• images
قطعات گیربکس اسپرت ، performance transmission parts

قطعات گیربکس اسپرت ، performance transmission parts

قطعات اسپرت قطعات گیربکس اسپرت

انتخاب خودرو

قطعات گیربکس اسپرت تویوتا

قطعات گیربکس اسپرت لکسوس

قطعات گیربکس اسپرت بنز

قطعات گیربکس اسپرت بی ام و

قطعات گیربکس اسپرت پورشه

قطعات گیربکس اسپرت هیوندای

قطعات گیربکس اسپرت کیا

قطعات گیربکس اسپرت هوندا

قطعات گیربکس اسپرت نیسان

قطعات گیربکس اسپرت مزدا

قطعات گیربکس اسپرت ولوو

قطعات گیربکس اسپرت آلفارومئو

قطعات گیربکس اسپرت پژو

قطعات گیربکس اسپرت سیتروئن

قطعات گیربکس اسپرت آئودی

قطعات گیربکس اسپرت مازراتی

قطعات گیربکس اسپرت رنو

قطعات گیربکس اسپرت میتسوبیشی

قطعات گیربکس اسپرت سوزوکی

قطعات گیربکس اسپرت فولکس

قطعات گیربکس اسپرت لامبورگینی

قطعات گیربکس اسپرت مک لارن

قطعات گیربکس اسپرت مینی

قطعات گیربکس اسپرت لوتوس

قطعات گیربکس اسپرت جگوار

قطعات گیربکس اسپرت جیپ

قطعات گیربکس اسپرت سوبارو

قطعات گیربکس اسپرت دی اس

قطعات گیربکس اسپرت لیفان

قطعات گیربکس اسپرت جک

قطعات گیربکس اسپرت ام وی ام

قطعات گیربکس اسپرت چری

قطعات گیربکس اسپرت سانگ یانگ

قطعات گیربکس اسپرت ام جی

قطعات گیربکس اسپرت گریت وال

قطعات گیربکس اسپرت بسترن

قطعات گیربکس اسپرت چانگان

قطعات گیربکس اسپرت بی وای دی

قطعات گیربکس اسپرت هایما

قطعات گیربکس اسپرت دانگ فنگ

قطعات گیربکس اسپرت بایک

قطعات گیربکس اسپرت بیسو

قطعات گیربکس اسپرت برلیانس

قطعات گیربکس اسپرت جیلی

قطعات گیربکس اسپرت بورگوارد

قطعات گیربکس اسپرت لندویند

قطعات گیربکس اسپرت زوتی

قطعات گیربکس اسپرت دامای

قطعات گیربکس اسپرت کوپا

گیربکس پرفورمنس در تمامی خودرو ها وجود دارد و می توان میزان مهمی این قطعه را همسان با موتور خودرو تلقی کرد .در اصل اگر بخواهیم به توضیح گیربکس تیونینگ بپردازیم و آن را به زبان ساده شرح دهیم می توانیم بگوییم که گیربکس این اجازه را به راننده خودرو می دهد که بتواند با هر چرخ دنده و دور موتوری که دوست دارد ماشین را به حرکت در بیاورد و این به دلیل وجود گیربکس است.قطعات گیربکس پرفورمنس PERFORMANCE TRANSMISSION PARTS  از لوازم مهم تیونینگ و قزعات پرفورمنس می باشند . برای خریداری این قطعات بسیار مهم باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.همانطور که می دانید خرید تمامی قطعات گیربکس به صورت جداگانه کار اشتباهی است چرا که هر قطعه ممکن است از برند مختلف و ساخت کشوری متفاوت از دیگری باشد و این باعث ایجاد ناسازگاری در خودرو و بخش گیربکس پرفورمنس می شود.

گیربکس فوق العاده قدرتمند شاید اولین چیزی است که به ذهن می آید هنگام فکر کردن در مورد یک وسیله نقلیه با سرعت بالا. در عمل، حتی پیشرفته ترین موتور نمی تواند ماشین شما را در حال حرکت بدون کار سخت "پشت صحنه" انتقال دهد. قطعات آن اغلب غفلت شده برای عملکرد موثر و خروجی موتور بسیار مهم است. برای مثال، چرخ دنده های انتقال، اهرم اضافی مورد نیاز برای شتاب سریع تر را فراهم می کند که به نوبه خود باعث گشتاور بیشتری می شود. هنگامی که گشتاور افزایش می یابد، شما می توانید قدرت اسب بخار بیشتری در محدوده RPM پایین برای لذت بردن سریع تر و باریک تر لذت ببرید. به عبارت دیگر، سیستم انتقال شما نوعی ذره بین برای نیروی چرخش موتور است.هر وسیله تنها به عنوان ضعیف ترین لنز آن قوی است و در هیچ کجای این قضیه واقعی تر از اتومبیل ها و کامیون های با کارایی بالا نیست. قرار دادن بسیاری از اسب بخار در زیر هود بدون ارتقاء انتقال و driveline و شما مطمئن شوید که در پایان در کنار جاده با قطعات busted. هنگامی که شکار خود را برای قدرت فوق العاده و دستاوردهای گشتاور تبدیل به ارتقاء انتقال و تغییر عملکرد خود را انتخاب کنید، تنظیمات سخت افزاری برای مسابقه، خیابان / نوار، میله داغ، و یا میله های خیابان را انتخاب کنید. با استفاده از اجزای انتقال و اجرایی ما، شما قادر خواهید بود به راحتی همه این قدرت را به زمین برسانید.فرستنده های OEM، چرخ های فلزی، چنگک و مبدل های گشتاور برای رفت و آمد با یک موتور سهام، مناسب هستند.


اما برای کارایی رانندگی با یک کارخانه آسیب دیده، کارایی ندارند. هر عنصر بخشی از قدرت موتور را به کشش تبدیل می کند و هرکدام از این ها باید برای افزایش استرس اضافی از قدرت اسب بخار و افزایش گشتاور عظیم برخوردار شوند. تمام قطعاتی که ما حمل می کنیم از برند های برتر هستند و آنها با دقت مورد نیاز برای محیط های نامناسب برای تحویل دوام و آرامش ذهن شما نیاز دارند زمانی که موتور به حداکثر revved.گیربکس فوق العاده قدرتمند شاید اولین چیزی است که به ذهن می آید هنگام فکر کردن در مورد یک وسیله نقلیه با سرعت بالا. در عمل، حتی پیشرفته ترین موتور نمی تواند ماشین شما را در حال حرکت بدون کار سخت "پشت صحنه" انتقال دهد. قطعات آن اغلب غفلت شده برای عملکرد موثر و خروجی موتور بسیار مهم است. برای مثال، چرخ دنده های انتقال، اهرم اضافی مورد نیاز برای شتاب سریع تر را فراهم می کند که به نوبه خود باعث گشتاور بیشتری می شود. هنگامی که گشتاور افزایش می یابد، شما می توانید قدرت اسب بخار بیشتری در محدوده RPM پایین برای لذت بردن سریع تر و باریک تر لذت ببرید. به عبارت دیگر، سیستم انتقال شما نوعی ذره بین برای نیروی چرخش موتور است.اگر شما در حال تلاش برای ارتقاء انتقال خود هستید، دو راه برای این کار وجود دارد. شما می توانید یکی از شما که در حال حاضر روی وسیله نقلیه خود را برای بهبود بهره وری و ظرفیت را بهبود بخشد و یا یک سیستم جدید مدرن را انتخاب کنید


برای به دست آوردن قابل توجهی در عملکرد و بهره وری سوخت. شایع ترین ارتقاء ها عبارتند از: کیت های بهبود حرکت، باند های با قدرت بالا، بسته های کلاچ و محصولات به طور یکسان، که می تواند به یک افزایش قابل توجهی در یک ضربه منجر شود. داخلی ترانسفورماتور، نسبت های سفارشی و نزدیک دنده، کیفیت انتقال و عملکرد و همچنین قدرت کلی را افزایش می دهد تا انتقال بتواند به سخت ترین شرایط محیطی برسد. بنابراین، به هر دلیلی که میخواهید انتقال خود را مدرنیزه کنید khodroid به شما کمک خواهد کرد تا این کار را انجام دهید!این که آیا شما دستی یا انتقال اتوماتیک داشته اید، ما با محصولات با کارایی بالا که مطمئنا با چالش های عظیم مواجه شده با کارهای روزمره کار می کنند، مواجه هستیم. khodroid گویای گرسنگی را برای گیربکس های دستی و اتوماتیک برای برنامه های کاربردی خیابانی و مسابقه، مجموعه کلاچ و مبدل های گشتاور، چرخ های فلزی و flexplates، مجموعه های حلقه و پینونی، اتصالات U، درایو واحدها، محورها، یاتاقانها، کیت تغییر، کیت های بازسازی و همه چیز شما ممکن است نیاز به قرار دادن قدرت به زمین. از طریق تلفیق مهندسی نوآورانه، تخصص بالا و تولید دقیق، این محصولات پرطرفدار که توسط مارک های محترم در صنعت ساخته شده اند، محدودیت های OE را برای به حداکثر رساندن عملکرد انتقال محدود می کنند.هنگامی که شما آماده اید تا از یک خط بیرون بیایید و نیروی کار خود را از محدودیت خود بیرون بکشید،


بخش انتخاب دیجیتالی ما از بخش های پیشرفته عملکرد بالا طراحی شده برای کمک به حداکثر رساندن دستاوردهای عملکرد خود، در حالی که اجازه می دهد ایمنی خودرو در طول مشتاق ، رانندگی با سرعت بالا. با تشکر از شهرت برای سختی و اعتماد به نفس ناپایدار در هر طراحی جعلی، بخش اول انتقال اجزای مطمئنا از طریق شرایط خسته کننده ترین راه رفتن، شما آوردن میلیاردها مایل از لذت رانندگی خالص. هنگامی که شما به انتقال بالا پایان با چرخ دنده پاسخگو ارتقا دهید، شما می توانید یک سواری صاف و پویا با سرعت بالا با اطمینان لذت ببرید. به خصوص برای افراطی ترین اسب بخار، قطعات انتقال نیرو از سختی ناخن که ما ارائه می دهیم به طور مداوم تمام نیروی کشش عظیم را از موتور خود را به چرخ ها منتقل می کنیم، بنابراین هیولای سریع شما "بر روی شماره گیری شده" برای شتاب شلاق گردن، قدرت اسب ناپذیر و گشتاور قطعات پیشرفته ای که در فروشگاه آنلاین ما ساخته شده اند با مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند با استفاده از جدیدترین فن آوری دقیق و با دقت آزمایش می شوند تا در اوج خود آزمایش شوند، مهم نیست که زمین چقدر بی رحمانه است. بنابراین، قسمتهای بالای انتقال عملکرد را انتخاب کنید که می تواند به تقاضای بالاتری که توسط موتور جانور پیشرفته موتور شما ارائه می شود، مقاومت کند.  

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید