• images
داشبورد ، قیمت داشبورد ، dash kits

داشبورد ، قیمت داشبورد ، dash kits

لوازم داخلی خودرو داشبورد

کنسول وسط خودرو برای نظم بخشیدن به اجسام راننده طراحی شده است .در سایت دیجیتال ما همچنین می توانید انواع dash kits3D را که در طیف وسیعی از فرآیندهای منحصر به فرد ارائه می شود، پیدا کنید و از انواع کنسول ماشین ارائه شده استفاده کنید. برای کسانی که تجربه می کنند و همیشه می خواهند یک قدم جلوتر بروند، ما موجودی قابل توجهی از لوازم داخلی خودرو و همچنین کنسول  تیره در رنگ های پر جنب و جوش و اشباع مانند زرد، سبز، قرمز، آبی، قهوه ای و بسیاری دیگر داریم. مهم نیست که  شما چه مدل کنسول وسطی را انتخاب می کنید همین که ، شما کاملا با آن رضایت خواهید گرفت، کافیست زیرا ما با مشهورترین مارک های شناخته شده برای محصولات درجه اول خود یعنی Sherwood، Remin، Coverking، B & I، Dash Designs و غیره همکاری می کنیم.
خیلی وقت ها وقتی که ما اتومبیل ها و کامیون های خود را سفارشی، ما فقط از چیزهایی مانند اسپویلرها، چرخ ها و اجزای عملکرد فکر می کنیم، زمانی که بخش وسیعی از وسایل نقلیه ما با آنها بیشتر ارتباط برقرار می کند. اگر می خواهید شخصی خود را سوار کنید تا خودتان آن را بسازید، چرا با آنچه که در پشت چرخ دیده اید، شروع نمی کنید، و یک راه عالی برای انجام این کار با یک کیت سفارشی سفارشی است. از چوب، فیبر کربن، آلومینیوم براق، رنگ سفارشی و حتی استتار انتخاب کنید.و فکر نکنید که اینها بعضی از ابزارهای نازک و متنوعی هستند که پس از چند روز پوست می کنند و سقوط می کنند. تمام کیت های رنگ آمیزی که ما ارائه می دهیم از مواد با کیفیت و از جمله چوب واقعی برای برخی از برنامه های کاربردی ساخته شده است. هر قطعه تکه تکه ای دقت طراحی دقیق و برش برای مناسب مناسب است. اگر شما بعضی از کارخانه های خرده چوب را با دقت بخرید، مانند یک دستگیره شیب دار، و شما می خواهید چیدمان دانه چوب را تکمیل کنید، ما کیت هایی را ارائه می دهیم که کاملا با رنگ و الگوی OEM مطابقت دارند. و هر قطعه با پوشش محافظتی واضح برای محافظت در برابر اشعه های UV محافظت می شود و مانع از محو شدن می شود.اگر شما یک استریو پس از فروش نصب کنید، پس از انتخاب مجموعه ای از کیبورد های استریو، ما را بررسی کنید. این کیت ها به طور خاص برای هر برنامه طراحی شده اند تا امکان نصب یک DIN DIN یا دو دستگاه DIN اسپیکر را فعال کنید و آن را مانند یک نصب کارخانه ببینید. هر کیت برای وسیله نقلیه خاصی ساخته شده است که به تحریم های دقیق طراحی شده و از پلاستیک با کیفیت OEM ساخته شده است. محتوی دقیق هر کدام بر اساس برنامه کاربردی متفاوت است، اما براکت، صفحه نمایش ال سی دی، روشنایی و دکمه های لمسی نرم افزاری مورد نیاز است.
سازندگان وسایل نقلیه اغلب با مدل های تر و تمیز بیشتر با دانه های چوب، کروم یا ترشی آلومینیومی مچ دست کار می کنند. اگر شما یک مدل بالا پایان نداشته باشید، پس از آن یک کیت خط تیره یک راه عالی برای اضافه کردن یک لمس لوکس است و پانل دستگاه خود را به یک حس حسادت تبدیل کنید. یا شاید شما چیزی را بخواهید که کارخانه هرگز از فضای داخلی خود، مانند فیبر کربن یا رنگ سفارشی، خلق نکرده است. هر آنچه که شما می خواهید، ما مطمئن هستیم که بتوانیم نیازهای شما را برآورده کنیم و تصورات خود را به واقعیت تبدیل کنیم، به شما اجازه می دهد که خودروی خود را به ظاهر شگفت انگیز و متفاوت از دیگر کابین های خسته کننده تبدیل کنید.هر کیت با روشن و آسان به درک دستورالعمل نصب می آید. یک اسکریپت دقیق شامل نشان می دهد که کدام قسمت نصب شده است. 3M چسب با هر یک از کیت تامین می شود تا نصب دائمی انجام شود. این چسب استاندارد صنعت است و به طور گسترده ای توسط تولیدکنندگان وسایل نقلیه به کار رفته در تر و تمیز، قالب، مهر و موم، و بیشتر استفاده می شود. هر کسی که مراقبت و صبر را انجام می دهد می تواند یک کیت ترس را نصب کند؛ نصب حرفه ای غیر ضروری است و فقط به احساس فوق العاده ای از رضایت شما فکر می کنم هر بار که پشت فرمان اسلاید را تجربه می کنید. 
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید