• images
وینچ ، قیمت وینچ ، winches & accessories

وینچ ، قیمت وینچ ، winches & accessories

لوازم خارجی خودرو وینچ و قطعات

انتخاب خودرو

وینچ و قطعات تویوتا

وینچ و قطعات لکسوس

وینچ و قطعات بنز

وینچ و قطعات بی ام و

وینچ و قطعات پورشه

وینچ و قطعات هیوندای

وینچ و قطعات کیا

وینچ و قطعات هوندا

وینچ و قطعات نیسان

وینچ و قطعات مزدا

وینچ و قطعات ولوو

وینچ و قطعات آلفارومئو

وینچ و قطعات پژو

وینچ و قطعات سیتروئن

وینچ و قطعات آئودی

وینچ و قطعات مازراتی

وینچ و قطعات رنو

وینچ و قطعات میتسوبیشی

وینچ و قطعات سوزوکی

وینچ و قطعات فولکس

وینچ و قطعات لامبورگینی

وینچ و قطعات مک لارن

وینچ و قطعات مینی

وینچ و قطعات لوتوس

وینچ و قطعات جگوار

وینچ و قطعات جیپ

وینچ و قطعات سوبارو

وینچ و قطعات دی اس

وینچ و قطعات لیفان

وینچ و قطعات جک

وینچ و قطعات ام وی ام

وینچ و قطعات چری

وینچ و قطعات سانگ یانگ

وینچ و قطعات ام جی

وینچ و قطعات گریت وال

وینچ و قطعات بسترن

وینچ و قطعات چانگان

وینچ و قطعات بی وای دی

وینچ و قطعات هایما

وینچ و قطعات دانگ فنگ

وینچ و قطعات بایک

وینچ و قطعات بیسو

وینچ و قطعات برلیانس

وینچ و قطعات جیلی

وینچ و قطعات بورگوارد

وینچ و قطعات لندویند

وینچ و قطعات زوتی

وینچ و قطعات دامای

وینچ و قطعات کوپا

وینچ خودرو WINCHES & ACCESSORIES وسیله ای است که عمدتا در خودروهای مخصوص آفرود و صحرا نوردی استفاده میشود. وینچ وسیله ای که از قرقره و موتور برقی و گیربکس تشکیل شده. انواع وینچ خودرو در سایت خودروآیدی موجود می باشد. وینچ در جلو یا عقب ماشین متصل شده و در مواقعی که خودرو در زمین های ناهموار یا باتلاقی گیر می شود ,مورد  استفاده قرار میگیرد. وینچ برای کشیدن خودروهای و وستیل دیگر نیز قابل استفاده است.هنگامی که شما در خارج از جاده خود را در 4x4 خود را، شخم زدن از طریق گودال های معدنی، شیب تپه های شنی و حمل در سراسر جریان است، گیر افتادن تنها موضوع زمانی، نه اگر. اما هنگامی که کامیون، جیپ یا SUV با یکی از وینچ قدرتمند ما مجهز شده است، گیر افتادن روز شما را خراب نخواهد کرد. شما می توانید آزادانه بکشید، بدون در نظر گرفتن زمین، حرکت کنید و از آن لذت ببرید، بنابراین گیر کردن فقط بخش دیگری از ماجراجویی خواهد بود.ما انتخاب وسیعی از وینچ های الکتریکی را در ظرفیت های ATV ها تا بزرگترین کامیون ها ارائه می دهیم. با این ویژگی ها مانند سرعت خطوط سریع، سیارهای با دوام و یا موتورهای دنده دنده، ترمزهای اتوماتیک، موتورهای الکتریکی زنجیره ای قدرتمند و کنترل از راه دور، این وینچ ها آماده هستند تا شما یا یک دوست را از هر شرایطی بیرون بکشید. و ساخت و ساز سنگین خود را تضمین می کنند که سال ها قدرت کشیدن قابل اعتماد را در سخت ترین شرایط دریافت کنید.
 

بر خلاف یک لرزش الکتریکی که نیاز به زمان سرد شدن برای جلوگیری از گرمای بیش از حد دارد، یک لودر هیدرولیکی می تواند به طور مداوم بکشد و بیش از حد گرم شود. با این حال، موتور باید برای اجرای وینچ عمل کند زیرا فشار هیدرولیک توسط پمپ فرمان قدرت عرضه می شود. اگر فکر می کنید یک لودر هیدرولیکی مناسب برای نیازهای شماست، ما می توانیم شما را با وینچ تا ظرفیت 18،000 پوند تامین کنید. این وینچ های قدرتمند و در عین حال جمع و جور تنها توسط فروشنده مجاز از وینچ برای خودروی زرهی HMMWV (Hummer) ارتش ایالات متحده تولید می شوند، بنابراین شما می دانید که وینچ نهایی ترین و مطمئن ترین موجود است.
 

اگر چند وسیله نقلیه داشته باشید اما تنها یک وینچ نقدی داشته باشید و یا می خواهید که بتوانید از جلو و عقب کامیون خود را از ویلچر بگیرید، یکی از وینچ های Multi-Mount ما را بررسی کنید. این واحدهای قدرتمند بر روی یک حامل قابل حمل نصب شده است که بر روی هر گیرنده 2 گیرنده قرار می گیرد. با استفاده از Multi-Mount می توانید از هر وسیله نقلیه ای که دارای سوئیچ می باشد استفاده کنید و با نصب یک گیرنده جلو، می توانید از هر دو طرف سوار شوید.علاوه بر لنگرهای بازیافت خود با خود سپری، ما همچنین یک طیف گسترده ای از وینچ برای برنامه های دیگر ارائه می دهیم. 
 

وینچ های سودمند تا ظرفیت 4700 پوند مناسب برای بارگیری تریلر ها، تجهیزات جابجایی در محل های شغلی و کشیدن اتومبیل ها در خلیج های خدماتی هستند. PullzAll بی سیم اجازه می دهد تا شما را به کشیدن قدرت به مکان های از راه دور، و هیدرولیک صنعتی وینچ ها می تواند قدرت کشیدن مداوم مورد نیاز برای بکسل، نرم افزار و برنامه های کاربردی تریلر را فراهم می کند. برای به دست آوردن حداکثر استفاده از وینچ شما نیاز به لوازم جانبی مناسب، و شما آنها را در اینجا در قفسه های دیجیتال ما پیدا کنید. اگر می خواهید سوار شوید تا در یک تخت کامیون یا سطح دیگر تخت قرار بگیرید، کیت های جلو و عقب رو به پایین است. یک سیستم کنترل از راه دور بی سیم به شما اجازه می دهد تا کنترل وینچ خود را از 50 فوت دورتر کنترل کنید. و ما تمام وسایل مورد نیاز برای winching ایمن و موثر از جمله تسمه های ایمنی، تله های دوار، حامیان تنه درختان، بلوک های خراب کردن، غلطک ها، دمپر های لنگر، و دستکش، و همچنین مجموعه کامل تقلب که ارائه شایع ترین وینچینگ در یک کیف حمل راحت.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید