• images
سیستم خنک کننده موتور ، performance engine cooling
ششش

سیستم خنک کننده موتور ، performance engine cooling

قطعات اسپرت سیستم خنک کننده موتور

برندهای ویژه

سیستم خنک کننده موتور جزء اجزای بسیار مهم خودرو می باشد همانطور که می دانید موتور خودرو به دلیل احتراق زیاد و مداوم دارای درجه حرارت بسیار بالایی می باشد این درجه حرارت خطرناک می باشد و ممکن است باعث آتش سوزی شود اما خنک کننده موتور اسپرت PERFORMANCE ENGINE COOLING  که به کامپیوتر خودرو وصل می باشد . این ECU است که به آن دستور می دهد تا در درجه حرارت معین روشنشود و شروع به خنک کردن کند. خنک کننده از بخش های مختلفی چون : رادیاتور پرفرومنس ، در رادیاتور گیج دار ، فن کولر اسپرت ، واتر پمپ پرفورمنس ، مخزن خنک کننده ، شیلنگ های خنک کننده ، ترموستات اسپرت و شیلنگ ترموستات اسپرت می باشد . همیشه باید مراقب درجه حرارت موتور و همچنین آب موجود در رادیات باشید.اگر قصد خرید لوازم اسپرت و قطعات تیونینگ را دارید ما را همراهی کنید .تمامی تیونینگ باز ها  از اهمیت خنک کننده موتور آگاه هستید.
 
هنگامی که اکثر مردم فکر می کنند از عملکرد آنها فکر می کنم از اسب بخار بیشتر و سریع تر سرعت. متاسفانه، یکی از محصولات جانبی که قدرت موتور را از دست می دهد و ماشین شما را سخت تر در جاده ها و مسیرها قرار می دهد، حرارت بیشتری است. مگر اینکه این حرارت به طور موثر برداشته شود، موتور شما می تواند به یک توده بخار از فلز قراضه کاهش یابد. همراه با اجزای عملکرد برای خروجی سوخت و احتراق، شما نیاز به قطعات سیستم خنک کننده عملکرد دارید و ما آنها را داریم.سیستم خنک کننده گرما را از موتور به خنک کننده منتقل می کند، و سپس آن را به هوا اطراف آن در رادیاتور تخلیه می کند. موتورهای با کارایی بالا باعث گرمای بیشتری نسبت به سیستم خنک کننده سهام می شوند، بنابراین شما نیاز به اجزای با ظرفیت بالا و قابلیت انتقال حرارت دارید. رادیاتور آلومینیومی عملکرد ظرفیت خنک کننده بیشتر، با هسته های ضخیم تر و ردیف های بیشتر، و افزایش تعداد شمارش برای انتقال حرارت بهتر است.هنگامی که یک رادیاتور عملکرد با لوله های با قطر بزرگتر نصب می شود، جریان آب خنک کننده نیز باید افزایش یابد تا سرعت مطلوب را از طریق رادیاتور حفظ کند. ما پمپ های با کارایی بالا را ارائه می دهیم که جریان آب خنک کننده را افزایش می دهد و اکثر آنها از آلومینیوم سبک ساخته شده است، بنابراین شما می توانید وزن را در هنگام جایگزینی پمپ OE cast iron صرفه جویی کنید. افزایش جریان هوا از طریق رادیاتور نیز ضروری است با یک هسته ضخیمتر برای اطمینان از انتقال حرارت مطلوب. ما دارای فن های خنک کننده ی الکتریکی در پانل های تک و دو فن، با و بدون پوشش، و همچنین طرفداران مکانیکی عملکرد چند تیغه است.
 
 
گرما بیش از حد مخرب است، اما موتور شما هنوز هم باید در محدوده دما قرار گیرد که بتواند کارایی بالایی داشته و بهترین توان را داشته باشد، بنابراین ترموستات ضروری است. با این حال، بر خلاف ترموستات معمولی، ترموستات با کارایی بالا که ما ارائه می دهیم، دمای کار را بدون محدود کردن جریان خنک کننده حفظ می کند. شیلنگ های رادیاتور سیلیکون عملکرد ما می تواند دماهای بالا را تحمل و آنها در رنگ های مختلف در دسترس هستند، اما اگر فولاد ضد زنگ بیشتر سبک خود را، چک کردن شیلنگ های فولادی بافته شده ما و مخازن خنک کننده عملکرد ضد زنگ جلا.
 
 
اگرچه آب ساده دارای بهترین قابلیت انتقال حرارت است، ماشین شما باید در دنیای واقعی دمای هوای سرد و خنک بودن در ترافیک در روزهای گرم تابستان عمل کند، بنابراین خنک کننده لازم است. ما خنک کننده حق بیمه که نقطه انجماد را کاهش می دهد و نقطه جوش را افزایش می دهد، و همچنین افزودنی هایی که باعث بهبود کارایی سیستم خنک کننده می شود. این افزودنیها باعث کاهش حباب های هوا و جیب ها می شود که می تواند باعث ایجاد نقاط داغ شود، بنابراین خنک کننده به طور کامل با سطوح موتور و رادیاتور تماس می گیرد. این باعث افزایش توانایی انتقال حرارت در سیستم خنک کننده می شود، بنابراین شما می توانید یک موتور با موتور خنک تر را دریافت کنید.

svg