• images
پدال ، قیمت پدال ، پدال فابریک ، pedals
ششش

پدال ، قیمت پدال ، پدال فابریک ، pedals

لوازم داخلی خودرو پدال

برندهای ویژه


 
در مورد چگونگی پیاده روکش پدال خودرو خود فکر کنید. جای تعجب نیست که با گذشت زمان، پدال خودروpedals  از بین بروند. آخرین چیزی که می خواهید پای خود را از ترمز، کلاچ یا پدال شتاب دهنده خود رها کنید در قطعات داخلی خودرو و خطر ابتلا به مشکل را افزایش دهید. بنابراین قبل از این اتفاق می افتد، شما نیاز به یک پد پدال شیک و کاربردی در فروشگاه آنلاین ما خواهید داشت. هنگامی که شما به دنبال پدال و پد با کیفیت بالا هستید، KHODROiD مقصد خرید نهایی شماست.کف کفش های خود را معمولا از نظر بی عیب و نقص پاک می کنید - آنها می توانند کثیف، شور، مرطوب یا مرطوب باشند، و همه چیز می تواند باعث آسیب به پدال و پدال شود. با گذشت زمان طبیعی است که آنها شروع به پوشیدن یا ترک شدن در شرایط سخت می کنند. حفاظت از پدال خود را با پدال های پدال با کیفیت بالا ما ارائه می شود ساخته شده با استفاده از مواد با کیفیت برتر. اگر پدال های خود را با پد های ناهموار محافظت کنید، مهم نیست که چقدر سخت است که روی آنها ضربه زده، آنها قادر به گرفتن آن خواهند بود.
 

آیا بارها و بارها با همان پدال سختی کار می کنید؟ رانندگی راحت تر با اضافه کردن مجموعه ای از پدال های ناهموار و بادوام ساخته شده از مواد با کیفیت بالا. پدال هایی که دارای پاشنه پا هستند، اندازه و موقعیت پاشنه پا را به شما کمک می کنند که بیشتر پاسخگو باشند. علاوه بر اینکه سواری را لذت بخش تر می کند، پدال های پدال سفارشی نیز می تواند یک افزودنی عالی برای رانندگان باشد که به دنبال ظاهر داخلی خود هستند. بهبود نگاه طرف راننده خود را بدون نیاز به شکستن حساب بانکی خود را با KHODROiD.
 

ما دارای انواع مختلفی از پدال های پدال است که در طراحی، سبک و مواد مورد استفاده متفاوت است. اگر قلب شما در حال مسابقه باشد، یک بخش بعد از فروش شما ممکن است بخواهید نصب کنید مجموعه ای از پدال های پدال خودروی جدید با نام تجاری جدید است. پدال های رانندگی هر زمانی که پدال را به فلز متصل می کنید احساس خوبی به شما می دهد. لاستیک، آلومینیوم و سایر پدال های پدال، و همچنین انواع پایه ها، در KHODROID در دسترس هستند. ما در اینجا برای اطمینان از راحتی و راحتی شما در پدال خود قدم می زنیم، به همین دلیل است که ما بهترین پدال ها و پدال ها را از نام های پیشرو در صنعت خودرو ارائه می دهیم.
 

آیا پدال گاز کارخانه، ترمز یا کلاچ شما لغزنده است؟ آیا آنها از مواد کم کیفیت ساخته شده اند و شما با عملکرد آنها راضی نیستید؟ ما می دانیم یک راه حل سریع برای این! دشوار، کارآمد و محکم - همه مجموعه های پدال و پدال های تک در کاتالوگ ما ساخته شده است برای ارائه احساس پدال بسیار عالی هر بار که شما آنها را اعمال می شود. از طریق انتخاب ما از الکترونیک پدال، از جمله سوئیچ های پیشرفته، اتصالات، سنسورها و کابل ها، که با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید شده اند و برای عملکرد فوق العاده ای از پدال خود طراحی شده اند، نگاه کنید.
 
 

svg