• images
قطعات موتور پرفورمنس ، performance engine parts

قطعات موتور پرفورمنس ، performance engine parts

قطعات اسپرت قطعات موتور پرفورمنس

انتخاب خودرو

قطعات موتور پرفورمنس تویوتا

قطعات موتور پرفورمنس لکسوس

قطعات موتور پرفورمنس بنز

قطعات موتور پرفورمنس بی ام و

قطعات موتور پرفورمنس پورشه

قطعات موتور پرفورمنس هیوندای

قطعات موتور پرفورمنس کیا

قطعات موتور پرفورمنس هوندا

قطعات موتور پرفورمنس نیسان

قطعات موتور پرفورمنس مزدا

قطعات موتور پرفورمنس ولوو

قطعات موتور پرفورمنس آلفارومئو

قطعات موتور پرفورمنس پژو

قطعات موتور پرفورمنس سیتروئن

قطعات موتور پرفورمنس آئودی

قطعات موتور پرفورمنس مازراتی

قطعات موتور پرفورمنس رنو

قطعات موتور پرفورمنس میتسوبیشی

قطعات موتور پرفورمنس سوزوکی

قطعات موتور پرفورمنس فولکس

قطعات موتور پرفورمنس لامبورگینی

قطعات موتور پرفورمنس مک لارن

قطعات موتور پرفورمنس مینی

قطعات موتور پرفورمنس لوتوس

قطعات موتور پرفورمنس جگوار

قطعات موتور پرفورمنس جیپ

قطعات موتور پرفورمنس سوبارو

قطعات موتور پرفورمنس دی اس

قطعات موتور پرفورمنس لیفان

قطعات موتور پرفورمنس جک

قطعات موتور پرفورمنس ام وی ام

قطعات موتور پرفورمنس چری

قطعات موتور پرفورمنس سانگ یانگ

قطعات موتور پرفورمنس ام جی

قطعات موتور پرفورمنس گریت وال

قطعات موتور پرفورمنس بسترن

قطعات موتور پرفورمنس چانگان

قطعات موتور پرفورمنس بی وای دی

قطعات موتور پرفورمنس هایما

قطعات موتور پرفورمنس دانگ فنگ

قطعات موتور پرفورمنس بایک

قطعات موتور پرفورمنس بیسو

قطعات موتور پرفورمنس برلیانس

قطعات موتور پرفورمنس جیلی

قطعات موتور پرفورمنس بورگوارد

قطعات موتور پرفورمنس لندویند

قطعات موتور پرفورمنس زوتی

قطعات موتور پرفورمنس دامای

قطعات موتور پرفورمنس کوپا

قطعات موتور تیونینگ که تمام اجزاء موتور خودرو را تشکیل می دهند و شامل موتور کامل ، بلوک سیلندر ،توربو شارژ ، درب سوپاپ و میل لنگ اسپرت می شود. PERFORMANCE ENGINE PARTS  جزء لوازم تیونینگ و قطعات پرفورمنس خودرو است که مانند قلب خودرو شما می باشد.همانطور که یک انسان اگر قلبش از کار بوفتد او نیز از بین می رود و توان حرکت ندارد خودرو نیز این چنین است. اگر تصادفا قطعات اسپرت موتور دچار مشکل شوند و یا هر یک از اجزایی که نام بردیم کار خود را به خوبی انجام ندهند شما در کنترل و حرکت خودرو نیز دچار مشکل می شوید .لوازم اسپرت خودرو که ما ارائه می دهیم همانند که از بهترین مواد ساخته شده است و به رانندگان انواع مدل های مختلف پیشنهاد می شود داشتن لوازم موتوری اسپرت بسیار کار مهمی است . برای خرید هریک از لوازم با ما تماس بگیرید.
 
 
 
 
شکی نیست که باعث افزایش اسب بخار می شوند، اما این تنها پیشرفت های یک خودرو نیست. هنگامی که شما می خواهید قدرت قابل توجهی در خودرو داشته باشید، شما باید آستین های خود را بالا ببرید و داخل موتور خود شوید. قطعات موتور، سر سیلندرهای با جریان بالا، توربوشارژرها و سوپرشارژرها همه افزایش قابل توجهی را به همراه خواهند داشت. ما این قطعات و سایر اجزای موتور را پیشنهاد می کنیم  وشما  کار را شروع کنید.همانطور که می بینید، با ارائه لوازم موتور خودرو، نه تنها قدرت بیشتری را ارائه می کنیم، بلکه دوام را نیز بهتر می سازد، با میله ها، میل لنگ، و پیستون ها قوی تر از سهام. شما می توانید خودتان را با انتخاب کیت های بازسازی موتور، مجموعه واشر، بلبرینگ، حلقه های پیستونی، و مجموعه های زمان بندی، و یا ماشین یا کامیون خود را پیوند قلب با یک موتور کامل با کارایی بالا انجام دهید. این کارخانه های دقت ساخته شده از مزایای اسب بخار به دست می آیند.کامیون های با عملکرد بالا دریچه های دورتر را باز می کنند و باعث می شوند که آنها طول بیشتری را برای پر کردن سیلندر با بیشتر مخلوط هوا و سوخت باز کنند. سر سیلندرهای جریان بالا دارای پورت های بزرگتر هستند که به راحتی برای جریان بهتر طراحی شده اند و با دریچه های بزرگتر که اجازه می دهد جریان بیشتر به محفظه احتراق اجازه می دهد و آنها با دریچه های قوی تر که مانع از شناور دریچه در RPM بالا می آیند. توربوشارژرها و سوپر شارژرها هوا را به موتور متصل می کنند، جایی که می توان آن را با سوخت برای افزایش قدرت اسب بخار مخلوط کرد، نوعی که نمی توان آن را با سایر انواع موتور تغییر داد.
 
 
افزایش شمار تسویه حساب باعث شده استرس بیشتری بر روی اجزای موتور داشته باشد، بنابراین ما همچنین محصولاتی را ارائه می کنیم که به موتور شما کمک می کند تا بار را بارگیری کنید. پمپ های روغن کاری ما باعث می شود که یاتاقان ها و اجزای دیگر فشار و حجم روغن مورد نیاز خود را دریافت کنند. کیت های جابجایی فیلتر روغن به شما امکان می دهد یک فیلتر بزرگتر یا فیلترهای چندگانه برای جذب آلاینده ها را نگه دارید و این روغن را پاک کنید و کولرهای نفت کمک می کنند موتور خود را از گرمای بیش از حد خلاص کنید. اجزای ولتاژ کارایی می توانند فشار را از کام لول های بالابر و چشمه های سوپاپ سفت مقاومت کنند،

در حالی که زنجیر و چرخ دنده های زمان عملکرد تمام آن قطعات را همگام نگه می دارد.پس از آنکه تمام وقت و خمیر را در نیروگاه نیرومند خود گذرانید، ما شرط می بندیم که می خواهید آن را خاموش کنید، بنابراین ما باید موتورهای پشتیبانی را داشته باشیم و مزایای آن را بپوشانیم. پوشش زمان کروم، لوله کواکسیال و ردیف رطوبت، پیش نیااضافه می کند، در حالی که یک کوره و کوره روغن کوره درخشش زیر و کمی کمک خنک کننده را نیز فراهم می کند. اما این بسیار بالا از آسیاب خود را که ابتدا چشم را در نظر گرفتن، بنابراین کلاس اول با پوشش دریچه سفارشی را. ما دارای کروم سنتی، اما همچنین چین و چروک سیاه با آرم، و با باله های ماشین نقاشی شده است.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید