• images
صندوق عقب  ، قیمت صندوق عقب ، trunks and tailgate
ششش

صندوق عقب ، قیمت صندوق عقب ، trunks and tailgate

auto body parts trunks and tailgates

برندهای ویژه

صندوق عقب و قطعات trunks and tailgateیکی از لوازم یدکی خودرو سوپر اسپرت می باشد که در ساخت این محصول از قطعات بدنه خودرو مرغوب ترین مواد در آن به کار رفته است از صفر تا صد مراحل تولید صندوق عقب و قطعات از تجهیزات و ماشین آلاتی استفاده شده است که از نظر فنی کاملا مورد تایید کارشناسان قرار دارد این تجهیزات از استاندارد های لازم نیز برخوردار می باشد که سبب خواهد شد کیفیت محصولات نیز به صورت چشمگیری بالا رود ، صندوق عقب و قطعات شامل قطعاتی می باشد که برای بهره وری بیشتر آن کمک خواهد کرد هر نمونه ای که وارد بازار می گردد با  استقبال خوبی روبرو خواهد شد واردات این محصولات به داخل کشور نیز یک تحول اساسی در صنعت خودرو و لوازم یدکی خودرو بوده است و این امکان را برای دارندگان خودرو های لوکس فراهم می کند تا از بهترین قطعات برای خودرو به کار بگیرند ، در گذشته این مشکل برای صاحبان خودرو های خارجی ایجاد شده بود که در صورت ایجاد آسیب دیدگی تعویض قطعات قادر نبودند که به آسانی این امر را انجام دهند لذا هم می بایست هزینه هنگفتی را پرداخت می کردند و هم زمان زیادی را صرف این عمل می کردند .

 

صندوق عقب و قطعاتtrunks and tailgates  نیز در قسمت عقبی خودرو قرار میگیردالبته برخی از خودرو ها دارای صندوق عقب نمیباشند اما بسیاری از آن ها این لوازم یدکیرا به همراه دارند که خیلی مورد استفاده قرار میگیرد لوازم صندوق عقب نیز می تواند قطعاتی بسیار مهم باشد که هر فرد باید ان ها را بر روی خودروخود داشته باشد صندوق عقب ها با توجه به نوع خودرو دارای انواع مختلفی هستند و حتی اندازه های آن ها در هر خودرویی دارای تفاوت میباشد دربرخی از خودرو ها بسیار کوچک و دربرخی دیگر بزرگ میباشد صندوق عقب و قطعات خودرو دارای قیمتی مناسب است و همچنین زیبایی صندوق عقبدر زیبایی خودرو نیز تاثیر به سزایی دارد .


تعمیر این پانل و یا رفتن با تعویض استفاده می شود یا ارزان است که پاسخ ندارد. وسعت مسطح متوسط ​​درب عرشه و یا درب عقب اتومبیل به هر فقیرنشان می دهد کار بدن از طریق رنگ را، به طوری تعمیر خسارت باشد بهترین انتخاب است. "خوب" پانل استفاده می شود اغلب ثابت خواهد کرد که بهزنگ یا خسارتی که ضعیف تعمیر شده بود، پس از آن که رنگ های قدیمی است محروم دور. و جایگزینی ارزان قیمت می تواند یک سطح مواج با خم و چینکه تمیز و تیز نیست. این ممکن است به درستی در باز کردن، که می تواند کار گسترده و یا بازگشت از panel.No نیاز مهم است که آیا شما در حالبازگرداندن یک ماشین کلاسیک و یا کامیون، و یا فقط تعمیر یک راننده روزانه مناسب نیست


قطعات مانند لولا، چفت، کابل انتشار، با پشتیبانی از آسانسور و بیشتر این تابع پانل بی وقفه است. برخی از وسایل نقلیه، کلاسیک عزیز ما واتومبیل های عضلانی به طور خاص، بدنام برای کف تنه است که از طریق زنگ می باشد. ما ارائه می دهیم هر پانل ورق فلز شما نیاز به بازگرداندنمنطقه تنه در ایناتومبیل. نه فقط پانل های بزرگ مانند کف تنه، اما پرانتز طبقه تنه، پانل های کف تنه طرف و آف قطره، پانل های عرشه پرکنندهو پانل های دم.
 

svg