• images
صندلی ، قیمت صندلی ، صندلی فابریک ، seats

صندلی ، قیمت صندلی ، صندلی فابریک ، seats

لوازم داخلی خودرو صندلی


 
همراه با انتخاب گسترده ای ازانواع  خودرو ، ما همچنین دارای یک سری کامل از نیازهای لوازم داخلی خودرو هستیم. اکثر ماشین ها seats جهانی هستند، این براکت ها و سخت افزارهای نصب شده اند که اطمینان حاصل کنید که شما به درستی قرار گرفته و ایمن شده است و ما قطعات خاصی برای همه خودروهای محبوب داریم. آیا می خواهید سبک  خود را تغییر دهید یا پشتیبانی ارتقاء دهید؟ ما پوشش ها و پد ها داریم که به شما امکان سفارشی کردن ظاهر خودرو شما را می دهد. در نهایت، مسابقه ای بدون راننده 5، 6 یا 8 نقطه ای است که از آسیب دیدن جلوگیری می کند و در عین حال امکان خروج سریع از طریق قفل های سریع قفل مرکزی فراهم می کند.

 

راننده مرکز فرمان ماشین شماست. این شما را برای دسترسی به کنترل ها و ارائه پشتیبانی راحت مناسب برای هدف وسیله نقلیه، چه در مسابقه، کروز، خارج از جاده، و یا سفر طولانی در میان ایالتی. اگر کرسی های خودرو شما نیازمندی های شما را برآورده نکنند، متناسب با حس خودتان باشد یا اگر آنها از تعمیر خارج شوند، مطمئنا گزینه های ارتقاء و جایگزینی را در انتخاب های بزرگ های خودرو پیدا خواهید کرد.ما پیشنهاد می کنیم های مسابقه ای برای هر نوع رقابت، از اتومبیل های خیابانی / نوارها تا رانندگان حرفه ای ساخته شده یا شما می توانید احساس عملکرد و سبک کوپه های ورزشی و یا سدان خود را با کرسی ورزشی و تیونر خود بهبود بخشد. های تعلیق در هنگام خارج شدن از جاده ها باعث ایجاد شوک به بدن شما می شود، در حالی که های کلاسیک ما ویژگی های ورزشی سنتی را برای طیف وسیعی از وسایل نقلیه ارائه می دهند. علاوه بر این ما دارای براکت های نصب کابین، پوشش ها، لنت ها، کمربند و مهار کننده ها هستند.این که آیا شما شمارش ثانیه در نوار کشیدن و یا تعداد دور در مسابقه راه راه استقامت، شما باید راحت و کنترل در پشت چرخ بدون در نظر گرفتن نیروهای G. علامت های تجاری ما طراحی و ساخت های سبک و قوی برای هر نوع رقابت، با کمربندهای جانبی در ناحیه کمر، ناحیه کلیه، و شانه ها برای نگه داشتن شما در محل و در کنترل، در موقعیت راحت و رانندگی در رانندگی. بیشتر کرسی های مسابقه طراحی شده اند تا امکان نصب اسب سواری 5، 6 یا 8 نقطه ای را داشته باشند و برخی نیز می توانندسیستم های نگهداری سر و گردن مانند دستگاه HANS را جایگزین کنند.

 

اگر شما به ویژگی های تخصصی یک مسابقه نیاز ندارید، هنوز می توانیم های راحت و راحت برای ماشین یا کامیون خیابانی خود را ارائه دهیم. شما ارتقاء سبک را دوست خواهید داشت و راحت تر و اطمینان بیشتری در پشت چرخ ماشین دیر مدل ماشین های ورزشی خود را با مجموعه ای از ورزشی و تیونر خود را، در دسترس در طیف گسترده ای از سبک ها و رنگ ها، و یا اگر شما یک پیراسته قدیمی، ماشین، های کلاسیک ما سبک سنتی را ارائه می دهد و احساس می کنید به دنبال آن هستید. و بدون حفاظت G-force ارائه شده توسط های تعلیق شده ما، بدون فریم های خیابانی و فریم های لوله ای مقاوم و جاذب جذب می کنند.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید