• images
درب موتور اسپرت ، custom hoods custom hoods

درب موتور اسپرت ، custom hoods custom hoods

لوازم خارجی خودرو درب موتور اسپرت

انتخاب خودرو

درب موتور اسپرت تویوتا

درب موتور اسپرت لکسوس

درب موتور اسپرت بنز

درب موتور اسپرت بی ام و

درب موتور اسپرت پورشه

درب موتور اسپرت هیوندای

درب موتور اسپرت کیا

درب موتور اسپرت هوندا

درب موتور اسپرت نیسان

درب موتور اسپرت مزدا

درب موتور اسپرت ولوو

درب موتور اسپرت آلفارومئو

درب موتور اسپرت پژو

درب موتور اسپرت سیتروئن

درب موتور اسپرت آئودی

درب موتور اسپرت مازراتی

درب موتور اسپرت رنو

درب موتور اسپرت میتسوبیشی

درب موتور اسپرت سوزوکی

درب موتور اسپرت فولکس

درب موتور اسپرت لامبورگینی

درب موتور اسپرت مک لارن

درب موتور اسپرت مینی

درب موتور اسپرت لوتوس

درب موتور اسپرت جگوار

درب موتور اسپرت جیپ

درب موتور اسپرت سوبارو

درب موتور اسپرت دی اس

درب موتور اسپرت لیفان

درب موتور اسپرت جک

درب موتور اسپرت ام وی ام

درب موتور اسپرت چری

درب موتور اسپرت سانگ یانگ

درب موتور اسپرت ام جی

درب موتور اسپرت گریت وال

درب موتور اسپرت بسترن

درب موتور اسپرت چانگان

درب موتور اسپرت بی وای دی

درب موتور اسپرت هایما

درب موتور اسپرت دانگ فنگ

درب موتور اسپرت بایک

درب موتور اسپرت بیسو

درب موتور اسپرت برلیانس

درب موتور اسپرت جیلی

درب موتور اسپرت بورگوارد

درب موتور اسپرت لندویند

درب موتور اسپرت زوتی

درب موتور اسپرت دامای

درب موتور اسپرت کوپا

به صورت معمولی روی اتومبیل شما درب موتور ,کاپوت فابریک میباشد , اما بعضی افراد روی اتومبیل خود CUSTOM HOODS CUSTOM HOODS  نصب میکنند. درب موتور تیونینگ خودرو موجود در سایت مربوط به قسمت لوازم خارجی خودرو میباشد و می توانید سفارش دهید . کاپوت اسپرت خصوصیات منحصر به فردی میباشد از جمله برای خنک نگهداشتن که گرمای بیش از حد عملکرد را کاهش می دهد. اسپویلرها، سدهای هوا و دامنهای جانبی عالی هستند و حتی می توانید سواریتان را به صورت آئرودینامیکی بیشتر کنید، اما هیچیک از دستورات با کارایی بالا مانند هود سفارشی را انجام نمی دهد. کاپوت شما جلو و مرکز بر روی دستگاه شما است، بنابراین هر گونه تغییر شما را به این پانل را نمی توان نادیده گرفت. اگر با دود، حصار تخت خسته شده اید، انتخاب ما از هود های سفارشی برای بالشتک برق، چاقو و یا دریچه هایی که مسابقه خود را به نظر می رسد به سرعت آن را مطابقت.انتخاب گسترده ما شامل هود های حق بیمه موجود در سبک های مختلف و مواد از جمله فولاد، فایبر گلاس، و فیبر کربن است. در حالی که فولاد انتخاب خوبی برای برخی از برنامه های کاربردی است، اگر می خواهید وزن قابل توجهی برای فایبرگلاس، فیبر کربن یا کلاه کامپوزیت صرفه جویی کنید. همراه با ظاهر چرخشی عالی، جرم کاهش یافته به این معنی است که موتور شما کمتر از یک بار است، بنابراین هولر شما نه تنها سریعتر نگاه می کند، بلکه سریعتر خواهد شد.
 

همراه با برقی های قدرت که همه پون ها را در زیر تبلیغ می کنند، یکی دیگر از ویژگی های رایج در هود سفارشی است که می تواند کمک به ایجاد اسب بخار بیشتر شود. هوای سرد را به وسیله تزریق موتور خود ثابت کرده است تا قدرت بیشتری را به دست بیاورد و هود را به راه ورودی ارائه می دهد. هوای سردتر چگال تر و دارای اکسیژن بیشتری برای احتراق بهتر است که باعث افزایش اسب بخار می شود. بعضی از چاقوها در موقعیت قرار گرفته اند تا بتوانند سرعت هوای ورودی موتور را افزایش دهند، برای یک اثر هوا، اما چنین مزایایی فقط در سرعت های وسیع خودرو قابل دستیابی است.
 

راه دیگری برای خنک شدن و همچنین خنک شدن ماشین شما، یک کاپوت سفارشی با مفاصل و یا لورمه است. گرمای بیش از حد نه تنها عملکرد را کاهش می دهد، بلکه می تواند عمر طول عمر موتور و سایر اجزای زیر را نیز کوتاه کند. Vents and Louver اجازه می دهد که این گرما آسیب دیده را فرار کند. جریان مداوم هوای خنک توسط فن خنک کننده و خارج از طریق دریچه ها یا لولها باعث کاهش دما در زیر زمین می شود. برای سال ها، دریچه ها ویژگی های بسیاری از اتومبیل های با کارایی بالا و مسابقه ای بوده اند، و لوراتورها در جواهرات داغ مدت زیادی بوده اند. حالا شما می توانید مزایای خنک سازی خود را برای وسیله نقلیه خود دریافت کنید.
.

اگر شما نمی خواهید کل کل خود را جایگزین کنید، اما هنوز هم تمایل به هوای سرد و گرما کمتری دارید، دسته بندی وسیعی از کلاهک های شخصی، دریچه ها و پنجره ها را مرور کنید. اکثر آنها در همان مواد با تکنولوژی بالا به عنوان کاپوت های ما مانند فیبر کربن موجود هستند و بسیاری از آنها در سبک های کلاسیک مورد استفاده در اتومبیل های عضلانی و اتومبیل های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند. Scoops، vents and louvers روش های اثبات شده ای برای افزایش کارایی هستند، اما حتی اگر هرگز در سوراخ خود را سوراخ نکنید و فقط می خواهید به نظر عالی، چاقو، آستانه و لوره ما سوار شما در شب کروز می شود.اگر چه برخی از هود های سفارشی پیکربندی شده است تا به لولاهای هود کارخانه متصل شوند و از قفل هود OE استفاده کنند، برای بسیاری از هود ها سازنده مشخص می کند که پین ​​هود برای ایمنی استفاده می شود. مهم نیست که آیا شما در حال راه رفتن در کنار بزرگراه هستید یا به سمت راست جلو بروید، هیچ چیز روز شما را خراب نخواهد کرد و کاپوت خود را مانند آن که سقوط کند و در برابر شیشه جلو بکشد. ما انتخاب زیادی از کیت های پین هود که از آن انتخاب می کنیم، از جمله سنتی و جدیدترین سبک های کوه فلاش، برای اطمینان از اینکه کلاه خود را در تمام شرایط رانندگی بسته می شود بستگی دارد. ما همچنین دارای چشمه های هود کم فشار برای جلوگیری از خم شدن، ترک خوردن یا شکستن کلاه سبک وزن و همچنین قفل های هود سفارشی برای جیپ ها.
 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید