• images
لوازم خارجی ، قیمت لوازم خارجی ، exterior accessories
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)


علاقه مندان به ماشین و خودرو به خوبی میدانند که ظاهر و exterior accessories خودرو از قطعات بسیار مهم می باشند،به همین دلیل پس از خرید خودرو هر شخص قطعات خارجی خودرو خود را طبق سلیقه خودتعویض می کند. در خرید و تعویض هم به زیبایی و ظاهر توجه شود هم به عملکرد و امنیت خودرو.از جمله این خودرو می توان به برف پاک کن اسپویلر - گارد-باربند- آرم و پلاک - درها -کاپوت - چادر ماشین و... اشاره کرد . هنگام خرید این قطعات دقت داشته باشید که علاوه بر هماهنگی این کیفیت نیز اهمیت بالایی دارد . پس از خراب شدن هر کدام باید سریعا نسبت به تعویض یا تعمیر آنها اقدام کرد .امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به استفاده از گارد می باشد که باعث زیبایی خودرو می باشد .

    

اصلاح ماشین یا کامیون خود را ندارد به هزینه زیادی و یا برداشتن مقدار زیادی از وقت خود را. در حال حاضر بسیاری ارزان، آسان برای نصب محصولات است که می حفاظت از وسیله نقلیه خود را فراهم می کند، و آن را نگاه بهتر و لذت بخش تر به رانندگی کنید. فرمان پنجره باد اجازه می دهد جریان هوای تازه زمانی که باران می و کاهش سر و صدای باد؛ فرمان اشکال جلوگیری از آسیب به سایش هود و کاهش چلپ چلوپ کردن اشکال در شیشه جلو اتومبیل خود را برای بهبود دید؛ و فرمان سهام سانروف ضربه به صدای بلند کاهش می آفتاب و هوای تازه و هنوز هم صحبت در یک صدای خوب صحبت لذت ببرید. به روز رسانی تیغه برف پاک کن خود را به پرتو نوع تیغه با مواد کهنه پاک کردن حق بیمه می تواند دید را بهبود بخشد و رانندگی امن تر، به خصوص در فصل زمستان.                                         


    
با عملکرد ما می توانیم وسایل نقلیه ما را، با ارزش تر آنها می شود. این امر به ویژه برای حمل و نقل محموله درست است. ما باربند برای هر نوع وسیله نقلیه و سقف سبک، و طیف گسترده ای از لوازم جانبی برای حمل و نقل دوچرخه، قایق، تجهیزات ورزشی، و تمام انواع چمدان و دنده. اگر شما از یک وانت ما لوازم جانبی تخت برای کمک به شما بارگذاری، سازماندهی و امن باری، آن را به دسترسی آسان تر، اضافه کردن ظرفیت حمل، و محافظت از تخت کامیون از آسیب. در حال قادر به جلو و یک تریلر قابلیت به خصوص با ارزش برای کامیون ها و suv است. با طبقه بندی گسترده ای از لوازم جانبی ما بکسل تریلر، ما می توانیم دکل خود را برای هر کار بکسل راه اندازی کنید. ما مانع برای هر کلاس از جمله چرخ 5 و یدک کش زانویی، توپ، مانت و تجهیزات سیم کشی برق، ترمز تریلر و کنترل ترمز، توزیع وزن و نوسان دستگاه های کنترل، و خیلی بیشتر.ما همچنین می توانیم کامیون 4X4 یا SUV بیشتر صوفس (جاده) قادر کمک کند. نگهبانان جلو پنجره و میله های گاو نر محافظت کند جلویی و ترین مانت برای چراغ صوفس (جاده) است. ضربه گیر کارخانه ناکافی برای جدی چهار چرخن هستند، اما ناهموار صوفس (جاده) ضربه گیر ما با غل D-حلقه و مانت وینچ خواهد این کار را انجام دهید، با ترخیص کالا از گمرک که نمی خواهد در موانع قطع. محافظت هولر خود را با مجموعه ای از عود سپر و فلاپ گل که سنگ و آوار توسط لاستیک صوفس (جاده) تهاجمی پرتاب قبل از آنها می توانید در پایان خراب رهگیری. و شما می توانید قد بلند را برداشته خارج از roader بسیار آسان تر گرفتن در داخل و خارج از با مجموعه ای از تخته در حال اجرا، کافه ها NERF، و یا مراحل حلقه. همه این لوازم جانبی را کامیون ها و suv نگاه خیلی خوب شما آنها را می خواهید حتی اگر دستگاه خود را هرگز در پیاده رو ترک می کند.اگر یک ظاهر طراحی شده است که مجموعه ماشین یا کامیون خود را جدا از وسایل نقلیه عادی هدف شما این است، ما ارائه محصولات بسیاری است که صدها نفر از ترکیب طراحی منحصر به فرد می تواند ایجاد. آسان برای نصب پوشش کروم برای آینه، دستگیره درب، و چراغ ارتقاء سریع و ساده، به علاوه شما می توانید دریچه های جانبی، کلاه گاز، و قاب های اضافه کنید. چند لوازم جانبی را یک وسیله نقلیه به عنوان مشخص به عنوان یک پنجره مشبک سفارشی و ما باید مش، شمش، CNC، و بریان لوله در طیف گسترده ای از مواد و پس از اتمام برای هر سلیقه و نرم افزار. شما می توانید ماشین خود را به یک نگاه مسابقه آهنگ الهام گرفته با یک کیت کامل بدن، بسیار سبک وزن و هود فیبر کربن، و یک اسپویلر های سفارشی، و یا اگر کامیون انتخاب خود را سبک برای پوشش tonneau، کلاه کامیون، ریل تخت، یا میله تخت. و برای اطمینان از سوار خود را و تمام کسانی که لوازم جانبی بیرونی ماندن به دنبال بهترین خود را، قفس یا جعبه گذاردن آنها را در یک پوشش خودرو سفارشی مناسب.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید