• images
سیستم سوخت رسانی ، fuel delivery parts

سیستم سوخت رسانی ، fuel delivery parts

auto parts سیستم سوخت رسانی

انتخاب خودرو

سیستم سوخت رسانی تویوتا

سیستم سوخت رسانی لکسوس

سیستم سوخت رسانی بنز

سیستم سوخت رسانی بی ام و

سیستم سوخت رسانی پورشه

سیستم سوخت رسانی هیوندای

سیستم سوخت رسانی کیا

سیستم سوخت رسانی هوندا

سیستم سوخت رسانی نیسان

سیستم سوخت رسانی مزدا

سیستم سوخت رسانی ولوو

سیستم سوخت رسانی آلفارومئو

سیستم سوخت رسانی پژو

سیستم سوخت رسانی سیتروئن

سیستم سوخت رسانی آئودی

سیستم سوخت رسانی مازراتی

سیستم سوخت رسانی رنو

سیستم سوخت رسانی میتسوبیشی

سیستم سوخت رسانی سوزوکی

سیستم سوخت رسانی فولکس

سیستم سوخت رسانی لامبورگینی

سیستم سوخت رسانی مک لارن

سیستم سوخت رسانی مینی

سیستم سوخت رسانی لوتوس

سیستم سوخت رسانی جگوار

سیستم سوخت رسانی جیپ

سیستم سوخت رسانی سوبارو

سیستم سوخت رسانی دی اس

سیستم سوخت رسانی لیفان

سیستم سوخت رسانی جک

سیستم سوخت رسانی ام وی ام

سیستم سوخت رسانی چری

سیستم سوخت رسانی سانگ یانگ

سیستم سوخت رسانی ام جی

سیستم سوخت رسانی گریت وال

سیستم سوخت رسانی بسترن

سیستم سوخت رسانی چانگان

سیستم سوخت رسانی بی وای دی

سیستم سوخت رسانی هایما

سیستم سوخت رسانی دانگ فنگ

سیستم سوخت رسانی بایک

سیستم سوخت رسانی بیسو

سیستم سوخت رسانی برلیانس

سیستم سوخت رسانی جیلی

سیستم سوخت رسانی بورگوارد

سیستم سوخت رسانی لندویند

سیستم سوخت رسانی زوتی

سیستم سوخت رسانی دامای

سیستم سوخت رسانی کوپا

برخی از وسایل نقلیه صرفا برای خودرو fuel delivery parts به فیلتر پمپ سوخت وابسته هستند، اکثر اتومبیل ها و کامیون ها دارای قطعات بنزین  در زیر وسیله نقلیه یا در محفظه موتور هستند . برخلاف یک فیلتر هوا، که برای سوخت رسانی ساخته نشده است . بهتر است که آن را با توجه به فواصل نگهداری پیشنهاد شده توسط سازنده مدام بررسی کنید و اقدام به تعویض آن نمایید . با ما همراه باشید تا قطعات سیستم بنزین را با بالاترین کیفیت دراختیار شما قرار دهیم زمانی که اقدام به تعویض کرده اید بهتر است که شیلنگ  های سوخت را بازبینی کنید، زیرا این می توانند دارای خوردگی، ترک خوردن و نشت باشند .

موتور شما نیاز به یک منبع ثابت سوخت پاک برای کار بهینه و ارائه مسافت پیموده بهینه با حداقل انتشار اگزوز دارد. سیستم سوخت شروع می شود به گردن پر کننده مخزن سوخت و به انژکتورها پایان می یابد. در طول راه، سوخت تحت فشار قرار می گیرد، فیلتر می شود، و کامپیوتر تنظیم می شود، بنابراین مقدار ایده آل برای احتراق مخلوط با هوا است. تعمیر و نگهداری سیستم سوخت خود را آسان است زمانی که شما در اینجا خرید، زیرا ما همه چیز شما نیاز به انجام این کار.مخزن سوخت بیش از یک مخزن برای سوخت است. در اکثر وسایل نقلیه، پمپ سوخت وجود دارد و همچنین ممکن است دریچه ها و سنسورهای سیستم EVAP داشته باشد. مخازن سوخت را می توان از فلز یا پلاستیک ساخته، اما بند های نگهدارنده از فلز ساخته شده اند. مخازن و تله های فلزی ممکن است از تماس با آب، نمک جاده و آوار، و احتمالا باعث نشت مواد خطرناکی شود. ما مخازن جایگزینی و تسمه ها را که خودرو خود را ایمن دوباره.

پمپ سوخت الکتریکی در داخل مخزن سوخت درون آب قرار می گیرد، به یک ماژول یا مونتاژ آویز متصل می شود که شامل یک واحد شناور و فرستنده ای است که اطلاعات سطح سوخت را به اندازه گیرنده نشان می دهد. یک سینر به پمپ برای فیلتر کردن سوخت متصل است. سیلندر اولین خط دفاع سیستم سوخت خود است و اگر نتواند یا مسدود شود، پمپ می تواند آسیب دیده و / یا فشار سوخت کاهش یابد، که می تواند بدون هیچ مشکلی از راه اندازی یا رانندگی ایجاد کند. هرچند که نگران نباشید، چون پمپ های جایگزینی، ماژول ها، مجموعه های آویز و واحدهای ارسال برای هر نرم افزار وجود دارد.

تعداد خطوط سوخت در بسیاری از وسایل نقلیه توسط سیستم های تزریق سوخت "بدون بازگشت" کاهش یافته است. به جای تنظیم کننده فشار سوخت بر روی موتور و خط بازگشتی برای ارسال سوخت اضافی به مخزن، این سیستم ها یک تنظیم کننده نصب شده بر روی پمپ سوخت یا ماژول کنترل موتور (ECM) جریان سوخت را کنترل می کند. انژکتور سوخت اسپری سوخت تحت فشار را به موتور در پاسخ به دستورات از ECM. هر انژکتور حاوی یک solenoid الکتریکی است که، هنگامی که روشن می شود، یک شیر از صندلی خود را بلند می کند و انژکتور اسپری سوخت. انژکتور اسپری سوخت تا زمانی که توسط ECM فرمان داده شده است.


 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید