• images
غربیلک فرمان ، قیمت غربیلک فرمان ، steering wheels

غربیلک فرمان ، قیمت غربیلک فرمان ، steering wheels

لوازم داخلی خودرو غربیلک فرمان

انتخاب خودرو

غربیلک فرمان تویوتا

غربیلک فرمان لکسوس

غربیلک فرمان بنز

غربیلک فرمان بی ام و

غربیلک فرمان پورشه

غربیلک فرمان هیوندای

غربیلک فرمان کیا

غربیلک فرمان هوندا

غربیلک فرمان نیسان

غربیلک فرمان مزدا

غربیلک فرمان ولوو

غربیلک فرمان آلفارومئو

غربیلک فرمان پژو

غربیلک فرمان سیتروئن

غربیلک فرمان آئودی

غربیلک فرمان مازراتی

غربیلک فرمان رنو

غربیلک فرمان میتسوبیشی

غربیلک فرمان سوزوکی

غربیلک فرمان فولکس

غربیلک فرمان لامبورگینی

غربیلک فرمان مک لارن

غربیلک فرمان مینی

غربیلک فرمان لوتوس

غربیلک فرمان جگوار

غربیلک فرمان جیپ

غربیلک فرمان سوبارو

غربیلک فرمان دی اس

غربیلک فرمان لیفان

غربیلک فرمان جک

غربیلک فرمان ام وی ام

غربیلک فرمان چری

غربیلک فرمان سانگ یانگ

غربیلک فرمان ام جی

غربیلک فرمان گریت وال

غربیلک فرمان بسترن

غربیلک فرمان چانگان

غربیلک فرمان بی وای دی

غربیلک فرمان هایما

غربیلک فرمان دانگ فنگ

غربیلک فرمان بایک

غربیلک فرمان بیسو

غربیلک فرمان برلیانس

غربیلک فرمان جیلی

غربیلک فرمان بورگوارد

غربیلک فرمان لندویند

غربیلک فرمان زوتی

غربیلک فرمان دامای

غربیلک فرمان کوپا

 
اگر شما از وسایل نقلیه قدیمی با steering wheels قدیمی استفاده می کنید ناراحت نباشید ، این امر شما را از داشتن فرمان سفارشی محروم نخواهد کرد. خودرو ایی که ما ارائه می دهیم به عنوان فرمان های تضمبن شده با کیفیت بالا به شما ارائه می شوند.، اگر شما فرمان سفارشی مدنظر داشته باشید پس از آن توسط صنایع دستی با تجربه و با انتخاب چرم، چوب واقعی، فیبر کربن یا سایر مواد ساخته می شود. نصب لوازم داخلی خودرو از جمله فرمان ماشین فقط 45 دقیقه طول می کشد و شما می توانید از اتصالات کامل اطمینان حاصل کنید.

وقتی که علاقه مندان به مد ها برای غرور و شادی خود فکر می کنند، به طور معمول فکر می کنند که دکمه های کروم، اسپویلر، ورودی هوا، سیستم های اگزوز و غیره. این ها مطمئنا خودرو شما را نگاه می کند و بهتر عمل می کند، اما درباره فرمان شما چیست؟ این نه تنها کنترل و کارکرد خودکار شما را کمک می کند، بلکه نقش مهمی در شکل دادن سبک داخلی خود را نیز ایفا می کند. بنابراین، اگر می خواهید وسیله نقلیه خود را منحصر به فرد کنید، چرا با چرخ کارخانه عادی کار می کنید؟شما عاشق راه ماشین، کامیون و یا SUV خود را به نظر می رسد و بسیاری از ستاره های تحسین برانگیز است که شما در حال سفر به پایین جاده، پس چرا نگاه کردن به یک ساده، چرخ خسته هنگامی که شما در حال رانندگی؟ برای خودتان خوب باشید و یک فرمان سفارشی نصب کنید. در khodroid شما چرخ سفارشی مناسب را پیدا خواهید کرد که احساسات بصری و لمسی راضی می کند، در حالی که تجربه رانندگی خود را افزایش می دهد، همچنین ظاهر بی نظیر و احساس عالی هنگامی که دستان خود را در اطراف لبه قرار دهید.

وسایل نقلیه قدیمی تر، وسایل نقلیه پیش کالسکه، نامزدی کامل برای یکی از چرخ های سبک کلاسیک و مسابقه ای ما هستند که شامل چرم، چوب واقعی و رینگ های فوم و آلومینیوم، فولاد ضد زنگ و یا کروم است. اسباب بازی ها با اسلات، سوراخ ها و یا در سبک رندر بانجو یادآور ماشین های 30s و 40s آمده است. ما همچنین انتخاب بزرگی از هاب ها و آداپتورها را برای این چرخ ها به وسیله نقلیه خود می کنیم و شما می توانید نصب با یک دکمه شاخک های سفارشی در سبک ها و آرم ها را برای هر علاقه مندان مورد علاقه تان کامل کنید. شما همچنین می توانید فرمان خود را سفارشی کنید و سطح راحتی خود را با یک پوشش چرخ فرمان سفارشی افزایش دهید.فرمان قایق فقط ابزار نیست که به شما کمک می کند تا از نقطه A به نقطه B ببرید. یک فرمان سفارشی قایق خود را شخصیت خود می داند. این که آیا می خواهید فرمان فرسوده را ارتقا دهید یا در حال کار بر روی یک پروژه قایق سفارشی هستید، ما بهترین راه حل ها را برای تمام نیازهای فرمان قایق خود داریم. دریافت فرمان برای کشتی خود را در khodroid  آماده برای راه اندازی یک ماجراجویی هیجان انگیز است. در قفسه های دیجیتال ما انواع مختلفی از فرمان های چرخ فرمان برای قایق خود را پیدا می کنید، در حال اجرا از کلاسیک از فولاد ضد زنگ vintage به داغترین راه حل فرمان لبه.
 
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید