• images
سیستم انتشار، قیمت سیستم انتشار ، emissions control

سیستم انتشار، قیمت سیستم انتشار ، emissions control

auto parts سیستم انتشار

انتخاب خودرو

سیستم انتشار تویوتا

سیستم انتشار لکسوس

سیستم انتشار بنز

سیستم انتشار بی ام و

سیستم انتشار پورشه

سیستم انتشار هیوندای

سیستم انتشار کیا

سیستم انتشار هوندا

سیستم انتشار نیسان

سیستم انتشار مزدا

سیستم انتشار ولوو

سیستم انتشار آلفارومئو

سیستم انتشار پژو

سیستم انتشار سیتروئن

سیستم انتشار آئودی

سیستم انتشار مازراتی

سیستم انتشار رنو

سیستم انتشار میتسوبیشی

سیستم انتشار سوزوکی

سیستم انتشار فولکس

سیستم انتشار لامبورگینی

سیستم انتشار مک لارن

سیستم انتشار مینی

سیستم انتشار لوتوس

سیستم انتشار جگوار

سیستم انتشار جیپ

سیستم انتشار سوبارو

سیستم انتشار دی اس

سیستم انتشار لیفان

سیستم انتشار جک

سیستم انتشار ام وی ام

سیستم انتشار چری

سیستم انتشار سانگ یانگ

سیستم انتشار ام جی

سیستم انتشار گریت وال

سیستم انتشار بسترن

سیستم انتشار چانگان

سیستم انتشار بی وای دی

سیستم انتشار هایما

سیستم انتشار دانگ فنگ

سیستم انتشار بایک

سیستم انتشار بیسو

سیستم انتشار برلیانس

سیستم انتشار جیلی

سیستم انتشار بورگوارد

سیستم انتشار لندویند

سیستم انتشار زوتی

سیستم انتشار دامای

سیستم انتشار کوپا

تا اوایل دهه 1970، بخارهای سوخت اجازه عبور از مخزن سوخت و کربورتر را داشتند. این به عنوان یکی از مهمترین عوامل انتشار HC بود و سیستم  انتشار خودرو emissions control ،گازهای تبخیری (EVAP) دربه بیرون از وسیله نقلیه منتقل می کرد. در
  یک کنسرو کربن برای جمع آوری و ذخیره بخار سوخت استفاده می شود که در نهایت به موتور منتقل می شود و به اتاق احتراق منتهی می شود. ما تمام قطعات ماشین  مانند فیلترها، کانال های بخار، و دریچه های خالص  برای تعویض در دسترس داریم کافیست با ما تماس بگیرید.

در 1950s و 60s، انتشار خودروها به عنوان یک عامل اصلی آلودگی هوا شناخته شد و اولین کنترل انتشار مانند تهویه تهویه مطبوع (PCV) مثبت و تزریق ثانویه هوا آغاز شد. در دهه های اخیر، مقررات تمیز هوا سخت تر شده است و سیستم کنترل انتشار بسیار پیچیده تر است. اما با توجه به انتخاب عالی ما از قطعات کنترل انتشار، شما می توانید سیستم کنترل انتشار خودرو خود را در شکل بالا نگه دارید.گازهای احتراق که از حلقه های پیستون عبور می کنند، به نام "ضربه به وسیله"، می توانند مانع از کارتریج شوند و اگر نتوانند فرار کنند، باعث نشت نفت می شوند. از آنجا که این گازها هیدروکربن های مضر (HC) را تولید می کنند، آنها نمی توانند به اتمسفر منتقل شوند، بنابراین سیستم PCV آنها را به مصرف هوا می رساند، جایی که آنها با مخلوط هوا و سوخت ترکیب می شوند و سوخته می شوند. اگر سوپاپ PCV شما مسدود شده باشد، جایگزینی برای موتور شما مناسب است.

درجه حرارت محفظه احتراق بالا می تواند باعث تولید اکسید نیتروژن (NOx) شود که سبب ایجاد دود می شود. سیستم احتراق گاز خروجی (EGR) یک مقدار اندازه گیری شده از اگزوز موتور را به جریان هوا ورودی برای خنک کردن احتراق و کاهش NOX می فرستد. ممکن است عجیب و غریب با اگزوز گرم باقی بماند، اما از آنجایی که آن یک گاز بی اثر (بدون اکسیژن) است و نمی سوزد، درجه حرارت احتراق کاهش می یابد. شیر EGR جزء اصلی سیستم است، اما همچنین سنسورها، سوئیچ ها، solenoid ها و رله هایی وجود دارد که می توانند از بین بروند. مهم نیست که بخشی از سیستم شکسته شود، ما قطعاتی برای تعمیر موفق دارد.
سیستم تزریق ثانویه هوا، پمپ هوا به سیستم اگزوز برای ایجاد اکسیداسیون بیش از حد سوخت در اگزوز، کاهش هیدروکربن (HC) و انتشار کربن منوکسید (CO). مبدل کاتالیزوری حاوی فلزات گرانبها است که به عنوان کاتالیزورها برای تبدیل HC و CO به CO2 (دی اکسید کربن) و آب و کاهش انتشار NOX عمل می کنند. مبدل کاتالیستی با هم سنسور اکسیژن کار می کند که میزان اکسیژن خروجی را به ECM برای کنترل مخلوط هوا و سوخت می دهد. مخلوط بیش از حد غنی می تواند گرما را صدمه بزند و به مبدل آسیب برساند.


 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید