• images
صندوق عقب  ، قیمت صندوق عقب ، trunks and tailgate

صندوق عقب ، قیمت صندوق عقب ، trunks and tailgate

auto body parts trunks and tailgates

انتخاب خودرو

صندوق عقب و قطعات تویوتا

صندوق عقب و قطعات لکسوس

صندوق عقب و قطعات بنز

صندوق عقب و قطعات بی ام و

صندوق عقب و قطعات پورشه

صندوق عقب و قطعات هیوندای

صندوق عقب و قطعات کیا

صندوق عقب و قطعات هوندا

صندوق عقب و قطعات نیسان

صندوق عقب و قطعات مزدا

صندوق عقب و قطعات ولوو

صندوق عقب و قطعات آلفارومئو

صندوق عقب و قطعات پژو

صندوق عقب و قطعات سیتروئن

صندوق عقب و قطعات آئودی

صندوق عقب و قطعات مازراتی

صندوق عقب و قطعات رنو

صندوق عقب و قطعات میتسوبیشی

صندوق عقب و قطعات سوزوکی

صندوق عقب و قطعات فولکس

صندوق عقب و قطعات لامبورگینی

صندوق عقب و قطعات مک لارن

صندوق عقب و قطعات مینی

صندوق عقب و قطعات لوتوس

صندوق عقب و قطعات جگوار

صندوق عقب و قطعات جیپ

صندوق عقب و قطعات سوبارو

صندوق عقب و قطعات دی اس

صندوق عقب و قطعات لیفان

صندوق عقب و قطعات جک

صندوق عقب و قطعات ام وی ام

صندوق عقب و قطعات چری

صندوق عقب و قطعات سانگ یانگ

صندوق عقب و قطعات ام جی

صندوق عقب و قطعات گریت وال

صندوق عقب و قطعات بسترن

صندوق عقب و قطعات چانگان

صندوق عقب و قطعات بی وای دی

صندوق عقب و قطعات هایما

صندوق عقب و قطعات دانگ فنگ

صندوق عقب و قطعات بایک

صندوق عقب و قطعات بیسو

صندوق عقب و قطعات برلیانس

صندوق عقب و قطعات جیلی

صندوق عقب و قطعات بورگوارد

صندوق عقب و قطعات لندویند

صندوق عقب و قطعات زوتی

صندوق عقب و قطعات دامای

صندوق عقب و قطعات کوپا


صندوق عقب | قیمت صندوق عقب | trunks and tailgate یکی از لوازم یدکی خودرو سوپر اسپرت می باشد که در ساخت این محصول از صندوق عقب | قیمت صندوق عقب | trunks and tailgate مرغوب ترین مواد در آن به کار رفته است از صفر تا صد مراحل تولید لوازم یدکی از تجهیزات و ماشین آلاتی استفاده شده است که از نظر فنی کاملا مورد تایید کارشناسان قرار دارد این تجهیزات از استاندارد های لازم نیز برخوردار می باشد که سبب خواهد شد کیفیت محصولات نیز به صورت چشمگیری بالا رود ، auto body parts trunks and tailgates شامل قطعاتی می باشد که برای بهره وری بیشتر آن کمک خواهد کرد هر نمونه ای که وارد بازار می گردد با  استقبال خوبی روبرو خواهد شد واردات این محصولات به داخل کشور نیز یک تحول اساسی در صنعت خودرو و auto body partstrunks and tailgates parts بوده است و این امکان را برای دارندگان خودرو های لوکس فراهم می کند تا از بهترین قطعات برای خودرو به کار بگیرند ، در گذشته این مشکل برای صاحبان خودرو های خارجی ایجاد شده بود که در صورت ایجاد آسیب دیدگی تعویض قطعات قادر نبودند که به آسانی این امر را انجام دهند لذا هم می بایست هزینه هنگفتی را پرداخت می کردند و هم زمان زیادی را صرف این عمل می کردند .

 

trunks and tailgates  نیز در قسمت عقبی خودرو قرار میگیردالبته برخی از خودرو ها دارای صندوق عقب نمیباشند اما بسیاری از آن ها این لوازم یدکیرا به همراه دارند که خیلی مورد استفاده قرار میگیرد لوازم صندوق عقب نیز می تواند قطعاتی بسیار مهم باشد که هر فرد باید ان ها را بر روی خودروخود داشته باشد صندوق عقب ها با توجه به نوع خودرو دارای انواع مختلفی هستند و حتی اندازه های آن ها در هر خودرویی دارای تفاوت میباشد دربرخی از خودرو ها بسیار کوچک و دربرخی دیگر بزرگ میباشد خودرو دارای قیمتی مناسب است و همچنین زیبایی صندوق عقبدر زیبایی خودرو نیز تاثیر به سزایی دارد .


تعمیر این پانل و یا رفتن با تعویض استفاده می شود یا ارزان است که پاسخ ندارد. وسعت مسطح متوسط ​​درب عرشه و یا درب عقب اتومبیل به هر فقیرنشان می دهد کار بدن از طریق رنگ را، به طوری تعمیر خسارت باشد بهترین انتخاب است. "خوب" پانل استفاده می شود اغلب ثابت خواهد کرد که بهزنگ یا خسارتی که ضعیف تعمیر شده بود، پس از آن که رنگ های قدیمی است محروم دور. و جایگزینی ارزان قیمت می تواند یک سطح مواج با خم و چینکه تمیز و تیز نیست. این ممکن است به درستی در باز کردن، که می تواند کار گسترده و یا بازگشت از panel.No نیاز مهم است که آیا شما در حالبازگرداندن یک ماشین کلاسیک و یا کامیون، و یا فقط تعمیر یک راننده روزانه مناسب نیست


قطعات مانند لولا، چفت، کابل انتشار، با پشتیبانی از آسانسور و بیشتر این تابع پانل بی وقفه است. برخی از وسایل نقلیه، کلاسیک عزیز ما واتومبیل های عضلانی به طور خاص، بدنام برای کف تنه است که از طریق زنگ می باشد. ما ارائه می دهیم هر پانل ورق فلز شما نیاز به بازگرداندنمنطقه تنه در ایناتومبیل. نه فقط پانل های بزرگ مانند کف تنه، اما پرانتز طبقه تنه، پانل های کف تنه طرف و آف قطره، پانل های عرشه پرکنندهو پانل های دم.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید