• images
پدال ، قیمت پدال ، پدال فابریک ، pedals

پدال ، قیمت پدال ، پدال فابریک ، pedals

لوازم داخلی خودرو پدال


 
در مورد چگونگی پیاده روکش خودرو خود فکر کنید. جای تعجب نیست که با گذشت زمان، خودروpedals  از بین بروند. آخرین چیزی که می خواهید پای خود را از ترمز، کلاچ یا شتاب دهنده خود رها کنید در قطعات داخلی خودرو و خطر ابتلا به مشکل را افزایش دهید. بنابراین قبل از این اتفاق می افتد، شما نیاز به یک پد شیک و کاربردی در فروشگاه آنلاین ما خواهید داشت. هنگامی که شما به دنبال و پد با کیفیت بالا هستید، KHODROiD مقصد خرید نهایی شماست.کف کفش های خود را معمولا از نظر بی عیب و نقص پاک می کنید - آنها می توانند کثیف، شور، مرطوب یا مرطوب باشند، و همه چیز می تواند باعث آسیب به و شود. با گذشت زمان طبیعی است که آنها شروع به پوشیدن یا ترک شدن در شرایط سخت می کنند. حفاظت از خود را با های با کیفیت بالا ما ارائه می شود ساخته شده با استفاده از مواد با کیفیت برتر. اگر های خود را با پد های ناهموار محافظت کنید، مهم نیست که چقدر سخت است که روی آنها ضربه زده، آنها قادر به گرفتن آن خواهند بود.
 

آیا بارها و بارها با همان سختی کار می کنید؟ رانندگی راحت تر با اضافه کردن مجموعه ای از های ناهموار و بادوام ساخته شده از مواد با کیفیت بالا. هایی که دارای پاشنه پا هستند، اندازه و موقعیت پاشنه پا را به شما کمک می کنند که بیشتر پاسخگو باشند. علاوه بر اینکه سواری را لذت بخش تر می کند، های سفارشی نیز می تواند یک افزودنی عالی برای رانندگان باشد که به دنبال ظاهر داخلی خود هستند. بهبود نگاه طرف راننده خود را بدون نیاز به شکستن حساب بانکی خود را با KHODROiD.
 

ما دارای انواع مختلفی از های است که در طراحی، سبک و مواد مورد استفاده متفاوت است. اگر قلب شما در حال مسابقه باشد، یک بخش بعد از فروش شما ممکن است بخواهید نصب کنید مجموعه ای از های خودروی جدید با نام تجاری جدید است. های رانندگی هر زمانی که را به فلز متصل می کنید احساس خوبی به شما می دهد. لاستیک، آلومینیوم و سایر های ، و همچنین انواع پایه ها، در KHODROID در دسترس هستند. ما در اینجا برای اطمینان از راحتی و راحتی شما در خود قدم می زنیم، به همین دلیل است که ما بهترین ها و ها را از نام های پیشرو در صنعت خودرو ارائه می دهیم.
 

آیا گاز کارخانه، ترمز یا کلاچ شما لغزنده است؟ آیا آنها از مواد کم کیفیت ساخته شده اند و شما با عملکرد آنها راضی نیستید؟ ما می دانیم یک راه حل سریع برای این! دشوار، کارآمد و محکم - همه مجموعه های و های تک در کاتالوگ ما ساخته شده است برای ارائه احساس بسیار عالی هر بار که شما آنها را اعمال می شود. از طریق انتخاب ما از الکترونیک ، از جمله سوئیچ های پیشرفته، اتصالات، سنسورها و کابل ها، که با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید شده اند و برای عملکرد فوق العاده ای از خود طراحی شده اند، نگاه کنید.
 
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید