• images
روکش صندلی ، قیمت روکش صندلی ، seat covers

روکش صندلی ، قیمت روکش صندلی ، seat covers

لوازم داخلی خودرو روکش صندلی

انتخاب خودرو

روکش صندلی تویوتا

روکش صندلی لکسوس

روکش صندلی بنز

روکش صندلی بی ام و

روکش صندلی پورشه

روکش صندلی هیوندای

روکش صندلی کیا

روکش صندلی هوندا

روکش صندلی نیسان

روکش صندلی مزدا

روکش صندلی ولوو

روکش صندلی آلفارومئو

روکش صندلی پژو

روکش صندلی سیتروئن

روکش صندلی آئودی

روکش صندلی مازراتی

روکش صندلی رنو

روکش صندلی میتسوبیشی

روکش صندلی سوزوکی

روکش صندلی فولکس

روکش صندلی لامبورگینی

روکش صندلی مک لارن

روکش صندلی مینی

روکش صندلی لوتوس

روکش صندلی جگوار

روکش صندلی جیپ

روکش صندلی سوبارو

روکش صندلی دی اس

روکش صندلی لیفان

روکش صندلی جک

روکش صندلی ام وی ام

روکش صندلی چری

روکش صندلی سانگ یانگ

روکش صندلی ام جی

روکش صندلی گریت وال

روکش صندلی بسترن

روکش صندلی چانگان

روکش صندلی بی وای دی

روکش صندلی هایما

روکش صندلی دانگ فنگ

روکش صندلی بایک

روکش صندلی بیسو

روکش صندلی برلیانس

روکش صندلی جیلی

روکش صندلی بورگوارد

روکش صندلی لندویند

روکش صندلی زوتی

روکش صندلی دامای

روکش صندلی کوپا

 
هنگامی کهصحبت از راحتی در صندلی های وسیله نقلیه می شود می توان از خودروseat covers یادی کرد که به  ما کمک خواهد کرد که شما را در فصل تابستان سرد و زمستان گرم نگه داریم. اگر لوازم داخلی خودرو شما همانند روکش صندلی شما را ناراحت می کند ، صندلی خود را در اختیارما قرار دهید  تا سفرهای دلخواه خود به راحتی  انجام دهید و در آخر سفر خود احساس تازه ای کنید. آیا شما در حال انجام یک ترمیم یا فقط می خواهید یک نگاه کاملا جدید و احساس برای صندلی ها در یک ماشین جدید و یا کامیون داشته باشید،  اثاثیه تولیدی ما برای اتومبیل های مدرن در هر جزئیات صحیح است. یا شما می توانید صندلی های پارچه ای را در خودرو مدل آخر مدل خود را به سبک چرم کارخانه ارتقا دهید یا از انتخاب های زیادی از طرح های چرم سفارشی، الگوها و رنگ ها استفاده کنید .
می خواهید حفاظت موقت یا دائمی صندلی خودرو خود را از سایش و لکه ها محافظت کنید؟ آیا شما از صندلی های فعلی خود خسته شده اید و می خواهید آنها را با رنگ های مختلف یا بافت سفارشی کنید یا به چرم لوکس یا راحتی پوست گوسفند ارتقا دهید؟ یا شما می خواهید یک صندلی کامل را با فوم، چشمه، تر و تمیز و اثاثه یا لوازم داخلی انجام دهید؟ مهم نیست که کدام پروژه صندلی شما در ذهن داشته باشید، می توانید این را با انتخاب وسیعی از پوشش ها و اثاثه یا لوازم جانبی خود انجام دهید. از لغزنده های جهانی تا اثاثه یا لوازم داخلی چرم سفارشی، صندلی های صندلی محافظ های حیوان خانگی، ما همه را داریم.اگر یک وسیله نقلیه جدید دارید، نصب مجموعه ای از پوشش های صندلی یک حرکت هوشمند است. آنها از مصرف روزانه و مصرف نوشیدنی ها پرهیز می کنند، بنابراین صندلی های اصلی شما می توانند باقی بمانند. و اگر ماشین شما بزرگتر و صندلی های پاره و پاره شده باشد، مجموعه ای از پوشش های صندلی به درون شما ظاهر و احساس جدیدی خواهد داد و باعث می شود رانندگی لذت بخش تر باشد. ما پوشش روکش دار، با آرم های سفارشی در دسترس است، که می تواند برای محافظت موقت پس از بازی یا یک روز در ساحل تضعیف شود و اگر شما بخواهید حفاظت درازمدت را انتخاب کنید، انتخاب گسترده ای از صندلی سفارشی را پوشش می دهد.
صندلی سفارشی که ما ارائه می دهیم مناسب است تا کرسی های هر مدل و مدل را در نظر بگیریم، بنابراین شما می توانید یک کامیون کامل را در ماشین یا کامیون خود انتظار داشته باشید، بدون هیچ گونه لرزش، دسته بندی و یا چروکیده شدن. آنها ویژگی های ویژه صندلی های خود را شامل صندلی های عقب، عقب بازو، سوئیچ ها برای تنظیم قدرت و پشتیبانی کمری و کیسه های هوائی نصب شده روی صندلی قرار می دهند. پوشش های پارچه ای ما شامل طیف وسیعی از مواد، الگوها و رنگ هایی از قبیل پلیکتوتن، نئوپرن، جیر، تودی، آلکانتارا و کوردورا می باشد و برخی نیز با لوگو و طرح های سفارشی در دسترس هستند. اگر شما یک علاقه مندان در فضای باز هستید، پس مجموعه ای از پوشش کلاسیک کامو فقط برای کامیون یا SUV مناسب است. آنها در بسیاری از الگوهای استتار متفاوت و با محفظه های نگهداری دستی روی صندلی در دسترس هستند.
برای نگاه نهایی و احساس لوکس، شما نمیتوانید پوششهای چرمی خود را ضرب کنید. آنها از چرمی با کیفیت عالی ساخته شده اند تا بتوانند سبک، احساس راحتی و راحتی را برای خودروها، کامیون ها و SUV ها ارتقا دهند. اگر شما در بودجه هستید، پوشش صندلی چرمی ما طراحی شده است که به نظر می رسد و مانند چرم احساس می شود، اما با قیمت مناسب. پوشش صندلی حیوان خانگی آسان برای نصب و در نسخه های موجود است که حفاظت کامل برای صندلی و همچنین کف و صندلی جلو را فراهم می کند. این پوشش ها برای حیوان خانگی شما راحت هستند و از اثاثه، مو و پنجه های تیز خود محافظت می کنند. و برای یک نگاه سفارشی و راحتی اضافه، سرپوش های سرپوشیده لوگو سفارشی و پوشش های کمربند ایمنی را نصب کنید و قبل از ظاهر داخلی خود را با یک پوشش مرکزی مرکزی و پوشش چرخ فرمان کامل کنید.
 

 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید