• images
سیستم انتقال برق ، performance ignition systems

سیستم انتقال برق ، performance ignition systems

قطعات اسپرت سیستم انتقال برق

انتخاب خودرو

سیستم انتقال برق تویوتا

سیستم انتقال برق لکسوس

سیستم انتقال برق بنز

سیستم انتقال برق بی ام و

سیستم انتقال برق پورشه

سیستم انتقال برق هیوندای

سیستم انتقال برق کیا

سیستم انتقال برق هوندا

سیستم انتقال برق نیسان

سیستم انتقال برق مزدا

سیستم انتقال برق ولوو

سیستم انتقال برق آلفارومئو

سیستم انتقال برق پژو

سیستم انتقال برق سیتروئن

سیستم انتقال برق آئودی

سیستم انتقال برق مازراتی

سیستم انتقال برق رنو

سیستم انتقال برق میتسوبیشی

سیستم انتقال برق سوزوکی

سیستم انتقال برق فولکس

سیستم انتقال برق لامبورگینی

سیستم انتقال برق مک لارن

سیستم انتقال برق مینی

سیستم انتقال برق لوتوس

سیستم انتقال برق جگوار

سیستم انتقال برق جیپ

سیستم انتقال برق سوبارو

سیستم انتقال برق دی اس

سیستم انتقال برق لیفان

سیستم انتقال برق جک

سیستم انتقال برق ام وی ام

سیستم انتقال برق چری

سیستم انتقال برق سانگ یانگ

سیستم انتقال برق ام جی

سیستم انتقال برق گریت وال

سیستم انتقال برق بسترن

سیستم انتقال برق چانگان

سیستم انتقال برق بی وای دی

سیستم انتقال برق هایما

سیستم انتقال برق دانگ فنگ

سیستم انتقال برق بایک

سیستم انتقال برق بیسو

سیستم انتقال برق برلیانس

سیستم انتقال برق جیلی

سیستم انتقال برق بورگوارد

سیستم انتقال برق لندویند

سیستم انتقال برق زوتی

سیستم انتقال برق دامای

سیستم انتقال برق کوپا

اسپرت جزء بخش های بسیار مهم خودرو می باشد .انتقال برق تامین کننده برق کل خودرو می باشد .این برق برای مواردی چون روشن کردن چراغ های جلو خودرو ،چراغ داخل کابین ،روشن کردن ضبط ، شارژ کردن تلفن همراه ، استفاده از فندک خودرو و غیره می باشد.اگر سیستم انتقال برق خودرو PERFORMANCE IGNITION SYSTEMS  وجود نداشت یا اصلا کار نمی کرد ماشین به هیچ عنوان روشن نمی شد.انتقال خودرو از بخش های زیادی تشکیل شده است که همه قطعات دست به دست هم می دهند تا خودرو در همه حال از تمامی امکاناتش استفاده کند از جمله این قطعات می توان به شمع موتور اسپرت ، وایر شمع حرفه ای ، کوئل شمع اسپرت ، دلکواسپرت ، جعبه برق و غیره ... نام برد.تمامی این قطعات به مرور زمان یاا بر اثر حادثه ممکن است از کار بیافتد برای خریداری تمام این لوازم اسپرت و قطعات پرفورمنس و تیونینگ کافیست با ما تماس بگیرید.
 
هر موتور نیاز به یک جرقه برای شروع کار دارد تا به خوبی در هر سیلندر شروع به پیموده شدن نماید ، اما برای تولید اسب بخار در یک موتور با کارایی بسیار بالا ، مهم است. شما می توانید هوا و سوخت را به داخل سیلندر بچسبانید، همانطور که می توانید با مصرف جریان بالا و انژکتوراین کار را انجام دهید اما اگر مخلوط کاملا سوزانده نشود، هدر خواهد رفت. برای کارایی بالا، یک جرقه قوی برای احتراق کامل و حداکثر قدرت اسب را فراهم می کند.اجزاء موجود برای وسیله نقلیه شما بر اساس نوع سیستم جرقه متفاوت است. وسایل نقلیه مدل بعدی با سوپاپ های سوپاپ، نامزدی برای کوئل ولتاژ بالا هستند که طولانی مدت، جرقه بالا انرژی حتی در RPM بالا و کنترلرهای احتراق پیشرفته ای که شما را قادر به تنظیم زمان اشتعال می کند، تولید می کند. برای سیستم های احتراق توزیع شده قدیمی، ما کیت های تبدیل الکترونیکی، سیم، کلاه، روتور و توزیع کامل را داریم.شاخه های جرقه عملکرد یک راه آسان و ارزان برای ارتقاء سیستم احتراق در هر موتور است. ما جدیدترین پلاگین ها را از مارک های بالا، با شکاف هوا و ویژگی های الکترود ارائه می دهیم که باعث احتراق کاملی از شارژ های معمولی با دوام بسیار بالایی خواهند شد. موتورهای با کارایی بالا حرارت زیادی را تولید می کنند و اصلاحات مانند هدر ها می توانند سیم را برای گرما برسانند که سیم های OE نمی توانند آن را تحمل کنند. سیم های سوز دار عملکرد ما مقاومت کم برای جرقه داغ تر با مدت طول جرقه طولانی تر است، و آنها در شدت دما و هنگامی که در اطراف هدر و دیگر اجزای عملکرد رانده شده است.
 
 
سیم پیچ احتراق 12 ولت از باتری را به ولتاژ بالا مورد نیاز برای شلیک شمع های جرقه تبدیل می کند. اما در جایی که کویل های معمولی حدود 15،000 تا 40،000 ولت تولید می کنند، کویل های عملکرد ما می توانند 50،000 ولت یا بیشتر تولید کنند، با افزایش سریع تر شدن و افزایش مدت زمان، برای جرقه قوی حتی در RPM های بالا. برای عملکرد حتی بیشتر یک جعبه احتراق عملکرد مانند یکی از سیستم های CDI ما را در نظر بگیرید. CDI چندین جرقه در RPM کم برای احتراق کارآمد فراهم می کند و یک خازن را از طریق کویل در RPM بالا تخلیه می کند تا شاخه های جرقه را در سرعت بسیار سریع تر از سیم پیچ معمولی شارژ و آتش کند.
 
 
توزیع کننده کارخانه خود را با کلاه کاری و روتور ارتقا دهید. ما پیشنهاد می دهیم سخت کلاسیک های آلکیدی با ورق های برنج که مقاومت در برابر خوردگی و هدایت پذیری بیشتری داشته باشند. دریافت جرقه دقیق تر و دقیق تر، و از بین بردن نیاز به تعویض جایگزین با یک کیت تبدیل سوئیچ الکترونیکی است. یا این ویژگی ها و موارد دیگر را با توزیع کننده عملکرد به دست آورید. توزیع کنندگان ما دارای نقاط دوگانه یا احتراق الکترونیکی هستند و برخی حتی دارای منحنی های پیش برنامه ریزی شده و یا سفارشی هستند، با محوطه های ساخته شده از آلومینیوم شمش آلومینیومی و شفت که بوش های نفتی و / یا یاطاقان توپ را روشن می کنند.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید