• images
سیستم نیرو محرکه ، قیمت سیستم نیرو محرکه ، driveline axles

سیستم نیرو محرکه ، قیمت سیستم نیرو محرکه ، driveline axles

auto parts قطعات اکسل

انتخاب خودرو

سیستم نیرو محرکه تویوتا

سیستم نیرو محرکه لکسوس

سیستم نیرو محرکه بنز

سیستم نیرو محرکه بی ام و

سیستم نیرو محرکه پورشه

سیستم نیرو محرکه هیوندای

سیستم نیرو محرکه کیا

سیستم نیرو محرکه هوندا

سیستم نیرو محرکه نیسان

سیستم نیرو محرکه مزدا

سیستم نیرو محرکه ولوو

سیستم نیرو محرکه آلفارومئو

سیستم نیرو محرکه پژو

سیستم نیرو محرکه سیتروئن

سیستم نیرو محرکه آئودی

سیستم نیرو محرکه مازراتی

سیستم نیرو محرکه رنو

سیستم نیرو محرکه میتسوبیشی

سیستم نیرو محرکه سوزوکی

سیستم نیرو محرکه فولکس

سیستم نیرو محرکه لامبورگینی

سیستم نیرو محرکه مک لارن

سیستم نیرو محرکه مینی

سیستم نیرو محرکه لوتوس

سیستم نیرو محرکه جگوار

سیستم نیرو محرکه جیپ

سیستم نیرو محرکه سوبارو

سیستم نیرو محرکه دی اس

سیستم نیرو محرکه لیفان

سیستم نیرو محرکه جک

سیستم نیرو محرکه ام وی ام

سیستم نیرو محرکه چری

سیستم نیرو محرکه سانگ یانگ

سیستم نیرو محرکه ام جی

سیستم نیرو محرکه گریت وال

سیستم نیرو محرکه بسترن

سیستم نیرو محرکه چانگان

سیستم نیرو محرکه بی وای دی

سیستم نیرو محرکه هایما

سیستم نیرو محرکه دانگ فنگ

سیستم نیرو محرکه بایک

سیستم نیرو محرکه بیسو

سیستم نیرو محرکه برلیانس

سیستم نیرو محرکه جیلی

سیستم نیرو محرکه بورگوارد

سیستم نیرو محرکه لندویند

سیستم نیرو محرکه زوتی

سیستم نیرو محرکه دامای

سیستم نیرو محرکه کوپا


سیستم نیروی محرکه خودرو driveline axles  قدرت را از درایو شفت دریافت می کند و آن را از طریق شفت محور به چرخ ها منتقل می کند. سیستم اکسل به یک  چرخ دنده متصل شده است، که چرخ دنده ی حلقه ای متصل به پلوس خودرو است و آن  را می چرخاند. این مورد شامل چرخ دنده های جانبی است  که به  چرخ ها  اجازه می دهد در سرعت های مختلف در هنگام چرخش خود را  کنترل کنند. تنوع قطعات به طور کلی بسیار زیاد است. ما می توانیم تمام نیازهای تعمیر خود را از جمله بازسازی ، تعمیر و جایگزینی قطعات یدکی را عرضه کنیم.

این درایو شامل تمام اجزایی است که قدرت را از انتقال می گیرند و آن را به چرخ هایی که ماشین یا کامیون شما رانندگی می کند ارسال می کند. این شامل درایوها، محورها، اتصالات CV و اتصالات U، موارد انتقال، اختلافات و هاب های چرخ است. قطعات وسیله نقلیه به طور کلی به اندازه کافی قوی به نظر می رسد، اگر وسیله نقلیه مورد سوء استفاده قرار نگیرد، اما اگر شما می شنوید clunking و ناز کردن و احساس ارتعاش، شما ممکن است نیاز به بررسی انتخاب ما از قطعات جایگزینی چرخ دنده.نیروی انتقال قدرت از انتقال به یک محور محور منتقل می شود. آنها معمولا از لوله های فولادی توخالی با فلنج های جوش داده شده در هر طرف تشکیل شده اند تا اتصالات U را ببندند. اتصالات U دارای یاتاقان ها هستند و به گیره ها و گیربکس ها متصل می شوند تا چرخش شفت را به صورت مفصل به حرکت در آورند. سر و صدای واژگونی ممکن است یک مفصل فرسوده را نشان دهد، بنابراین یکی از جایگزین های کیفیت ما را برای جلوگیری از شکست کامل نصب کنید

محور چرخ های جلو نیز به عنوان نیمه شفت شناخته می شود. این شفت ها قدرت را از گیربکس به چرخ ها منتقل می کنند و چون باید با فرمان و همچنین حرکت تعلیق روبرو شوند، کوپلینگ هایی که می توانند زاویه های بیشتری را تحمل نمایند، به نام CV-joints می باشند. انواع مختلفی از مفاصل CV وجود دارد اما همه آنها در چکمه های انعطاف پذیر با گریس قرار می گیرند. این بوت است که معمولا شکست می خورد. هنگامی که بوت شکسته می شود، روان کننده از بین می رود و اتصال CV معمولا در نهایت پس از آن شکست می خورد. ما می توانیم شما را با گزینه های خود از راه حل تعمیر، از چکمه های جایگزینی، به مجموعه های متقابل و بوت، برای تکمیل مجموعه های محور، عرضه کنیم.هاب های چرخ رابط بین محور درایو و چرخ است. هیدرولیک به شفت محور میچرخد و دارای یک فلنج با پیچ و مهره است که چرخ آن متصل است. یاطاقان هاب قطعات شایع است. هنگامی که شما پوشیده می شود ممکن است یک سر و صدای خنده دار یا صدایی که ممکن است از بین بروند هنگام چرخش فرمان به عقب و جلو در هنگام رانندگی شنیدن می شنوید. یاطاقان  های قدیمی تر باید برداشته شده و با یک مطبوعات و وسایل نصب شده باشد، اما بیشتر خودروهای جدید دارای توپی هستند که به عنوان مونتاژ جایگزین شده اند. صرف نظر از وسیله نقلیه یا نوع هاب، ما قطعات جایگزینی را برای ایجاد راحت و ایمن خودرو خود داریم.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید