• images
سیستم انتشار، قیمت سیستم انتشار ، emissions control
ششش

سیستم انتشار، قیمت سیستم انتشار ، emissions control

auto parts سیستم انتشار

برندهای ویژه

      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

تا اوایل دهه 1970، بخارهای سوخت اجازه عبور از مخزن سوخت و کربورتر را داشتند. این به عنوان یکی از مهمترین عوامل انتشار HC بود و سیستم  انتشار خودرو emissions control ،گازهای تبخیری (EVAP) دربه بیرون از وسیله نقلیه منتقل می کرد. در
سیستم انتشار  یک کنسرو کربن برای جمع آوری و ذخیره بخار سوخت استفاده می شود که در نهایت به موتور منتقل می شود و به اتاق احتراق منتهی می شود. ما تمام قطعات سیستم انتشار ماشین  مانند فیلترها، کانال های بخار، و دریچه های خالص  برای تعویض در دسترس داریم کافیست با ما تماس بگیرید.

در 1950s و 60s، انتشار خودروها به عنوان یک عامل اصلی آلودگی هوا شناخته شد و اولین کنترل انتشار مانند تهویه تهویه مطبوع (PCV) مثبت و تزریق ثانویه هوا آغاز شد. در دهه های اخیر، مقررات تمیز هوا سخت تر شده است و سیستم کنترل انتشار بسیار پیچیده تر است. اما با توجه به انتخاب عالی ما از قطعات کنترل انتشار، شما می توانید سیستم کنترل انتشار خودرو خود را در شکل بالا نگه دارید.گازهای احتراق که از حلقه های پیستون عبور می کنند، به نام "ضربه به وسیله"، می توانند مانع از کارتریج شوند و اگر نتوانند فرار کنند، باعث نشت نفت می شوند. از آنجا که این گازها هیدروکربن های مضر (HC) را تولید می کنند، آنها نمی توانند به اتمسفر منتقل شوند، بنابراین سیستم PCV آنها را به مصرف هوا می رساند، جایی که آنها با مخلوط هوا و سوخت ترکیب می شوند و سوخته می شوند. اگر سوپاپ PCV شما مسدود شده باشد، جایگزینی برای موتور شما مناسب است.

درجه حرارت محفظه احتراق بالا می تواند باعث تولید اکسید نیتروژن (NOx) شود که سبب ایجاد دود می شود. سیستم احتراق گاز خروجی (EGR) یک مقدار اندازه گیری شده از اگزوز موتور را به جریان هوا ورودی برای خنک کردن احتراق و کاهش NOX می فرستد. ممکن است عجیب و غریب با اگزوز گرم باقی بماند، اما از آنجایی که آن یک گاز بی اثر (بدون اکسیژن) است و نمی سوزد، درجه حرارت احتراق کاهش می یابد. شیر EGR جزء اصلی سیستم است، اما همچنین سنسورها، سوئیچ ها، solenoid ها و رله هایی وجود دارد که می توانند از بین بروند. مهم نیست که بخشی از سیستم شکسته شود، ما قطعاتی برای تعمیر موفق دارد.
سیستم تزریق ثانویه هوا، پمپ هوا به سیستم اگزوز برای ایجاد اکسیداسیون بیش از حد سوخت در اگزوز، کاهش هیدروکربن (HC) و انتشار کربن منوکسید (CO). مبدل کاتالیزوری حاوی فلزات گرانبها است که به عنوان کاتالیزورها برای تبدیل HC و CO به CO2 (دی اکسید کربن) و آب و کاهش انتشار NOX عمل می کنند. مبدل کاتالیستی با هم سنسور اکسیژن کار می کند که میزان اکسیژن خروجی را به ECM برای کنترل مخلوط هوا و سوخت می دهد. مخلوط بیش از حد غنی می تواند گرما را صدمه بزند و به مبدل آسیب برساند.


 

svg