• images
دنده ، قیمت دنده ، دنده فابریک ، shift

دنده ، قیمت دنده ، دنده فابریک ، shift

لوازم داخلی خودرو دنده

شاید شما هم دوست دارید جدیدترین و بهترین لوازم جانبی را برای نمایش در ماشین خود داشته باشید، یا زمانی متوجه میشوید که سر خودرو شما به دلیل کار با آن کمی ساییده شده و بیش از حد استفاده شده، ما میتوانیم یک سر فابریکی  و یا سر اسپرتی را به شما پیشنهاد میکنیم! ما همچنین بسیاریاز قطعات سر و لوازم جانبی دیگر را برای هر نوع خود رو یا مدل خودرو در KHODROiD عرضه می کنیم و شما فقط با چند کلیک می توانید آنچه را که در درب شما نیاز دارید داشته باشید.دستگیره های شیفت اغلب بیشتر از بسیاری از قطعات دیگر داخلی خودرو استفاده می شود، پس چرا در یک آن چیزی که به نظر بصری جذاب می کنید سرمایه گذاری نمی کنید؟ دستگیره های شیب دار چوب به نظر می رسد درجه یک و نگاه خود را بسیار شیک. اگر شما فقط به دنبال جایگزین دستگیره تغییر خود را با یکی که به نظر می رسد دقیقا مانند یک که همراه با وسیله نقلیه خود را، ما شما را تحت پوشش نیز وجود دارد. ما یک دکمه تغییر سفارشی داریم، مانند تاس، توپ استخر، جمجمه و بسیاری دیگر.
 

به عنوان یک صاحب وسیله نقلیه مسئول، شما نیاز به حفظ وسیله نقلیه خود را به خوبی با جایگزین قطعات است که شروع به نشان می دهد نشانه های سایش و پاره و نیاز به تغییر. کلید چرخش شما کاملا مدت زمان طول می کشد، بنابراین راه های مختلفی وجود دارد که یک دکمه حرکت می تواند سوء عملکرد، اما می تواند به نظر می رسد قدیمی و فرسوده شده است اگر استفاده می شود برای سالها بدون جایگزینی. شما همچنین ممکن است دریابید که کلید shift خود کثیف است و مهم نیست که شما آن را پاک کنید، هرگز به طور کامل پاک نمی شود. پس چرا خود و وسیله نقلیه خود را به یک براق و جدید درمان نمی کنید؟
                        
         
 
دستگیره های شیفت معمولا از مواد پلاستیکی، چوبی یا فلزی ساخته می شوند. بسیاری از دستگیره های کارخانه در بالای گرد هستند، اما امروز می توانید تمام انواع شکل ها و رنگ ها را دریافتکنید. اگر می خواهید حتی یک تصویر دکمه تغییر مکان را از تلویزیون دوران کودکی مورد علاقه خود یا شخصیت کتاب های کمیک بگیرید! شما همچنین می توانید انواع چرمی، چوبی و فلزی راانتخاب کنید 
 
 
دستگیره های شیفت معمولا از مواد پلاستیکی، چوبی یا فلزی ساخته می شوند. بسیاری از دستگیره های کارخانه در بالای گرد هستند، اما امروز می توانید تمام انواع شکل ها و رنگ ها را دریافت کنید. اگر می خواهید حتی یک تصویر دکمه تغییر مکان را از تلویزیون دوران کودکی مورد علاقه خود یا شخصیت کتاب های کمیک بگیرید! شما همچنین می توانید انواع چرمی، چوبی و فلزی را انتخاب کنید که بسیار ظریف است اگر شما می خواهید در داخل خودرو خود احساس بالاتری داشته باشید. برخی از دکمه های تغییر شکل ترتیب انتقال را روی آنها قرار می دهند، در حالی کهدیگران نمی کنند.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید