• images
بوق ، قیمت بوق ، بوق فابریک ، automotive horns

بوق ، قیمت بوق ، بوق فابریک ، automotive horns

لوازم خارجی خودرو بوق

یکی از لوازم خودرو خودرو AUTOMOTIVE HORNS میباشد. یکی از بهترین راه های هشدار دادن به رانندگان و عابران انواع خودرو میباشد. برای خرید اتومبیل شما می توانید وارد سایت خودروآیدی شوید و قیمت خودرو و مدنظرتون رو پیدا کنید و خرید کنید. خودرو، یکی از مهمترین وسایل ایمنی، یک راه عالی برای هشدار دادن به دیگر رانندگان و عابران پیاده از حضور شماست. با ماشین های با کیفیت بالا ماشین های خودروآیدی ( khodroid ) ارائه می شود، شما به راحتی می توانید با صدایی که سران خود را به نوبت می گذارید اعلام کنید. هایی با کارایی بالا طراحی شده اند تا صدای عالی و صدای دلپذیرتری را نسبت به سهم خود ارائه کنند، بنابراین آنها نه تنها توجه مخاطبان و سایر رانندگان را به خود جلب می کنند، بلکه سفارشی سازی وسیله نقلیه خود را به گام بعدی ادامه می دهند. این که آیا شما یک را صدا می کنید که یک صدای بسیار قدرتمند تولید می کند یا فقط به دنبال یک صدای منحصر به فرد و واضح تر است که باعث می شود تا وسیله نقلیه خود را از دسته جدا سازد، ما پوشش داده ایم. قفسه های مجازی ما با شاخ های ماشین با رتبه بالا که کاملا با وسیله نقلیه شما سازگار است و سال ها خدمات قابل اعتماد را ارائه می دهند. همه چیز از شاخ هوا، شاخ های الکتریکی، شاخ های موسیقی به آژیر ها و آلارم پشتیبان گیری - در فروشگاه آنلاین ما شما می توانید یک راه حل ایده آل را با توجه به نیازهای فردی و مورد نیاز خود را پیدا کنید.
 

اگر شما هر بار که بخواهید موتورولا را به دیگران بگویید که از آن عبور می کنید ناراحت می شوید، شاخ هوا به شما یک ارتقا درخشان است. شاخ هوا بوسیله هوای فشرده می شود که به آنها امکان می دهد تا صدای شبیه صدای تند و تیز را که چندین بار بلندتر از شاخ کارخانه شما است تولید کند. با تشکر از این صدای فوق العاده بامزه بزرگ، آنها برای اتومبیل های سواری، کامیون و تریلر مناسب هستند. برای کسانی که برای یک صدای منحصر به فرد و همچنین سهولت نصب نیاز دارند، ما مجموعه ای گسترده از شاخ های الکتریکی را داریم. آنها قادر به تولید صداهای مختلفی هستند که قطعا تماشاچیان را در مسیرهای خود متوقف می کنند. برخلاف شاخهای هوا که نیاز به مکان کافی برای نصب یک کمپرسور هوا تحت پوشش دارند، این شاخها نیازی به کمپرسور هوا ندارند و می توانند به آسانی در محفظه موتور نصب شوند.
.

بیمار و خسته از شاخ کارخانه خود را که به نظر می رسد درست مثل دیگران، به عنوان مثال کسل کننده و صاف؟ تمام خط های موسیقی شاخ های ما را برای تماشای ترانه های محبوب تر هربار که بخوانید مطالعه کنید. شما می توانید از انواع مختلفی از شاخهای هوایی و الکتریکی موسیقی انتخاب کنید که نه تنها اجازه می دهد از افراد دیگر فورا توجه کنید، بلکه به شما اجازه می دهد تا ترجیحات و سلیقه های شخصی شخصی خود را بیان کنید. شاخ موسیقی ما آهنگ های شناخته شده ای را به نمایش می گذارند تا حضور قابل ملاحظه شنیدن در جاده ها را به نمایش بگذارند. مهم نیست که چه موضوعی را انتخاب کنید، می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین کیفیت و وضوح صدا را در اختیارتان می گذارید زیرا تمام شاخهای موسیقی ما همراه با شاخهای دیگر که ما ارائه می دهیم ساخته شده از مواد بسیار با دوام است که به شدت مقاوم در برابر آسیب های ضربه هستند.
.

شناسایی مشکلات به عنوان آنها رخ می دهد آسان است، زیرا برخی از آنها باعث می شود صدای شاخ شما تغییر کند. صدا گاهی ظریف است، که معمولا نشانه ای از مشکلات اولیه با دیافراگم است، اما می تواند کاملا تغییر زمانی که دیافراگم شکسته. اگر شاخ به طور کامل متوقف شود، احتمالا متوجه خواهید شد که کابل سیگنال را ارسال نمی کند یا سیم پیچ الکترومغناطیسی دیافراگم را متوقف کرده است. ساده ترین راه برای اجتناب از مشکلات نگه داشتن چشم خود را بر شاخ و کابل، بنابراین شما می توانید اقدام قبل از یک موضوع جزئی چیزی جدی است!
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید