• images
لوازم ریس و اتومبیلرانی ، racing gear & equipment

لوازم ریس و اتومبیلرانی ، racing gear & equipment

قطعات اسپرت لوازم ریس و اتومبیلرانی

انتخاب خودرو

لوازم ریس و اتومبیلرانی تویوتا

لوازم ریس و اتومبیلرانی لکسوس

لوازم ریس و اتومبیلرانی بنز

لوازم ریس و اتومبیلرانی بی ام و

لوازم ریس و اتومبیلرانی پورشه

لوازم ریس و اتومبیلرانی هیوندای

لوازم ریس و اتومبیلرانی کیا

لوازم ریس و اتومبیلرانی هوندا

لوازم ریس و اتومبیلرانی نیسان

لوازم ریس و اتومبیلرانی مزدا

لوازم ریس و اتومبیلرانی ولوو

لوازم ریس و اتومبیلرانی آلفارومئو

لوازم ریس و اتومبیلرانی پژو

لوازم ریس و اتومبیلرانی سیتروئن

لوازم ریس و اتومبیلرانی آئودی

لوازم ریس و اتومبیلرانی مازراتی

لوازم ریس و اتومبیلرانی رنو

لوازم ریس و اتومبیلرانی میتسوبیشی

لوازم ریس و اتومبیلرانی سوزوکی

لوازم ریس و اتومبیلرانی فولکس

لوازم ریس و اتومبیلرانی لامبورگینی

لوازم ریس و اتومبیلرانی مک لارن

لوازم ریس و اتومبیلرانی مینی

لوازم ریس و اتومبیلرانی لوتوس

لوازم ریس و اتومبیلرانی جگوار

لوازم ریس و اتومبیلرانی جیپ

لوازم ریس و اتومبیلرانی سوبارو

لوازم ریس و اتومبیلرانی دی اس

لوازم ریس و اتومبیلرانی لیفان

لوازم ریس و اتومبیلرانی جک

لوازم ریس و اتومبیلرانی ام وی ام

لوازم ریس و اتومبیلرانی چری

لوازم ریس و اتومبیلرانی سانگ یانگ

لوازم ریس و اتومبیلرانی ام جی

لوازم ریس و اتومبیلرانی گریت وال

لوازم ریس و اتومبیلرانی بسترن

لوازم ریس و اتومبیلرانی چانگان

لوازم ریس و اتومبیلرانی بی وای دی

لوازم ریس و اتومبیلرانی هایما

لوازم ریس و اتومبیلرانی دانگ فنگ

لوازم ریس و اتومبیلرانی بایک

لوازم ریس و اتومبیلرانی بیسو

لوازم ریس و اتومبیلرانی برلیانس

لوازم ریس و اتومبیلرانی جیلی

لوازم ریس و اتومبیلرانی بورگوارد

لوازم ریس و اتومبیلرانی لندویند

لوازم ریس و اتومبیلرانی زوتی

لوازم ریس و اتومبیلرانی دامای

لوازم ریس و اتومبیلرانی کوپا

لوازم اتومبیلرانی برای زمان هایی استفاده می شود که شما به صورت حرفه ای مشغول کار با خودرو اسپرت شده خود هستید. لوازم ریس RACING GEAR & EQUIPMENT  شامل محصولات متنوع و فراوانی از جمله کلاه ریس ،لباس ریس ،کفش ریس ، دستکش ریس ، لباس زیر ریس ، قطعات ریس و کپسول آتش نشانی و همچنین محافظ بدن می باشد .لوازم کارتینگ به دلیل سرعت بسیار بالا خودرو در هنگام مسابقه باید از جنس بسیار خوب ساخته شده باشد .در این مورد نمی توان با جون خود بازی کنید و به اجناس بی کیفیت و نا مرغوب اطمینان کنید چرا که استفاده از این لوازم اسپرت و تیونینگ حتما جان شما را از مرگ نجات می دهد مثل یک کلاه ریس که جلو ضربه های ناشی از یک تصادف شدید یا یک وارونگی می گیرد. این موارد در سایر وسایل و محافظین مسابقه نیز مشترک است پس اگر شما یک راننده رالی حرفه ای هستید حتما لوازم مورد نیاز خود را از ما خرید کنید.
 
مسابقات نیاز به آماده سازی گسترده دارد. موتور باید تنظیم شود و تعلیق برای شرایط مسیر، اما به همان اندازه مهم است که کابین خودر باید تنظیم شود تا راننده راحت ودر کنترل باشد و باید با چرخ دنده مناسب تجهیز شود تا بتواند از یک تصادف جلوگیری کند.ما آنچه را که ماشین شما نیاز دارد در موتور عملکرد، سوخت، اشتعال، جذب هوا و تعلیق عملکرد و همه چیز برای راننده درست در اینجا، بدون هیچ استثنایی برای مسابقه آماده داریم.با استفاده از صندلی های مسابقه شما به درستی در موقعیت مطلوب رانندگی بدون توجه به نیروهای G به خوبی پشتیبانی می شود. آنها برای استفاده با مهار 5 نقطه ما، مورد نیاز در بسیاری از فرم های مسابقه طراحی شده اند. انتخاب عظیمی از فرمان های مسابقه ای و پدال های مسابقه به این معنی است که شما به راحتی قادر به یافتن ترکیباتی هستید که به شما بهترین راحتی و کنترل را می دهد. طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها باعث می شود که این اجزاء جذاب به داخل شما جذاب باشند.
 
 
کلاه ایمنی مهمترین قطعه تجهیزات ایمنی است و ما تنها بهترین کار را انجام می دهیم. آنها با استانداردهای سختگیرانه برای مقاومت و شعله مقاومت می کنند، با این حال سبک و راحت هستند، با سیستم های تهویه و قابل جابجایی، قابل شستشو. آنها در هر دو نسخه کامل و باز و بسته بندی شده با انواع محافظ و محافظ موجود است. بعضی از آنها در دسترس هستند با کلیپ ها برای اتصال به یک دستگاه HANS، برای تثبیت سر در صورت وقوع تصادف، و برخی برای سیستم های تهویه هوای مجاز تنظیم می شوند. علاوه بر طیف گسترده ای از ویژگی های، شما همچنین می توانید انتخاب رنگ و طرح، و همچنین مواد از جمله فیبر کربن است.لباس های مسابقه ای که در قفسه های دیجیتالی ما پیدا می کنید، شما را شیک، راحت و بیشتر محافظت می کند در روز مسابقه. ما دارای یک مسابقه دو نفره و مسابقه ای ساخته شده از مواد مقاوم در برابر شعله اما در عین حال سبک وزن و تنفس، و ارگونومی برای حداکثر راحتی در موقعیت رانندگی طراحی شده است. دستکش های مسابقه ای ما حفاظت از شعله را برای دستان شما فراهم می کند و در عین حال حفظ راحتی، چسبندگی و احساس لمسی شما را تقاضا می کند، و کفش های مسابقه ای ما بدون حفاظتی که مانع کار پدال مفتول شده اند، با کمربند غیر لغزش و لنت های راحت.
 
آتش سوزی احتمالی ممکن است مهمترین نگرانی ایمنی در هر ماشین مسابقه ای باشد. شما می توانید مطمئن باشید که شما با خاموش کننده های مسابقه ای خود آماده شده اید. ما انواع سیستم های الکتریکی و مکانیکی فعال برای کابین خلبان و محفظه موتور را در انواع ماشین ها ارائه می دهیم. برای اطمینان حاصل کنید که واقعا به هدف خود برسید، انتخاب لباس های مقاوم در برابر شعله، شلوار و سر جوراب را در لباس ورزشی ما بررسی کنید. Karting دارای وسایل مورد نیاز خود برای مسابقات خاص خود است و به همین دلیل ما مجموعه ای از چرخ دنده های چرخ دار را که شامل جلیقه ها و یقه ها برای راننده و چرخ های جلو و صندلی های صندلی برای ماشین است را ارائه می دهیم.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید