• images
رکاب ، قیمت رکاب ، رکاب  فابریک ، running boards

رکاب ، قیمت رکاب ، رکاب فابریک ، running boards

لوازم خارجی خودرو رکاب


رکاب ها running boards از قدیمی ترین تجهیزات استاندارد در خودرو هستند و در تمام خودرو های اولیه بودند . ها جزئی از لوازم خارجی خودرو میباشد.  کامیون و SUV ها امروزه دارای این لوازم یدکی خودرو هستند و این ویژگی های گسترده ای برای خودرو ها به شمار می آید . این لوازم جانبی خودرو پشتیبانی بالایی دارند ، در این نوع از لوازم اسپرت و همچنین انواع اسپرت موجود میباشد. همچنین مطمئن، بدون لغزش و دارای  جای پای مناسب هستند . این قطعات خودرو بسیار هوشمند میباشند و دارای یک کیت نوری هستند که زمانی که درها باز باشد روشن میماند . انواع مختلفی دارد ، در اتومبیل های شاسی بلند با خودروهای معمولی و با خودروهای جیپ و غیره متفاوت میباشد. شما می توانید و انواع را در سایت ما ، یعنی خودروآیدی ( KHODROiD ) تهیه و سفارش دهید.

 

مراحل جانبی، مترادف با مراحل لوله و میله به گام، در طیف گسترده ای از سبک های آمده برای هر سلیقه وجود دارند . لوله های بیضی شکل هستند و همچنین به صورت منحنی میباشند . ان هادارای ویژگی های مخصوص برای خود میباشند که یکی از ان ها بدون لغزش است . یک نوع از این مراحل NERF که رها کردن نیز میگویند که در ان هر یک از درب ها که به یک نوار دورمتصل اند به طور مستقیم می باشد مراحل حلقه فردی نیز در دسترس هستند یک مراحل حلقه فردی نیز در دسترس هستند یک میله برای حرکت سوپاپ ماشین وجود دارد و همچنین به عنوان زره جانبی شناخته شده حفاظت از پانل قید آسیب پذیر که خارج از roading، همراه با یک گام مفید در داخل و خارج از کابین میباشد بسیار مهم است .


 
شما برای داشتن مناسب به حداکثر فاصله از زمین برای خارج از roading نیاز دارید . ما برای شما رکابی را قرار داده ایم که دارای کیت بالابر نیز هستند و این برای زمانی میباشد کهدرب ها باز میباشند و زمانی که در ها بسته اند این نمیتواند بالاتر از حد مجاز برود . آن ها از از آلیاژ آلومینیوم ناهموار با فولاد ضد زنگ پین محوری برای مقاومت در برابر خوردگی ساخته شده اند و همچنین شامل سنسورهای جهت معکوس کردن میباشند .


 
 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید