• images
قطعات فرمان اسپرت ، performance steering parts

قطعات فرمان اسپرت ، performance steering parts

قطعات اسپرت قطعات فرمان اسپرت

انتخاب خودرو

قطعات فرمان اسپرت تویوتا

قطعات فرمان اسپرت لکسوس

قطعات فرمان اسپرت بنز

قطعات فرمان اسپرت بی ام و

قطعات فرمان اسپرت پورشه

قطعات فرمان اسپرت هیوندای

قطعات فرمان اسپرت کیا

قطعات فرمان اسپرت هوندا

قطعات فرمان اسپرت نیسان

قطعات فرمان اسپرت مزدا

قطعات فرمان اسپرت ولوو

قطعات فرمان اسپرت آلفارومئو

قطعات فرمان اسپرت پژو

قطعات فرمان اسپرت سیتروئن

قطعات فرمان اسپرت آئودی

قطعات فرمان اسپرت مازراتی

قطعات فرمان اسپرت رنو

قطعات فرمان اسپرت میتسوبیشی

قطعات فرمان اسپرت سوزوکی

قطعات فرمان اسپرت فولکس

قطعات فرمان اسپرت لامبورگینی

قطعات فرمان اسپرت مک لارن

قطعات فرمان اسپرت مینی

قطعات فرمان اسپرت لوتوس

قطعات فرمان اسپرت جگوار

قطعات فرمان اسپرت جیپ

قطعات فرمان اسپرت سوبارو

قطعات فرمان اسپرت دی اس

قطعات فرمان اسپرت لیفان

قطعات فرمان اسپرت جک

قطعات فرمان اسپرت ام وی ام

قطعات فرمان اسپرت چری

قطعات فرمان اسپرت سانگ یانگ

قطعات فرمان اسپرت ام جی

قطعات فرمان اسپرت گریت وال

قطعات فرمان اسپرت بسترن

قطعات فرمان اسپرت چانگان

قطعات فرمان اسپرت بی وای دی

قطعات فرمان اسپرت هایما

قطعات فرمان اسپرت دانگ فنگ

قطعات فرمان اسپرت بایک

قطعات فرمان اسپرت بیسو

قطعات فرمان اسپرت برلیانس

قطعات فرمان اسپرت جیلی

قطعات فرمان اسپرت بورگوارد

قطعات فرمان اسپرت لندویند

قطعات فرمان اسپرت زوتی

قطعات فرمان اسپرت دامای

قطعات فرمان اسپرت کوپا

به بخشی از مکانیزم خودرو گفته می شود که به راننده این اجازه را می دهد که فرمان را بچرخاند و چرخ های خودرو را هدایت کند و آن ها را به چپ وراست ببرد. قطعات فرمان پرفورمنس PERFORMANCE STEERING PARTS شامل اجزای ریز و درشت می باشد که می توان به جای مدل های فابریک آن ها از مدل های اسپرت و تیونینگ ویا پرفورمنس استفاده کرد از جمله اجزای بخش جعبه فرمان می توان به میل فرمان و شفت اسپرت ، شیربرقی جعبه فرمان ،کمک فرمان اسپرت ، سیبک فرمان و قورقوری اسپرت ، پمپ هیدرولیک ، مخزن پمپ هیدرولیک ، سگدست اسپرت ، شیلنگ و لوله های جعبه فرمان اسپرت اشاره کرد .اگر شما حتی برخوردی بسیار خفیف با مانعی داشته باشید یا حتی چرخ شما با جدول کنار خیابان برخورد کرده باشد ممکن است کل جعبه فرمان اسپرت شما از حالت عادی خارج شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.
 
انواع مختلفی از رانندگان وجود دارد که می خواهند عملکرد خودرو خود را به سطح بعدی برسانند. صرف نظر از اینکه قصد دارید وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید، ما انتخاب وسیعی از اجزای مهم را داریم تا نیازهای شما را برآورده سازد. اگر قصد دارید وسیله نقلیه خود را برای عملکرد فوق العاده ارتقا دهید، از انتخاب گسترده ای از اجزای فرمان برخوردار هستید. ما دارای مقدار زیادی از اجزای برتر برای تقریبا هر وسیله نقلیه می باشد تا شما بتوانید با اعتماد به نفس کار را انجام دهید.ما همه چیز مورد نیاز برای ارتقاء فرمان خودرو خود را در هیچ چیز تخت. ما با رهبران در بخش های اجرایی عملکرد همکاری می کنیم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که شما در حال خرید قطعات برتر هستید که فن آوری های پیشرفته را به وسیله خود حمل می کنند. پمپ های عمرانی ما دارای قدرت فوق العاده ای هستند، بدون اینکه از اسب بخار ارزشمند استفاده کنند، در حالی که دفرهای فرمان عملکرد ما عملکرد مشابهی را که انتظار می رود برای فرمان خود فراهم می کند.ارتقاء سیستم فرماندهی شما، قابلیت اطمینان و عملکرد وسیله نقلیه خود را افزایش می دهد. اگر شما به دنبال اجزای فرماندهی سطح بالا هستید که لذت را به کروز خود اضافه خواهید کرد، همه آنها را اینجا خواهید یافت. ما فقط اجزای فرماندهی عملکردی را ارائه می دهیم که اطمینان دقیق و قابل اطمینان را به سمت جلو می برد. ما همه چیز را از پمپ های فرماندهی عملکرد بالا و جعبه ها به دستگیره فرمان عملکرد و اسپیندل، خطوط و شیلنگ.
 
 
جعبه فرمان به عنوان قلب سیستم فرمان شناخته می شود: عملکرد و احساس سیستم فرمان را تعیین می کند. اگر شما به دنبال دست زدن به عملکرد و افزایش احساس جاده هستید، یک جعبه فرمان با عملکرد بالا با کیفیت بالا راه حل است. نسبت صندلی فرماندهی که برای وسیله نقلیه خود انتخاب می کنید برای پاسخ دادن به ورودی های فرمان بسیار مهم است. نسبت مناسب خودرو شما بستگی به نحوه استفاده از وسیله نقلیه شما دارد. ما تعداد زیادی از فرمان های عملکردی را ارائه می دهیم که فرمان صاف و دقیق را تضمین می کند و در برخورد با وسیله نقلیه بسیار متفاوت است.ما همچنین انتخاب بزرگی از پمپ های فرماندهی عملکرد را داریم. در واقع، پمپ فرمان پمپ قدرتمند مایع را از طریق سیستم فرمان هیدرولیکی جریان می دهد. به عنوان مثال، هنگامی که یک وسیله فرمانروایی عملکرد جریان بالا را اضافه می کنید، نصب یک پمپ فرمان قدرت عملکردی که سرعت جریان بالاتری را نسبت به یک پمپ مخزن تولید می کند، ضروری است. ما در انتخاب بسیاری از پمپ های فرمان قدرت عملکرد برای بسیاری از برنامه های کاربردی. آنها تحت شرایط سخت یا غیر معمول تحت آزمایش دقیق قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که فشار و جریان درست برای عملکرد حداکثر داشته باشند.
 
 
شما ممکن است با عملکرد وسیله نقلیه خود راضی باشید؛ با این حال، همیشه برای بهبود وجود دارد. شانس خود را برای انتخاب از محصولات عالی برای تمام ارتقاء فرمان خود را. ما دارای اجزای فرماندهی عملکردی با کیفیت بالا برای برآورده ساختن هر نیاز است. آنها مناسب دقیق هستند و دوام فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهند که باعث اطمینان از عملکرد صاف و صاف می شود. ما انواع فرمان های عملکردی را از مارک هایی که می شناسید و اعتماد می کنید، داریم. با در نظر گرفتن عملکرد و ایمنی، آنها به شما اجازه نمی دهند. بنابراین فهرست آنلاین ما را مرور کنید و قطعاتی را که برای شما کار می کنند انتخاب کنید. 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید