• images
چیپ پرفورمنس ، performance chips & programmers

چیپ پرفورمنس ، performance chips & programmers

قطعات اسپرت چیپ پرفورمنس

انتخاب خودرو

چیپ پرفورمنس تویوتا

چیپ پرفورمنس لکسوس

چیپ پرفورمنس بنز

چیپ پرفورمنس بی ام و

چیپ پرفورمنس پورشه

چیپ پرفورمنس هیوندای

چیپ پرفورمنس کیا

چیپ پرفورمنس هوندا

چیپ پرفورمنس نیسان

چیپ پرفورمنس مزدا

چیپ پرفورمنس ولوو

چیپ پرفورمنس آلفارومئو

چیپ پرفورمنس پژو

چیپ پرفورمنس سیتروئن

چیپ پرفورمنس آئودی

چیپ پرفورمنس مازراتی

چیپ پرفورمنس رنو

چیپ پرفورمنس میتسوبیشی

چیپ پرفورمنس سوزوکی

چیپ پرفورمنس فولکس

چیپ پرفورمنس لامبورگینی

چیپ پرفورمنس مک لارن

چیپ پرفورمنس مینی

چیپ پرفورمنس لوتوس

چیپ پرفورمنس جگوار

چیپ پرفورمنس جیپ

چیپ پرفورمنس سوبارو

چیپ پرفورمنس دی اس

چیپ پرفورمنس لیفان

چیپ پرفورمنس جک

چیپ پرفورمنس ام وی ام

چیپ پرفورمنس چری

چیپ پرفورمنس سانگ یانگ

چیپ پرفورمنس ام جی

چیپ پرفورمنس گریت وال

چیپ پرفورمنس بسترن

چیپ پرفورمنس چانگان

چیپ پرفورمنس بی وای دی

چیپ پرفورمنس هایما

چیپ پرفورمنس دانگ فنگ

چیپ پرفورمنس بایک

چیپ پرفورمنس بیسو

چیپ پرفورمنس برلیانس

چیپ پرفورمنس جیلی

چیپ پرفورمنس بورگوارد

چیپ پرفورمنس لندویند

چیپ پرفورمنس زوتی

چیپ پرفورمنس دامای

چیپ پرفورمنس کوپا


از قطعات بسیار معروف دنیای تیونینگ خودرو می باشد .این محصول در تمامی قروشگاه های مربوط به لوازم اسپرت خودرو موجود می باشد . امروزه خرید لوازم تیونینگ و قطعات پرفورمنس از طرف جوانان مورد اقبال قرار گرفته است اینکه آیا این موضوع خوب است یا نه در این محال نمی گنجد اما طرفداران زیادی در عرصه اسپرت و مسابقات و رالی دارد.چیپ تیونینگ PERFORMANCE CHIPS & PROGRAMMERS  عملکرد مهمی که در موتور خودرو دارد باعث افزایش سرعت و شتاب خودرو می شود.تیونیر و پروگرمر با تغیراتی که در خودرو اعمال می کند می تواند رضایت بالایی را در خریداران ایجاد کند.چیپ اسپرت خودرو براساس میزان قدرت توان و شتاب قبلی خودرو می تواند موجب بهبود عملکرد شود . فقط این موضو باید در نظر گرفته شود که با نصب این قطعه در خودرو آیا خودرو شما توان افزایش کارایی را دارد یا نه؟
 
 
کامپیوتر، که معمولا ECM، ECU یا PCM شناخته می شود، مغز وسیله نقلیه خود است و هر عملکردی را کنترل می کند، به ویژه آنهایی که برای عملکردی مانند تحویل سوخت، زمان اشتعال و پیشرفت جرقه حیاتی هستند. با این حال، کامپیوتر بسیار محافظه کارانه تنظیم می شود و تنظیمات برای راننده "متوسط" در نظر گرفته شده است. موتور شما توانایی بسیار بیشتری دارد و اگر شما یک علاقه مند به سرعت هستید، می توانید این قدرت مخفی را با یک برنامه نویس عملکرد آزاد کنید.علاوه بر برنامه های از قبل نوشته شده، بسیاری از برنامه نویسان به شما اجازه می دهند تا عملکردهای خودرو را بر روی مانیتورهای روی صفحه نظارت کنید، اطلاعات را وارد کنید و آن را به یک کامپیوتر دانلود کنید. اگر شما یک تیونر با تجربه هستید یا وسیله نقلیه خود را به یک فروشگاه تنظیم می کنید، می توانید از این اطلاعات در Dyno یا در خیابان استفاده کنید تا موتور خود را برای حداکثر اسب بخار، بهترین سوخت سوخت یا بهترین تنظیم برای بکسل تنظیم کنید. امکان نظارت بر پارامترهای مانند RPM، دمای خنک کننده، دمای هوای ورودی، افزایش توربو، دمای خروجی گاز، فشار منیفولد، ترمز سوخت و غیره را می توان کنترل کرد.اگر چه ویژگی های متناسب با برنامه نویس و سازنده متفاوت است، بسیاری از برنامه نویسان به شما اجازه می دهند که خیلی بیشتر از موتور لحظه خود را انجام دهید. در بعضی از برنامه نویسان شما می توانید الگوهای تغییر و سرعت سنج را برای حساب نسبت یک محور یا تایر قطر بزرگتر حساب کنید.


افزایش / کاهش سرعت بیکاری و نقطه محدود کننده چرخش، و یا حتی حذف محدود کننده چرخش؛ تنظیم سرعت چرخش در انتقال اتوماتیک؛ کنترل کشش و جابجایی در سیستم تقاضا را غیر فعال کنید. تنظیم دمای که در آن فن خنک کننده موتور روشن و خاموش می شود، و خیلی بیشتر.بسیاری از برنامه نویسان همچنین شما را قادر به خواندن DTC (کد های تشخیصی مشکل)، ارائه مشخص خاص کد مشکل و همچنین توضیحات کامل متن کد. شما می توانید با تشخیص وسیله نقلیه خود را با صرفه جویی در هزینه و پاک کردن کد. و چون اکثر برنامهنویسان در هنگام نصب، از کارخانه خود استفاده می کنند، اگر شما باید وسیله نقلیه خود را به فروشنده بفرستید، می توانید آن را در وضعیت کارخانه خود قرار دهید تا از وجود سرویس های بخش خدمات جلوگیری شود. ما حتی برنامه نویسان را با یک حالت مسابقه ای می توانیم که می تواند 0-60 مایل در ساعت و ¼ مایل بار، با یک درخت نوار کشیدن بر روی صفحه نمایش برای دیدن زمان واکنش.در روزهای قدیمی کنترل شده از قبل از کامپیوتر، مسیر اسب بخار بیشتر تحت عمق موتور قرار گرفت و برای کامیون های بزرگ، دریچه های بزرگتر و پیستون های فشرده سازی بالا، هزینه زیادی صرف شد.

مطمئنا، شما هنوز هم می توانید همه چیز را امروز انجام دهید، اما چرا مضطرب؟ در حال حاضر گرفتن اسب بخار و گشتاور بیشتر از موتور خود را به آسانی به عنوان plugging در یک برنامه نویس است. تنها با چند کلیک ساده می توانید قدرت و شتاب را احساس کنید.برنامه نویسان ما پیشنهاد می دهند شامل "آهنگ" عملکردی است که توسعه داده شده و اثبات شده است که به قدرت در dyno، بنابراین شما لازم نیست که حدس بزنید و یا آزمایش با تنظیمات است که می تواند به موتور شما آسیب برساند. همه چیز شما باید انجام دهید این است که برنامه نویس را به پورت OBD II وصل کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. و با یک برنامه نویس، شما می توانید به طور کامل از مزایای مصرف هوای سرد، سیستم های اگزوز و سایر اجزای عملکرد با یک "تنظیم سفارشی" که به طور خاص برای وسیله نقلیه خود که برای این تغییرات حساب شده است، بهره برداری کنید.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید