• images
قطعات برقی ، قیمت قطعات برقی ، electrical parts

قطعات برقی ، قیمت قطعات برقی ، electrical parts

auto parts قطعات برقی

انتخاب خودرو

قطعات برقی تویوتا

قطعات برقی لکسوس

قطعات برقی بنز

قطعات برقی بی ام و

قطعات برقی پورشه

قطعات برقی هیوندای

قطعات برقی کیا

قطعات برقی هوندا

قطعات برقی نیسان

قطعات برقی مزدا

قطعات برقی ولوو

قطعات برقی آلفارومئو

قطعات برقی پژو

قطعات برقی سیتروئن

قطعات برقی آئودی

قطعات برقی مازراتی

قطعات برقی رنو

قطعات برقی میتسوبیشی

قطعات برقی سوزوکی

قطعات برقی فولکس

قطعات برقی لامبورگینی

قطعات برقی مک لارن

قطعات برقی مینی

قطعات برقی لوتوس

قطعات برقی جگوار

قطعات برقی جیپ

قطعات برقی سوبارو

قطعات برقی دی اس

قطعات برقی لیفان

قطعات برقی جک

قطعات برقی ام وی ام

قطعات برقی چری

قطعات برقی سانگ یانگ

قطعات برقی ام جی

قطعات برقی گریت وال

قطعات برقی بسترن

قطعات برقی چانگان

قطعات برقی بی وای دی

قطعات برقی هایما

قطعات برقی دانگ فنگ

قطعات برقی بایک

قطعات برقی بیسو

قطعات برقی برلیانس

قطعات برقی جیلی

قطعات برقی بورگوارد

قطعات برقی لندویند

قطعات برقی زوتی

قطعات برقی دامای

قطعات برقی کوپا

برخی خودروelectrical parts  دارای  ویژگی هایی هستند که راحتی و آسایش را همراه دارند، سیستم هایی مانند پاک کننده ها و چراغ ها برای کارکرد ایمن خودرو ضروری است . چه کسی می خواهد در یک روز سرد و بدون یک بخاری کار کند؟ هر یک از این سیستم ها به جریان مناسب   متکی هستند، بنابراین اگر لوازم برقی خودرو به درستی کار کند  شیشه جلو اتومبیل به درستی پاک می شود، شما می توانید ببینید که در یک بزرگراه تاریک قرار دارید و فن دمنده در طول روزهای زمستان سرد، تمام کابین را گرم می کند . هرچند هر یک از این سیستم ها دارای یک تابع متفاوت است، اما همه آنها اساسا یکسان هستند.

هر ساله وسایل نقلیه با ویژگی های ایمنی، لوکس و راحتی بیشتری مجهز شده و اکثر آنها از برق و باتری و سیستم شارژ استفاده می کنند. سوئیچ اشتعال دروازه شما به برق است و هنگامی که یک سوئیچ چندگانه برای سرگرمی، ناوبری، پاک کن شیشه جلو اتومبیل، چراغ، قفل درب، پنجره ها، عملیات کنترل آب و هوا و غیره در اختیار شما قرار می گیرد. بسیاری از سیستم ها از طریق کامپیوتر به صورت الکترونیکی کنترل می شونداجزای الکتریکی به طور کلی بسیار قابل اعتماد هستند، معمولا بیشتر از قطعات مکانیکی که ممکن است جایگزین شوند. اما با چنین پیچیدگی، عملکرد بدی اجتناب ناپذیر است. تشخیص می تواند درگیر باشد و نیاز به یک ابزار اسکن یا مولتی متر داشته باشد، اما در بعضی موارد تنها نور آزمایش مورد نیاز است. صرف نظر از سیستم و یا نقص، ما قطعات را برای بازگرداندن عملکرد، از اساسی ترین سوئیچ یا اتصال به یک ابزار یا موتور پنجره.

اگر چه آنها کوچک هستند، مهمترین قطعات در سیستم الکتریکی ممکن است فیوزها، قطع کننده های مدار و رله هایی باشند که سیستم را از آسیب محافظت می کند. فیوز ها قطعات فوری هستند که برای خرد کردن و قطع مدار در صورت جریان جریان بیش از حد که در غیر اینصورت می توانند بیش از حد گرم شوند و باعث ایجاد آسیب به مدار شوند، حتی باعث آتش سوزی می شوند. قطع کننده مدار عملکرد مشابهی را انجام می دهد، اما توانایی تنظیم مجدد و بازگرداندن جریان فعلی را دارد. رله ها اجازه می دهد مدارهای با ولتاژ بالا با مدارهای کم ولتاژ کنترل شوند. این اجزاء مانند رایانه ها را از آسیب هایی که می تواند با جریان بالا ایجاد شود محافظت می کند.

اگرچه موتورها، لامپ ها و سوئیچ ها ستاره های سیستم الکتریکی هستند، اما هیچ چیز بدون پشتیبانی از بازیکنان مانند سیم ها و اتصالات که مدارها را کامل می کند، و این قطعات می توانند مشکلات عمده ای را ایجاد کنند. خوردگی در سیم ها و اتصالات می تواند مقاومت بیش از حد ایجاد کند که باعث کاهش ولتاژ به بار می شود و باعث ایجاد یک لامپ کم عمق یا موتور آهسته یا غیر کار می شود. سیم های شکسته می توانند یک شکست مدار باز و کامل ایجاد کنند. عایق سیم خاردار می تواند کوتاه مدت به قدرت را افزایش دهد، که می تواند موجب افزایش قدرت بار در هنگام خواسته شدن شود مانند لامپ متوقف شود و یا کوتاه به زمین، که می تواند مدار را بیش از حد کند.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید