• images
برچسب دودی چراغ ، custom light covers

برچسب دودی چراغ ، custom light covers

لوازم خارجی خودرو برچسب دودی چراغ

      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)
بعضی اتومبیل ها هستند که صاحبان آنها با تغییر چراغ شمایل خودرو را تغییر میدهند. این نوع چراغ ها گران قیمت بوده و برای حفاظت ار آن از خط و خش و ... از برچسب دودی چراغ خودرو CUSTOM LIGHT COVERS می توان استفاده نمود. انواع برچسب دودی چراغ به صورت سفارشی ساخته و موجود است. برچسب دودی چراغ می تواند ظاهری مات و یا براق داشته باشد.  این که آیا شما می خواهید برای حفاظت از چراغ های گران قیمت از آسیب و یا خودرو خود را در میان توده های نورد با یک نگاه سفارشی منحصر به فرد، ما نور پوشش شما برای کار نیاز دارید. پوشش های پاک در طول چند دقیقه ضمیمه می شوند تا نور های خود را از اشیائی که می توانند خراشیده و ترک شوند، محافظت کنند. پوشش های دود و سفارشی با طرح های پلاتین، قبیله ای، شعله های آتش و طرح های فیبر کربن نیز به آسانی نصب می شود تا دستگاه شما ظاهر مشخصی داشته باشد که مطمئنا در نمایش ها و شب های کروز توجه می شود. همراه با چراغهای جلو و عقب، ما همچنین پوشش می دهد برای چراغ مهمان، چراغ های سیگنال، و بیشتر.  پیشروی به چراغ های پیشرفته امروز، با شکل های آیرودینامیک آنها، Halos، و چراغ های LED و پرتو پروژکتور، هزینه آن است که جایگزین آنها هنگام شکستن آنها شود. فقط چند دهه قبل همه خودروها و کامیون ها از پرتوهای مهر و موم شده استاندارد استفاده می کردند که هرچند کم و غیرقابل تحسین بود، جایگزینی ارزان بود.
 

 اما امروز، مهم نیست که چرا چراغ های سفارشی پس از فروش یا چراغ های کارخانه نصب شده است، جایگزینی یک لامپ نور باریک، یک پیشنهاد گران است. شما می توانید جلوگیری از آسیب و نگه داشتن پول نقد در جیب خود را با نصب چراغ جلو پوشش می دهد.  پوشش چراغ روشن ما در اورانیوم قابل انعطاف یا آکریلیک با تاثیر بالا است. هر دو به صورت سفارشی ساخته شده برای هر برنامه، برای اطمینان از مناسب کامل، و فوق العاده آسان برای نصب است. پوشش های اورانیوم به طور کامل با خطوط چراغ خود را پس از نصب آسان چوب و چوب، مطابقت کامل دارد. علاوه بر حفاظت از چراغهای جلوگیری از ترک خوردن، خراشیدن و پیت کردن، آنها از مهار کننده های UV ساخته شده اند تا از آسیب و تغییر رنگ جلوگیری کنند که می تواند نور را کاهش دهد، بنابراین شما حفاظت و ایمن تر شدن رانندگی در شب و در آب و هوای نامطبوع می گیرید.
 

این پوشش سبک نیز برای چراغ های مهتابی و سیگنال ها به نوبه خود می باشد. پوشش های اکریلیک با تاثیر بالا دارای ساختار ضخیم و سخت برای حداکثر حفاظت هستند و این به راحتی با نوار چسب دو طرفه نصب می شود.  شما می توانید حفاظت و ظاهر سفارشی را با پوشش های جلو و جلو سفارشی ما دریافت کنید. مانند جلوه های روشن ما، هر یک سفارشی برای برنامه خاص طراحی شده است. پوشش های جلو دود تابعی از چراغ های خیره کننده شما را نشان می دهد. اکثر آنها از اکریلیک با تاثیر بالا ساخته شده برای حداکثر حفاظت از سنگ ها و باقی مانده، و آنها را به خصوص برای کامیون های جاده ای و SUV ها مناسب است. پوشش دود ممکن است برای استفاده از جاده در منطقه شما قانونی باشد، بنابراین پیش از نصب، بررسی قوانین محلی توصیه می شود.
 

با این حال، از آنجا که اکثر این موارد روی صفحه نمایش دو طرفه ضربه زده و یا ضمیمه می شوند، آنها را راحت می توانید برداشت و نصب کنید، بنابراین می توانید از هر دو دنیای بهتر استفاده کنید: زمانی که می خواهید آنها را جذاب کنید آی تی.  علاوه بر روشن و دود، چراغ های سفارشی ما در بسیاری از سبک های دیگر موجود است. از شعله های آتش و طرح های قبیله ای، فیبر کربن شبیه سازی شده و پلاتین را انتخاب کنید که به لنز کامپوزیتی ظاهر مات می کند. از آنجا که این عوارض فقط لنز کامپوزیت را به طور جزئی پوشش می دهد در حالی که خروجی های دور را برای چراغهای جلو در داخل قرار می دهد، شما همچنین نگاهی به چراغهای پروجکشن پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته می دهید، حتی اگر چراغ های شما دارای بازتابنده های معمولی پارابولی هستند. این پوشش ها یک راه ارزان برای ظهور چراغ های سفارشی هستند و بعضی از آنها می توانند برای رنگ آمیزی شما مطابقت داشته باشند، به طوری که هر کس فکر می کند بارهای خمیر را در یک فروشگاه سفارشی خریداری کرده اید. مرور ما را برای پیدا کردن چراغ جلو پوشش می دهد که کاملا منطبق با سبک خود را.  البته، شما می توانید پوشش نور سفارشی بدون پوشش نور دم برای مطابقت ندارد. همانند برادران رو به جلو، پوشش های دم دم ما ساخته شده از اکریلیک مقاوم در برابر ضربه، سفارشی قالب برای هر برنامه، آسان برای نصب، و در دسترس در دود، فیبر کربن شبیه سازی شده و طرح های سفارشی ساخته شده است. پوشش های شکافها اجازه می دهد تا نور زیادی برای نمایش در بین قسمت های پلاستیک دودی نمایش داده شود تا ظاهر شادابانه واقعی مشتری هنگام روشن شدن باشد و پوشش های Pro-Beam دارای ظاهر 3 بعدی منحصر به فرد است که در فیبر کربن شبیه سازی شده، شعله های آتش، پلاتین و قبیله ای . اما از آنجا متوقف نشوید - برای نور تمام نور سفارشی با نور مه، نور رانندگی، نور سیگنال و نورگیرهای ترمز سه بعدی بروید.
 

svg