• images
سیستم بنزین اسپرت ، performance fuel system parts

سیستم بنزین اسپرت ، performance fuel system parts

قطعات اسپرت قطعات بنزین اسپرت

انتخاب خودرو

سیستم بنزین اسپرت تویوتا

سیستم بنزین اسپرت لکسوس

سیستم بنزین اسپرت بنز

سیستم بنزین اسپرت بی ام و

سیستم بنزین اسپرت پورشه

سیستم بنزین اسپرت هیوندای

سیستم بنزین اسپرت کیا

سیستم بنزین اسپرت هوندا

سیستم بنزین اسپرت نیسان

سیستم بنزین اسپرت مزدا

سیستم بنزین اسپرت ولوو

سیستم بنزین اسپرت آلفارومئو

سیستم بنزین اسپرت پژو

سیستم بنزین اسپرت سیتروئن

سیستم بنزین اسپرت آئودی

سیستم بنزین اسپرت مازراتی

سیستم بنزین اسپرت رنو

سیستم بنزین اسپرت میتسوبیشی

سیستم بنزین اسپرت سوزوکی

سیستم بنزین اسپرت فولکس

سیستم بنزین اسپرت لامبورگینی

سیستم بنزین اسپرت مک لارن

سیستم بنزین اسپرت مینی

سیستم بنزین اسپرت لوتوس

سیستم بنزین اسپرت جگوار

سیستم بنزین اسپرت جیپ

سیستم بنزین اسپرت سوبارو

سیستم بنزین اسپرت دی اس

سیستم بنزین اسپرت لیفان

سیستم بنزین اسپرت جک

سیستم بنزین اسپرت ام وی ام

سیستم بنزین اسپرت چری

سیستم بنزین اسپرت سانگ یانگ

سیستم بنزین اسپرت ام جی

سیستم بنزین اسپرت گریت وال

سیستم بنزین اسپرت بسترن

سیستم بنزین اسپرت چانگان

سیستم بنزین اسپرت بی وای دی

سیستم بنزین اسپرت هایما

سیستم بنزین اسپرت دانگ فنگ

سیستم بنزین اسپرت بایک

سیستم بنزین اسپرت بیسو

سیستم بنزین اسپرت برلیانس

سیستم بنزین اسپرت جیلی

سیستم بنزین اسپرت بورگوارد

سیستم بنزین اسپرت لندویند

سیستم بنزین اسپرت زوتی

سیستم بنزین اسپرت دامای

سیستم بنزین اسپرت کوپا

جزء سیستم های بسیار بزرگ ،البته از نظر کار و پیچیدگی می باشد این قطعه که می تواند از لوازم اسپرت و قطعات تیونینگ باشد را می توانید از سایت محبوب خود خریداری کنید حال به بحث قطعات بنزین اسپرت PERFORMANCE FUEL SYSTEM PARTS  می پردازیم .این سیستم با انجام کارهای مختلف امکان حرکت خودرو را ممکن می سازد برای مثال یکی از کارهایی که بخشی از سیستم بنزین پرفورمنس انجام می دهد تبدیل انرژی حاصل از سوختن بنزین و تبدیل آن به انرژی حرکتی می باشد . علاوه بر آن یکی دیگر از آن کارها گرفتن بخارات خارج شده از بنزین می باشد که جمع آوری این بخارات علاوه بر آن که فشار حاصله به قطعات خودرو را کم می کند می تواند از نفوذ بوی بد بنزین در کابین خودرو جلوگیری کند همانطور که می دانید وجود بوی بنزین به صورت مداوم به ریه های انسان آسیب می رساند.پس به درست انجام وظیفه اجزای خودرو خود دقت نمایید.
 
 
 
موتور احتراق داخلی اغلب با یک پمپ هوا مقایسه شده است: هوا بیشتر از طریق آن جریان می یابد و قدرت را بیشتر می کند با این حال، شما نیاز به یک مقدار مناسب سوخت برای مخلوط کردن با آن برای ایجاد اسب بخار. ما می توانیم به شما کمک کنیم هوای بیشتری را در موتور خود به دست آورید و از هوای سرد استفاده کنید و از یک سیستم اگزوز عملکردی بیشتر استفاده کنید، اما برای افزایش جریان سوخت به اینجا نگاه کنید زیرا ما همه چیز را از مخزن به بنادر ورودی نیاز داریم.سیستم سوخت رسانی عملکرد با پمپ سوخت آغاز می شود. مهم نیست که چه mods شما را پایین دست راه اندازی، اتلاف وقت و پول اگر شما نمی توانید آنها را با فشار و حجم سوخت به اندازه کافی عرضه. ما پمپ های الکتریکی و مکانیکی برای ارائه جریان داریم. برای دریافت حجم مناسب سوخت به موتور خود، هیچ محدودیتی در طول مسیر وجود ندارد، بنابراین حتی فیلتر سوخت باید ارتقا یابد. ما واحد هایی داریم که حداکثر جریان را با فیلتراسیون موثر فراهم می کنند.تنظیم کننده های فشار روغن سوخت اصلی برای کنترل سوخت در فشار مشخص شده برای یک موتور استاندارد از قبل تنظیم شده اند. آنها برای تولید کننده مواد غذایی خوب عمل می کنند، اما برای یک موتور اصلاح شده با یک پمپ سوخت بالا و انژکتور، به طور مؤثری ناکافی هستند. ما تنظیم کننده های فشار قابل تنظیم فشار را می توانیم تنظیم کنیم تا جریان حداکثر ظرفیت پمپ سوخت جریان یابد. و شما می توانید تمام این سوخت های اضافی را به پورت های مصرفی با انژکتورهای جریان انبساط جریان بالا دریافت کنید که دارای نرخ جریان متعادل و الگوهای اسپری مطلوب و اتمیزه کردن سوخت است. این انژکتورها برای راحت تر بودن، هدایت و قدرت بیشتر تنظیم می کنند.
 
 
سیستم های مصرف هوای سرد دارای فیلترهای هوای بزرگ و لوله های آزاد جریان هستند، اما جریان افزایش می یابد، اگر شما آن را با یک چاله دریچه سهام خنثی کنید. ما پیشنهاد می دهیم که جرقه های بزرگ سیلندر که جریان هوا را به سمت منیفولد ورودی افزایش می دهد. این ها جایگزین پیچ و تاب هستند و هیچ تغییری برای نصب نیاز ندارند. در حالی که بدن خود را به دریچه گاز خود نصب کرده اید، یکی از اسپکتروسکوپ های جلویی دریچه ما را اضافه کنید. این اسپیکرها حجم بین جابه جایی و سیلندر را افزایش می دهد، افزایش بازده حجمی را افزایش می دهد و باعث آشفتگی می شود که اتمیزاسیون سوخت را برای احتراق کامل تر بهبود می بخشد.
 
برای افزایش قدرت جدی، ما سیستم های اکسید نیتروژن را ارائه می دهیم. یک سیستم اکسید نیتروژن اکسیژن بیشتری را به موتور خود می دهد تا از طریق هوا به تنهایی تامین شود، بنابراین می توانید سوخت بیشتری مصرف کنید و قدرت بیشتری بگذارید. سیستم های ما به طور کامل قابل تنظیم و با همه چیز مورد نیاز برای نصب و راه اندازی آسان پلاگین و بازی آمده است. در نهایت، اگر شما مدرسه قدیمی با یک راننده را رانندگی نکنید، ما شما را فراموش نکرده اید. کاربورتورهای عملکردی که ما انجام می دهیم برای برنامه کاربردی کالیبره می شود و امکان انتخاب موتورهای دستی یا الکتریکی را فراهم می کنیم و در هنگام نصب بر روی یکی از مایفولد های ورودی عملکرد ما عملکرد مطلوب ارائه می شود.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید