• images
بادگیر ، قیمت بادگیر ، stone & bug deflectors

بادگیر ، قیمت بادگیر ، stone & bug deflectors

لوازم خارجی خودرو بادگیر

دسته بندی ها

بعضی اتومبیل ها برای حرکت در جاده های پر باد از STONE & BUG DEFLECTORS در روی کاپوت استفاده میکنند. استفاده از  خودرو روی کاپوت باعث میشود سرعت اتومبیل کاهش پیدا نکند. انواع  خودرو موجود میباشد که نوعی روی کاپوت خودرو و نوعی بروی شیشه پنجره نصب میگردد. اشکالات در جلوی وسیله نقلیه شما و شیشه جلو پنجره می تواند بیش از ظاهر ناخوشایند و دید کمتری ایجاد کند. همان طور که حشرات تجزیه می شوند، مواد شیمیایی از بدن آنها می توانند سبب اچینگ شوند که صرفا پرداخت ممکن است قادر به حذف نباشد. سنگ های موجود در هوا و آوارها می توانند بسیاری از چاله ها و دهانه های کوچک خود را در رنگ و شیشه جلویش ایجاد کنند، ظاهر وسیله نقلیه خود را کاهش می دهد و مانع از توانایی شما برای دیدن جاده می شود. نصب یک سپر اشکال پاسخ به مشکلات حشره و سنگ است. سپر های حشره ای با یک لب برای کانال جریان هوا، و اشکالات و باقی مانده ها، بالا و بیش از وسیله نقلیه خود طراحی شده است. شیشه جلو و جلو و عقب، برای نمایش بهتر و کارآیی کارآمدتر از شیشه جلو اتومبیل. سپر همچنین از لبه پیشانی هود خود محافظت می کند، آن را از تراشه ها و خرابی هایی که می تواند توسط سنگ ها و دیگر آوارهای هوا ایجاد شود، حفظ کند.
 

  موجود در روی سپر اشکال فراتر از حفاظت نیز یک ظاهر طراحی شده است که ظاهر ماشین، کامیون یا SUV شما را بهبود می بخشد. ما از سپرهای مینیمالیستی که فقط جلوی هود را پوشش می دهند، به سپر هایی که حفاظت را به لبه های پیشروی گودال های جلو گسترش می دهند، ارائه می دهیم؛ سپرهای بلند برای حداکثر دفاع، به سپر های کم مشخصات که لبه جلو وسیله نقلیه خود را برای شبح براق و شیک آغوش می گیرند. از فرم های آیرودینامیک تا سنتی، ما دارای سپرهایی هستیم که سبک مورد نظر خود را ارائه می دهند و حفاظت که نیاز دارید.
 

همراه با شکل، پایان را انتخاب کنید که بهترین وسیله نقلیه شما را بهمراه داشته باشد. ما از رنگهای روشن، کروم و دود استفاده می کنیم. سپر روشن تقریبا نامرئی است، اجازه می دهد که سواری شما خوب به نظر می رسد از طریق، در حالی که سپر کروم بقیه تر و تمیز روشنایی خودرو خود را برجسته است. سپر دود می کند با هر وسیله نقلیه پایان، و از آنجا که بسیاری از لوازم جانبی دیگر مانند نگهبانان باران در دود در دسترس هستند، رنگ مناسب برای هر وسیله نقلیه است. یا فردیت خود را با یک پایان سفارشی بیان کنید ما دارای استتار، الگوهای فیبر کربن و موارد دیگر.
 

هر سپر اشکال سفارشی طراحی شده برای برنامه خاص برای اطمینان از مناسب کامل است. نصب و راه اندازی سریع و آسان است، و اکثر سپرها با استفاده از 3M چسب یا اتصال دهنده شامل می شوند، بدون حفاری مورد نیاز است. سپر های حشره ای از مواد ناهموار مانند مقاوم در برابر ضربه، اکریلیک سنگین و پلاستیکی ABS مقاوم ساخته شده است که باعث می شود آنها را خراشیده و عملا نابود سازند. هنگامی که شما یکی از سپر های اشکال خود را خریداری می کنید، شما یک لوازم جانبی با دوام می گیرید که سالها طول می کشد حفاظت شیک برای وسیله نقلیه خود را ارائه می دهد.اگر شما به دنبال سبک سبک و محافظ در امتداد همان موضوع هستید، ما پیشنهاد می دهیم کابین خیاطی به پایان رسید دود برای برنامه های انتخاب شده. ساخته شده از یک پلیمر دشوار و با دوام، کابین خیاطی کننده در پایه شیشه جلو پنجره نصب می شود که جاروبرقی شما را برای یک ظاهر صاف و تمیز مبهم می کند و حفاظت از برف پاک کن ها و شیشه جلو اتومبیل را تضمین می کند. باطری پاک کن بر عملکرد جاروبرقی و یا دید شما از جاده تأثیری نخواهد گذاشت و 3M اتصال دهنده های قفل دوگانه اجازه می دهد تا حذف آسان تر از دستمال تمیز شود هنگام تمیز کردن و یا دسترسی به پاک کننده های خود مورد نیاز است.
 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید