• images
خنک کننده موتور ، قیمت خنک کننده موتور، engine cooling parts

خنک کننده موتور ، قیمت خنک کننده موتور، engine cooling parts

auto parts خنک کننده موتور

انتخاب خودرو

خنک کننده موتور تویوتا

خنک کننده موتور لکسوس

خنک کننده موتور بنز

خنک کننده موتور بی ام و

خنک کننده موتور پورشه

خنک کننده موتور هیوندای

خنک کننده موتور کیا

خنک کننده موتور هوندا

خنک کننده موتور نیسان

خنک کننده موتور مزدا

خنک کننده موتور ولوو

خنک کننده موتور آلفارومئو

خنک کننده موتور پژو

خنک کننده موتور سیتروئن

خنک کننده موتور آئودی

خنک کننده موتور مازراتی

خنک کننده موتور رنو

خنک کننده موتور میتسوبیشی

خنک کننده موتور سوزوکی

خنک کننده موتور فولکس

خنک کننده موتور لامبورگینی

خنک کننده موتور مک لارن

خنک کننده موتور مینی

خنک کننده موتور لوتوس

خنک کننده موتور جگوار

خنک کننده موتور جیپ

خنک کننده موتور سوبارو

خنک کننده موتور دی اس

خنک کننده موتور لیفان

خنک کننده موتور جک

خنک کننده موتور ام وی ام

خنک کننده موتور چری

خنک کننده موتور سانگ یانگ

خنک کننده موتور ام جی

خنک کننده موتور گریت وال

خنک کننده موتور بسترن

خنک کننده موتور چانگان

خنک کننده موتور بی وای دی

خنک کننده موتور هایما

خنک کننده موتور دانگ فنگ

خنک کننده موتور بایک

خنک کننده موتور بیسو

خنک کننده موتور برلیانس

خنک کننده موتور جیلی

خنک کننده موتور بورگوارد

خنک کننده موتور لندویند

خنک کننده موتور زوتی

خنک کننده موتور دامای

خنک کننده موتور کوپا

گرمای شدید می تواند به طور جدی به موتور شما آسیب برساند. سیستم خنک کننده engine cooling parts گرمای بیش از حد تولید شده توسط موتور را جذب و دفع می کند و دمای کار طبیعی را حفظ می کند.  خودرو شامل رادیاتور، فن خنک کننده، پمپ آب، ترموستات، خنک کننده، و شلنگ ها، بست ها و اتصالات لازم است. اگر موتور شما بیش از حد گرم شود یا سیستم خنک کننده نشت کند، قطعات   وجود دارد که موتور شما را خنک می کند.پمپ آب قرقره از رادیاتور را جذب می کند و آن را در سراسر سیستم خنک کننده جریان می دهد. مسکن پمپ آب دارای یک شفت است که در یک طرف توسط کمربند خالی از میل لنگ هدایت می شود و یک پروانه در انتهای دیگر که خنک کننده را پمپ می کند. مهر و موم داخلی می تواند شکست، باعث نشت و آسیب به یاطاقان شفت، و پروانه می تواند شکستن و یا خوردن. بدون توجه به علت شکست، ما پمپ داریم که شما را در جاده باز می کند.

رادیاتور مهمترین جزء سیستم خنک کننده است زیرا در اینجا تبادل حرارت اتفاق می افتد. رادیاتور بسیاری از لوله های کوچک جدا شده توسط باله و اتصال به مخزن ورودی و خروجی. خنک کننده داغ از طریق لوله ها جریان می یابد و گرما را به باله ها منتقل می کند، که با هوا پر می شود از طریق شکاف بین باله ها. رادیاتور می تواند به علت آسیب خوردگی یا آسیب ضربه، یا لوله ها و باله ها مسدود شود و مانع شود، کاهش خنک کننده و جریان هوا. اگر شما نیاز به یک رادیاتور دارید، ما جایگزینی با کیفیتی داریم که در جای مناسب قرار دارد.


فن های خنک کننده برای خنک کردن هوا از طریق رادیاتور استفاده می شوند. این لازم است هنگامی که وسیله نقلیه متوقف شود یا به آرامی حرکت کند تا تبادل گرما لازم را انجام دهد. طرفداران مکانیکی هستند که توسط یک کمربند از میل لنگ و طرفداران الکتریکی که با توجه به دمای خنک کننده عمل می کنند وجود دارد. هر دو معمولا در یک پوشش قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که هوا از طریق رادیاتور کشیده می شود. طرفداران مکانیکی دارای یک کلاچ می باشند که می توانند از کار بیفتند و موتور، سوئیچ، رله و سایر اجزای آن می توانند در مدار فن برق شکست بخورند. صرف نظر از نوع فن یا سوء عملکرد، ما قطعات جایگزین را داریم.


ترموستات در محفظه موتور قرار دارد و توسط یک شیلنگ به رادیاتور وصل شده است. این دستگاه به سرعت به موتور اجازه می دهد تا دمای کار را به حالت تعلیق درآورد و سپس اجازه می دهد تا گردش گر بخار خنک برای حفظ درجه حرارت طبیعی کار کند. این می تواند با چسبیدن در موقعیت باز یا بسته شکست. اگر باز شود، موتور خنک تر از حد مشخص را نشان می دهد، که معمولا با عملکرد بویلر ضعیف نشان داده می شود. یک ترموستات که بسته می شود باعث می شود موتور به سرعت بیش از حد گرم شود. ما پیشنهاد می دهیم که محفظه های ترموستات جایگزین، واشر ها و ترموستات هایی که در دمای مشخص شده برای وسیله نقلیه شما باز می شود، ارائه می شود

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید