• images
قاب پلاک ، قیمت قاب پلاک ، license plates & frames

قاب پلاک ، قیمت قاب پلاک ، license plates & frames

لوازم خارجی خودرو قاب پلاک خودرو

خودرو LICENSE PLATES & FRAMES طلق دار مناسب برای تمامی خودرو ها،انواع خودرو دارای طلق محافظ است که باعث نگهداری بهتر فابریکی خودرو می‌شود. جنس این محصول از پلاستیک فشرده است که تا حدودی میتواند مقابل ضربات با شدت کم مقاومت کند. یکی از نقات قوت فابریکی جدا از نگهداری از پلاک مقابله با ضربه قبل از برخورد های کوچک (سپر به سپر ) است که باعث میشود سپر خودرو دچار آسیب یا رنگ پریدگی نشود. و یا فریم های سفارشی یک راه ساده برای ایجاد مقاومت طراحی شده است که شخصیت شما را نشان می دهد یا می توانید آخرین جزئیات مربوط به یک اصلاح وسیله نقلیه باشد. هر کدام از اهداف دلخواهتان، ما می توانیم شما را با شماره های مجاز و فریم هایی که افتخار می کنید در ماشین، کامیون یا SUV نمایش دهید. از آرم های سفارشی خودرو، کالج ها و موارد دیگر، جواهرات تعبیه شده و طرح های بولت یک نوع را انتخاب کنید.هر وسیله نقلیه دارای یک عدد پلاک عقب است و 31 ایالت و واشنگتن دی سی نیاز به یک صفحه جلو دارند. صرف نظر از اینکه چه تعداد از شما برای نشان دادن مورد نیاز است، اجازه ندهید که آنها را برهنه یا در جعبه سیاه و یا یک جعبه فروش قرار دهید. روی صفحه خود را با آرم یا نمادهای اتومبیل خود متمرکز کنید، آن را با کریستالهای جاسازی شده منحصر به فرد که رنگین کمان رنگی رنگ را ایجاد می کنند، یا آن را در زنجیره کروم یا آلومینیوم سفارشی سفارشی قرار دهید.
 

اکثر علاقه مندان به خودرو وفادار هستند و دارای لباس، لیوان، کلاه های کلیدی و بیشتر با آرم مورد علاقه خود هستند. فریم های شماره مجوز شما فرصتی دیگر برای نشان دادن وفاداری خود را فراهم می کند. ما دارای قاب های ساخته شده از پلاستیک ABS با دوام با دوام، فولاد کروی سه گانه، و سنگین ریخته گری روی با آرم های سازنده است. یا برای چیزی که واقعا وحشی است و مطمئنا توجه شما را در نمایشهای خودرو و شبهای کروز، در مورد یک قاب آجدار آلومینیومی 6061-T6 CNC با آرم و شعله های آتش!
 

شما می توانید وفاداری خود را با الماس کالج لوح فشرده نشان دهید، یا اجازه دهید همه بدانند شخصیت منحصر به فرد در پشت چرخ با درختان نخل، شعله های آتش، شمشیر و یا کروم فک وجود دارد. فریم های کریستال های تزئینی ما با دست ها مانند جواهرات زیبا از کریستال های چند لایه و کروم با کیفیت بالا ساخته می شوند. و اگر شما صفحات شخصی را که می خواهید برای حفظ و محافظت خود داشته باشید، ارائه می دهیم، یک کیت پوشش پلاستیکی روشن با یک لنز آکریلیک واضح را نابود می کند. این شامل یک واشر انعطاف پذیر برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و سخت افزار فولاد ضد زنگ است.
 

اگر لازم نیست که یک صفحه جلو داشته باشید، با فضای خالی یا براکت رول نکنید. صفحه آرم های 3D ما با مارک های مار و مدل در طیف وسیعی از اتمام ها از جمله فولاد ضد زنگ جلا، فولاد ضد زنگ الماس، سیاه و سفید و کمو در دسترس هستند و همه آنها دارای گرافیک 3D با کروم و پر رنگ رنگ اپوکسی با دوام و رنگ است. یا "مدرسه قدیمی" را به معنای واقعی کلمه با نمایش لوگو کالج یا دانشگاه مورد علاقه خود قرار دهید. ساخته شده از پلکسی گلاس برش لیزر، این صفحات دارای یک آرم وینیل پوشش داده شده با polyresin، برای یک نگاه چشم نواز است که در پردیس و یا خارج از دانشگاه تجدید نظر شود.
 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید