• images
قطعات اگزوز ، لوازم اگزوز ، قیمت قطعات اگزوز، exhaust parts
ششش

قطعات اگزوز ، لوازم اگزوز ، قیمت قطعات اگزوز، exhaust parts

auto parts قطعات اگزوز

برندهای ویژه

مهم نیست که آیا شما نیاز به قطعات اگزوز  exhaust parts داریدیا نیازمند سایر لوازم یدکی خودرو هستید ما هرآنچه که شما نیاز دارید در اختیارتان می گذاریم .اگزوز خودرو  گازهای خروجی صرف شده از هر پورت اگزوز را جمع آوری می کند و آنها را به یک خروجی تبدیل می کند. اگزوز به طور معمول از چدن ساخته شده است، در بسیاری از وسایل نقلیه جدید تر از جنس فولادساخته  شده است. قطعات اگزوز عموما بسیار بادوام هستند، اما در نهایت می توانند به علت خوردگی شکست بخورند   اگر قطعات اگزوز  شما آسیب دیده باشد، هیچ نیازی به رفتن به فروشگاه نیست، زیرا ما می توانیم آن را به شما عرضه کنیم.

صدا خفه کن محفظه با ورودی و خروجی است که اجازه می دهد تا آن را به سیستم اگزوز متصل شود. داخلی شامل اتاق و لوله های سوراخ شده است که برای نشان دادن امواج صوتی طراحی شده اند که از یکدیگر جدا می شوند. وسایل نقلیه مانند ماشین های لوکس اغلب نیز دارای رزوناتور (ها) هستند که خنک کننده های کوچکتر هستند که بیشتر صدا را کاهش می دهند و یا صدای خاصی را می دهند. مفلرس ها در محيط خشك كننده كوچك وجود دارند كه در آن خوردگي و ضربه مي توانند سوراخ ايجاد كنند كه مي توانند سر و صدا و گازهاي خروجي مضر را فرار كنند. ما می توانیم ماشین شما را آرام و ایمن با یک صدا خفه کننده جایگزین با کیفیت بالا بسازیم.


مبدل کاتالیستی شامل یک بستر است که در یک محفظه استوانه ای فولاد ضد زنگ قرار گرفته است. کاتالیست های واقعی که جزء نام آن نام می گیرند فلزات گرانبها مانند رودیوم، پلاتین و پالادیوم هستند که به سطح سوبسترا اعمال می شوند. این هیدروکربن ها و مونوکسید کربن را به دی اکسید کربن و آب تبدیل کرده و اکسید های نیتروژن را کاهش می دهد. اگر مبدل شما متصل شده، آلوده شده، زنگ زده شده و یا آسیب دیده باشد، یا اگر وسیله نقلیه یک آزمایش مگس را نتواند انجام می دهد، ما جایگزینی داریم که عملکرد خودرو و مقررات مربوط به انتشار آن را بازیابی می کند.


لوله های اگزوز به عوامل محیطی مشابهی می انجامد که می تواند باعث زنگ زدگی و سوراخ شدن پوست شود که باعث نشت صدا و خروجی می شود. اجزای سیستم اگزوز با استفاده از واشر و / یا گیره ها متصل می شوند که همچنین می تواند با نتایج مشابه نیز شکست بخورد. چوب لباسی اگزوز از سیستم اگزوز پشتیبانی می کند و از تماس با قطعات دیگر جلوگیری می کند. چوب لباسی شکسته می تواند باعث فشار بر روی سیستم شود، به آن اجازه می دهد که بیش از حد پایین بیافتد، و باعث لرزش و چرخش. مهم نیست که کدام سیستم خرابی سیستم اگزوز شماست، ما می توانیم شما را با همه چیزهایی که لازم است برای تعمیر موثر ارائه دهیم.

svg