• images
دوچرخه بند ، قیمت دوچرخه بند ، دوچرخه بند فابریک ، bike racks

دوچرخه بند ، قیمت دوچرخه بند ، دوچرخه بند فابریک ، bike racks

لوازم خارجی خودرو دوچرخه بند

انتخاب خودرو

دوچرخه بند تویوتا

دوچرخه بند لکسوس

دوچرخه بند بنز

دوچرخه بند بی ام و

دوچرخه بند پورشه

دوچرخه بند هیوندای

دوچرخه بند کیا

دوچرخه بند هوندا

دوچرخه بند نیسان

دوچرخه بند مزدا

دوچرخه بند ولوو

دوچرخه بند آلفارومئو

دوچرخه بند پژو

دوچرخه بند سیتروئن

دوچرخه بند آئودی

دوچرخه بند مازراتی

دوچرخه بند رنو

دوچرخه بند میتسوبیشی

دوچرخه بند سوزوکی

دوچرخه بند فولکس

دوچرخه بند لامبورگینی

دوچرخه بند مک لارن

دوچرخه بند مینی

دوچرخه بند لوتوس

دوچرخه بند جگوار

دوچرخه بند جیپ

دوچرخه بند سوبارو

دوچرخه بند دی اس

دوچرخه بند لیفان

دوچرخه بند جک

دوچرخه بند ام وی ام

دوچرخه بند چری

دوچرخه بند سانگ یانگ

دوچرخه بند ام جی

دوچرخه بند گریت وال

دوچرخه بند بسترن

دوچرخه بند چانگان

دوچرخه بند بی وای دی

دوچرخه بند هایما

دوچرخه بند دانگ فنگ

دوچرخه بند بایک

دوچرخه بند بیسو

دوچرخه بند برلیانس

دوچرخه بند جیلی

دوچرخه بند بورگوارد

دوچرخه بند لندویند

دوچرخه بند زوتی

دوچرخه بند دامای

دوچرخه بند کوپا

بعضی افراد که ورزش تخصصی  آنها دوچرخه سواری است و یا کسانی به دوچرخه سواری علاقه مند هستند برای حمل و جابه جایی آن با اتومبیل شان نیاز به خودرو دارند. BIKE RACKS وسیله ای است میله ای آهنی که به پشت خودرو نصب میگردد. در سایت خودروآیدی انواع موجود و قابل مشاهده و مقایسه می باشد. آیا می خواهید دوچرخه خود را با شما در تعطیلات خود بگذرانید یا فقط به دنبال جاده ها و مسیرهای جدید برای کشف است؟ مهم نیست که جایی که می خواهید دوچرخه خود را ببرید، قفسه ها و حامل هایی که ما ارائه می دهیم، بارگیری و تخلیه آسان و حمل و نقل امن و ایمن را فراهم می کنند. را انتخاب کنید از حامل مجهز به قفسه سقف همه کاره، آسانسور و آسان برای نصب قفسه لنگه، صندلی راحتی، صندلی های دستی دستی کامیون، و یا حتی یک حامل است که به تایر یدکی نصب شده است.
 

قفسه های رد پای صندلی می تواند تنظیم شود تا متناسب با وسایل مختلف باشد. آنها در مقایسه با سایر قفسه های نوع نسبتا ارزان هستند و نوارهای نصب قابل تنظیم آنها را برای نصب آسان می کند. بیشتر موترها دارای 2 یا 3 دوچرخه هستند که لوله های قاب را روی 2 اسب نگهداری می کنند، اما اسباب بازی های ترمینال که دوچرخه را با چرخ حمل می کنند نیز موجود است. در بسیاری از قفسه های تنه کمربند، بازوها را برای ذخیره سازی آسان می کند و هنگام حمل دوچرخه، پارکینگ راحت تر می شود. در هنگام انتخاب سقف دوچرخه سواری، گزینه های بیشتر را دارید. حاملان بالابرها چنگال جلو را به دندانه دار می کنند و برای حداکثر پایداری با سرنشین ایمن نگه می دارند. حامل چرخ های چرخ نیاز به حذف چرخ جلو نیست و انتخاب بسیار عالی است اگر شما دارای دوچرخه های مختلف و می خواهید برای محافظت از قاب. حامل های Frame Mount می توانند در مورد هر دو نوع دوچرخه استفاده شوند و بارگیری و ایمن آسان می باشند.
 

هر یک از این حاملها به راحتی به پایه سقف پایه شما متصل می شود و معمولا برای چندین حامل وجود دارد. علاوه بر این شما راحت قادر به ترک حامل را در محل زمانی که دویدن دوچرخه نیست. ارتفاع پایین یک صندلی دوچرخه سوار باعث می شود که ساده ترین بار برای هر بار قفسه دوچرخه باشد. پایه های آویز در دسترس هستند به جا 1 ¼ "و 2" گیرنده و بسیاری مناسب هر دو. از حامل های دستی بازاری که می توانید تا 5 دوچرخه بر روی لوله های قاب و یا انواع پلت فرم که تا 4 دوچرخه در چرخ ها نگهداری می شود را انتخاب کنید. مونتاژ بستر نوع بستر می تواند دوچرخه را در چرخ ها یا فریم ها محافظت کند. برخی از قفسه ها دارای ویژگی شیب دار هستند که امکان دسترسی به عقب خودرو را فراهم می کند، اما دوچرخه ها باید ابتدا برداشته شوند. پایه های حق بیمه ممکن است یک ویژگی نوسان داشته باشد که دسترسی به وسایل نقلیه عقب بدون نیاز به حذف دوچرخه ها را فراهم می کند.
 

بستر یک کامیون وانت یک مکان راحت و راحت برای حمل یک یا چند دوچرخه است، اما فقط در صورتی که آنها را در طرفین قرار دهید بهتر نیست اگر بخواهید از خراشیدگی یا خسارت جدی جلوگیری کنید. ما دارای انواع مختلفی از قفسه های تخت خواب کامیون، از جمله صندلی های چنگال، صندلی های چرخ، صندلی های قاب، و حتی یک پد درب عقب ساده است که اجازه می دهد تا دوچرخه در درب درب عقب بدون خطر آسیب به دوچرخه یا کامیون طراحی شده است. و اگر SUV خود را به عقب نصب شده یدکی، در نظر گرفتن استفاده از آن برای حمل و نقل دوچرخه با آسان برای نصب و آسان برای بارگیری و تخلیه قفسه دوچرخه یدکی یدکی.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید