که خودرو شما حسابی در برابر مشکلات مقاوم باشد وخیالتان را راحت میگذارد. ترمز اسپرت  PERFORMANCE BRAKES, PADS, ROTORSموجود در سایت ما از معروف ترین برندها می باشد.همانطور که میدانید ترمز اسپرت جزء مهمترین لوازم یدکی خودرو می باشد که جان سرنشبنان وراننده و علاوه برآن دیگر عابرین پیاده را حفظ می کند در کنار پدال گاز نرم و راحت  و خودرو لوکس سریع وجود ترمز قوی و با اطمینان سفر در جاده و سرعت در آن را لذت بخش می کند.لوازم پرفورمنس در کنار سایر لوازم کاربرد خود را نشان می دهد و اگر شما کمی از قطعات تیونینگ سر در بیاورید میدانید که بسیار مهم است. برای تعویض لوازم اسپرت خودرو خود ما را دنبال کنید.


یکی از قطعات خودرو را که دارای ارتقا اسان میباشد سیستم ترمز خودرو است که با شلنگ ترمز با فولاد ضد زنگ ساخته شده است شیلنگ ترمز از فولاد ضد زنگ یک شلنگ داخلی تفلونبا پوشش فولاد ضد زنگ تولید شده است این ساخت و ساز مانع از گسترش زمانی که شلنگ تحت فشار است میشود شما می توانید با شلنگ های پلاستیکی معمولی به خصوص هنگامی که درجهحرارت مایع ترمز تحت شرایط رانندگی دارای کارایی بالا است استفاده نمایید فولاد ضد زنگ نیز حفاظت بهتر در برابر باقی مانده و سایش را فراهم میکند


هنگامی که ساخت یک خودرو مسابقه ای و با استفاده از کالیپر با تمرینات پیستون های مختلف قطر سیلندر های اصلی خودرو صورت میگیرد نیاز به تغییر به حفظ سفر پدال مناسب نیز دارد .دیسک و ترمز فضایی است که اغلب در خودروهای مسابقه ای و سیلندر های اصلی ممکن است در اندازه های کوچکتر نصب شده باشد . شما می توانید یکی که بهترین ها را برای نرم افزارخودرو خود انتخاب نمایید از جمله سیلندر اصلی، سیلندر اصلی با حجم بالا و سیلندر اصلی طراحی شده برای مخازن از راه دور.


مایع ترمز یکی از مهم ترین اجزای سیستم ترمز با عملکردبالا است DOT 3 مایع یک نقطه جوش به اندازه کافی بالا برای استفاده عملکرد و نمرات حتی کمتر از DOT 4 مایع دارند نمی تواند خیلی جاذب رطوبت باشند که باعث کاهش نقطه جوش است.شما می توانید از خودرو آیدی برای سفارش محصولات مورد نظر خود استفاده کنید.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید