• images
قطعات فرمان ، قیمت قطعات فرمان ، لوازم فرمان ، steering parts

قطعات فرمان ، قیمت قطعات فرمان ، لوازم فرمان ، steering parts

auto parts قطعات فرمان

انتخاب خودرو

قطعات فرمان تویوتا

قطعات فرمان لکسوس

قطعات فرمان بنز

قطعات فرمان بی ام و

قطعات فرمان پورشه

قطعات فرمان هیوندای

قطعات فرمان کیا

قطعات فرمان هوندا

قطعات فرمان نیسان

قطعات فرمان مزدا

قطعات فرمان ولوو

قطعات فرمان آلفارومئو

قطعات فرمان پژو

قطعات فرمان سیتروئن

قطعات فرمان آئودی

قطعات فرمان مازراتی

قطعات فرمان رنو

قطعات فرمان میتسوبیشی

قطعات فرمان سوزوکی

قطعات فرمان فولکس

قطعات فرمان لامبورگینی

قطعات فرمان مک لارن

قطعات فرمان مینی

قطعات فرمان لوتوس

قطعات فرمان جگوار

قطعات فرمان جیپ

قطعات فرمان سوبارو

قطعات فرمان دی اس

قطعات فرمان لیفان

قطعات فرمان جک

قطعات فرمان ام وی ام

قطعات فرمان چری

قطعات فرمان سانگ یانگ

قطعات فرمان ام جی

قطعات فرمان گریت وال

قطعات فرمان بسترن

قطعات فرمان چانگان

قطعات فرمان بی وای دی

قطعات فرمان هایما

قطعات فرمان دانگ فنگ

قطعات فرمان بایک

قطعات فرمان بیسو

قطعات فرمان برلیانس

قطعات فرمان جیلی

قطعات فرمان بورگوارد

قطعات فرمان لندویند

قطعات فرمان زوتی

قطعات فرمان دامای

قطعات فرمان کوپا


اتصال نادرست خودرو  از  عوامل نقص جعبه فرمان steering parts است. بیشتر اتصالات فرمان با اتصالات توپی شکل کوچک مرتبط است. محکم کردن لوازم جعبه فرمان که جزء مهم ترین لوازم یدکی خورو محسوب می شود بسیار مهم است .این اتصالت باعث می شود که فرمان تکان های بی جا نخورد و برای خود بازی نکند یا حتی در هنگام خطر به درستی بپیچد .علاوه بر اتصالات بازرسی مداوم آن که آیا مایع روان کننده ای روی آن ریخته باشد یا نه از عوامل سلامت جعبه فرمان خودرو شماست. اگر بازرسی ها نشان دهد که بخش فرمان دهی خودرو شما دچار نقص هست ما به شما کمک می کنیم تا از بهترین قطعات برای جایگزینی جعبه فرمان خود استفاده کنید.

این درایو ممکن است قدرت برقی را تامین کند، اما این سیستم فرمان است که شما را قادر می سازد تا خودرو خود را در جایی که می خواهید بروید. این سیستم پیچیده از فرمان شروع می شود و شامل ستون، دنده فرمان و اتصال فرمان است که بر روی چرخ ها و لاستیک ها برای چرخش ماشین یا کامیون عمل می کند. اگر فرمان شما احساس شل شدن، اتصال و یا بازگشت ضعیف باشد، ما قطعات جایگزینی است که دقت را بازگردانی می کند.در سیستم معمولی، دنده فرمان به انتهای ستون فرمان متصل شده است، با اتصال که شامل بازوی لگد زدن، بازوی دوشیزه، لینک مرکز، و میله های کراوات است که دنده را به چرخ ها متصل می کند. در یک قفسه و چرخ دنده، چرخ دنده چرخ دنده به ستون متصل شده و بر روی یک چرخ دنده استوار حرکت می کند که به عقب و جلو حرکت می کند به عنوان چرخ فرمان تبدیل می شود. انتهای دنده دندانه دار به مجموعه های میله های کراوات متصل می شوند (تنها ارتباطی که در این سیستم استفاده می شود.)اکثر وسایل نقلیه با فرمان های قدرت مجهز شده اند تا راننده چرخ های چرخشی را آسان تر کند، که مخصوصا در سرعت های کم سرعت مانند مانورهای پارکینگ مفید است. فرمان هیدرولیکی هنوز هم شایع است و شامل پمپ گیرنده کمربند، مخزن مایع، دنده فرمان است که شامل یک سیلندر قدرت و شیر کنترل و خطوط هیدرولیکی است که مایع را قادر می سازد بین پمپ و دنده حرکت کند. شایع ترین سیستم فرمان سیستم قدرت نشت است که معمولا توسط شلنگ هایی که به علت گرما، ازن، عناصر و سایش از بین رفته اند، ناشی می شود. ما شیلنگ های جایگزینی مناسب را برای یک تناسب کامل داریم.

ما همچنین می توانیم در صورت نیاز به تعمیرات گسترده تر کمک کنیم. پمپ های فرمان قوی و دنده های فرمان می توانند نشت کنند یا ناپدید شوند و ما می توانیم شما را با یک بخش جایگزین کامل و یا یک کیت بازسازی، اگر بخواهید واحد موجود را تعمیر کنید، ارائه می دهیم. چکمه های راننده ی رانندگی می تواند از بین رفته و مهر و موم رکاب را به خاک بسپارد و به سرعت باعث نشت سیال و سیال می شود. بازرسی چکمه ها به طور مرتب و جایگزین آنها و پایه بوت در اولین نشانه سایش، برای جلوگیری از تعمیرات گران تر. در یک زمان، ATF در اکثر سیستم های فرمان قدرت استفاده شد، اما امروزه اکثر آنها نیاز به یک مایع مشخص دارند. هر وسیله نقلیه مورد نیاز شما، می توانیم نوع مناسب را ارائه دهیم.


 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید