• images
درب پروانه ای ، قیمت درب پروانه ای ، lambo doors

درب پروانه ای ، قیمت درب پروانه ای ، lambo doors

لوازم خارجی خودرو درب پروانه ای

انتخاب خودرو

درب پروانه ای تویوتا

درب پروانه ای لکسوس

درب پروانه ای بنز

درب پروانه ای بی ام و

درب پروانه ای پورشه

درب پروانه ای هیوندای

درب پروانه ای کیا

درب پروانه ای هوندا

درب پروانه ای نیسان

درب پروانه ای مزدا

درب پروانه ای ولوو

درب پروانه ای آلفارومئو

درب پروانه ای پژو

درب پروانه ای سیتروئن

درب پروانه ای آئودی

درب پروانه ای مازراتی

درب پروانه ای رنو

درب پروانه ای میتسوبیشی

درب پروانه ای سوزوکی

درب پروانه ای فولکس

درب پروانه ای لامبورگینی

درب پروانه ای مک لارن

درب پروانه ای مینی

درب پروانه ای لوتوس

درب پروانه ای جگوار

درب پروانه ای جیپ

درب پروانه ای سوبارو

درب پروانه ای دی اس

درب پروانه ای لیفان

درب پروانه ای جک

درب پروانه ای ام وی ام

درب پروانه ای چری

درب پروانه ای سانگ یانگ

درب پروانه ای ام جی

درب پروانه ای گریت وال

درب پروانه ای بسترن

درب پروانه ای چانگان

درب پروانه ای بی وای دی

درب پروانه ای هایما

درب پروانه ای دانگ فنگ

درب پروانه ای بایک

درب پروانه ای بیسو

درب پروانه ای برلیانس

درب پروانه ای جیلی

درب پروانه ای بورگوارد

درب پروانه ای لندویند

درب پروانه ای زوتی

درب پروانه ای دامای

درب پروانه ای کوپا

دسته بندی ها

در خودروهای سوپر لوکس و سوپر اسپرت در خواست کننده می خواهد خاص باشد , طوری که نظر دیگران جلب شود. یکی از موارد خاص بودن این نوع اتومبیل ها شیوه باز شدن درب آنها است. از انواع این نوع درب ها می توان درب قیچی خودرو و یا درب تیونینگ خودرو و نام برد. نوعی از درب خودرو است. حرکت خودروLAMBO DOORS   بدین صورت است که ابتدا دو در رو به بالا رفته و به تدریج به سمت یکدیگر متمایل می شوند , همانند حرکت بال پروانه. هنگامی که لامبورگینی Countach معرفی شد، درهای عمودی امضا احساس خستگی ناپذیری ایجاد کردند. به زودی خودروها در اینجا و آنجا ظاهر شدند، با یک ظاهر طراحی شده و مهندسی شده "درب لامبو"، و مدتها پیش کارآفرینان پس از آن فرصتی را به نمایش گذاشتند. با تشکر از این شرکت ها و کیت های سفارشی شما نمی توانید به یک نمایش خودرو یا کروز سفر بدون دیدن اتومبیل، کامیون و SUV با درب های عمودی بروید.ما درخواست تجدید نظر در درب لامبو را درک می کنیم. چیزی شبیه به حالتی که به نظر می رسد در هنگام باز کردن درب خود وجود دارد و به سمت بالا می رود! اما ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که کیت هایی که ما ارائه می دادیم مهندسی کاملی در پشت آنها داشتیم و می توانست توسط علاقه مندان به راحتی نصب شود. ما فقط کیت هایی را از تولید کنندگان برتر این صنعت به فروش می رسانیم، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که آنچه در عکس ها در سایت ما مشاهده می کنید می توانید با ماشین خود به دست آورید.
 
 
کیت درب عمودی ما دارای لولهای سنگین با بوشهای با کیفیت و آسانسورهای گازی است که باعث باز شدن درب میشوند. آنها به طور خاص برای وسیله نقلیه شما طراحی شده اند و به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته اند تا مطمئن شوند هر بار که درب را باز و بسته می شوند، به راحتی کار می کنند. اکثر لولا ها به جای لولاهای کارخانه به طور مستقیم پیچیده می شوند و فقط تغییرات جزئی برای نصب مناسب است. ما کیت هایی را ارائه می دهیم که با سخت افزار و دستورالعمل های دقیق همراه هستند، بنابراین شما می توانید یک تبدیل انجام دهید که منجر به درهای عالی می شود و به راحتی کار می کنند. ما همچنین کیت هایی برای درب های عقب داریم.
 
 
با یک کیت درب عمودی، درب خود را به طور معمول به یک موقعیت از پیش تعیین شده باز می شود، و سپس آنها را می توان مطرح شده است. بعضی از کیت ها با فعال سازی از راه دور در دسترس هستند، برای اثرات درب نهایی عمودی سفارشی. ما کیت هایی برای طیف وسیعی از وسایل نقلیه، از جمله تمام مدل های قدیمی، کامیون ها، SUV ها و ماشین های قدیمی تر را ارائه می دهیم. و اگر تصمیم به فروش وسیله نقلیه دارید یا فقط می خواهید آن را به کارخانه بسپارید، نصب کیت پیچ و مهره کاملا برگشت پذیر است. اما در حالی که درب های عمودی خود را نشان می دهد، چرا سوار خود را به سطح بعدی با یک کلاه گشاد و یا کج کوه هود نکنید؟
 
 
کیت های هود تقسیم شده به شما اجازه می دهد که کاپوت خود را در وسط قرار دهید تا تاثیری داشته باشد که مطمئنا مردم را در نمایش های خودرو و شب های کروز متوقف می کند و کیت ها با فعال سازی موتور و راه دور در دسترس هستند. در دهه 1950 هود های کج انبوه به طور مرتب در اتومبیل دیده می شوند و اکنون می توانید با یک کیت هود کج، با عملیات دستی یا از راه دور، همان نگاه کنید. درب های عقب عقب، همچنین به عنوان "درب های خودکشی" شناخته می شوند، یکی دیگر از ویژگی های محبوب در اتومبیل های قدیمی است. با استفاده از یکی از کیت های ما می توانید این نگاه کلاسیک را برای ماشین خود داشته باشید و برخی از کیت ها در اختیار شما قرار می گیرند.
 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید