• images
روغن ها و روان کننده ، oils +lubricants
ششش

روغن ها و روان کننده ، oils +lubricants

auto parts روغن روان کننده

برندهای ویژه

ما داراي روغن خودروoils,lubricants هاي تخصصي زيادي هستيم كه به شما كمك مي كند از كارهاي ترميمي بهتري بهره مند شويد.
روان کننده خودرو باعث می شود کالیپر از آسیب به دور باشد و باعث جلوگیری از نویز ترمز شود. روغن و روان کننده خودرو باعث می شود که اتصال دهنده ها از چسبیدن به یکدیگر جلوگیری کنند، و کار را برای آینده آسان می کند. روغن موتوری خودرو اجازه می دهد تا بلبرینگ طولانی تر و خنک تر و ساکت تر اجرا شود. روان کننده نفوذ چند منظوره ایده آل برای از بین بردن پیچ و مهره ،قفل، و لولا است و همچنین روانکاری را فراهم می کند که قطعات را از چسبیده نگه می دارد و همچنین محافظت در برابر زنگ و خوردگی را تضمین می کند.

درست همانطور که اندام های بدن شما نیاز به خون برای عملکرد مناسب دارند، سیستم های وسیله نقلیه شما نیاز به مایعات و روان کننده مناسب دارد. روغن موتور، مایع انتقال، ضد یخ، و مایع ترمز آشنا برای بیشتر صاحبان خودرو است، اما همچنین بسیاری از مایعات تخصصی و روانکاری برای بلبرینگ، تفاوت ها، کلاپر های ترمز دیسکی، اتصالات توپ و بیشتر وجود دارد. هرچه نیاز به روانکاری دارید، ما محصولات با کیفیت بالا را برای حفظ سلامت خودرو خود داریم.تغییر روغن شما به صورت منظم و استفاده از یک روغن موتور سنتتیک حق بیمه بهترین راه برای اطمینان از عملکرد مطلوب موتور و دوام است. روغن مصنوعی بهتر است هنگام سرد برای حفاظت از راه اندازی مطلوب، و همچنین در دمای بالا بهتر عمل می کند. آن را در برابر شکست برای حفاظت از موتور مقاوم تر، اجازه می دهد فواصل تغییرات طولانی، و اصطکاک موتور داخلی را کاهش می دهد، بنابراین شما مسافت پیمای سوخت بهتر و افزایش خروجی موتور.مایع انتقال ممکن است مایع چند منظوره در وسیله نقلیه شما باشد، زیرا فشار هیدرولیک مورد نیاز برای عملیات انتقال را فراهم می کند و همچنین روغن را خنک می کند. فشار هیدرولیک که توسط پمپ انتقال ایجاد شده، باند ها و کلاچ ها را کنترل می کند تا دنده های سیاره ای را کنترل کنند و انتقال را تغییر دهند. برای انتقال گرما از مایع انتقال، یک کولر روغن که جداگانه یا بخشی از رادیاتور است استفاده می شود. مایع انتقال باید در فواصل توصیه شده توسط سازنده وسایل نقلیه تغییر کند، اغلب در صورت استفاده از وسیله نقلیه برای حمل و نقل یا ترافیک متوقف می شود.

ضد یخ با آب مخلوط می شود تا خنک کننده ایجاد شود که در سراسر سیستم خنک کننده گردش می کند. انتقال آب گرما بهتر از خنک کننده است، اما نقطه ی انجماد آن برای استفاده ی زمستان بسیار زیاد است و دمای جوش برای کارآیی موتور بسیار کم است. به علاوه، زنگ زدگی و خوردگی در سیستم خنک کننده را افزایش می دهد. ضد یخ حدود 90٪ اتیلن گلیکول است و یک مخلوط 50/50 از گلیکول و آب، حفاظت انجماد را تا دمای -34 درجه فارنهایت (-36.7 درجه سانتیگراد) و حفاظت جوش تا دمای 265 درجه سانتیگراد (129 درجه سانتیگراد) می دهد. درصد باقی مانده از ضد یخ ساخته شده از مواد افزودنی است که جلوگیری از خوردگی و مهر و موم پمپ روان کننده است.

 

svg