• images
قطعات موتور ، قیمت قطعات موتور، engine parts

قطعات موتور ، قیمت قطعات موتور، engine parts

auto parts قطعات موتور

انتخاب خودرو

قطعات موتور تویوتا

قطعات موتور لکسوس

قطعات موتور بنز

قطعات موتور بی ام و

قطعات موتور پورشه

قطعات موتور هیوندای

قطعات موتور کیا

قطعات موتور هوندا

قطعات موتور نیسان

قطعات موتور مزدا

قطعات موتور ولوو

قطعات موتور آلفارومئو

قطعات موتور پژو

قطعات موتور سیتروئن

قطعات موتور آئودی

قطعات موتور مازراتی

قطعات موتور رنو

قطعات موتور میتسوبیشی

قطعات موتور سوزوکی

قطعات موتور فولکس

قطعات موتور لامبورگینی

قطعات موتور مک لارن

قطعات موتور مینی

قطعات موتور لوتوس

قطعات موتور جگوار

قطعات موتور جیپ

قطعات موتور سوبارو

قطعات موتور دی اس

قطعات موتور لیفان

قطعات موتور جک

قطعات موتور ام وی ام

قطعات موتور چری

قطعات موتور سانگ یانگ

قطعات موتور ام جی

قطعات موتور گریت وال

قطعات موتور بسترن

قطعات موتور چانگان

قطعات موتور بی وای دی

قطعات موتور هایما

قطعات موتور دانگ فنگ

قطعات موتور بایک

قطعات موتور بیسو

قطعات موتور برلیانس

قطعات موتور جیلی

قطعات موتور بورگوارد

قطعات موتور لندویند

قطعات موتور زوتی

قطعات موتور دامای

قطعات موتور کوپا

موتورخودروengine parts  شما مهمترین بخش وسیله نقلیه شما است ، بنابراین لازم است که این آسیاب را به خوبی نگه دارید و از بهترین خودرو استفاده کنید. ما می توانیم در هر دو مقیاسی، با محصولات تعمیر و نگهداری مانند روغن و فیلتر ها برای نگه داشتن موتور خود و بهترین لوازم موتور خودرو جایگزینی با کیفیت در صورت نیاز به تعمیرات کمک کنیم. در عوض، چند مایل از عملکرد عالی را دریافت خواهید کرد.تغییرات منظم روغن بهترین راه برای از بین بردن طول عمر موتور است. در کنار روغن پایه، روغن حاوی مواد افزودنی است که تمیز، خوردگی را مهار می کند، اصطکاک را کاهش می دهد و از پوشیدن جلوگیری می کند، و این می تواند در طول زمان پوشانده شود، باعث ایجاد رسوبات و سایش سریع می شود. تغییر روغن و استفاده از یک فیلتر حق بیمه که باعث تثبیت خاک می شود بدون کاهش جریان روغن، بهترین دفاع شما در برابر شکست موتور است. ما روغن موتور با نام تجاری بالا و فیلتر را ارائه می دهیم تا آسان می شود.

همراه با تعمیرات پیشگیرانه مانند تغییرات روغن، برخی از خدمات موتور توسط سازنده خودرو تجویز می شود تا در فواصل مشخص شده مسافت پیموده شده انجام شود. جایگزینی کمربند زمان بندی معمول ترین خدمات توصیه شده است. اگرچه این روزها بسیار طولانی هستند، کمربندهای زمانبندی در نهایت از بین می روند و اگر کسی به طور کامل از کار بیفتد، موتور متوقف نخواهد شد، اما در برخی از موتورها دریچه ها می توانند با پیستون ها تماس بگیرند و آسیب گران موتور ایجاد کنند. جایگزین کمربند زمان بندی شده در هنگام نشان دادن بیمه ارزان است، و ما می توانیم شما را با همه چیزهایی که نیاز دارید از قبیل کششنده ها و صندلی های خالی بسازید.

انتخاب قطعات ماشینی از قطعات بیرونی مانند مونتاژ، کمربندهای درایو لوازم جانبی و سنسورها، به قطعات سختی داخلی مانند میل لنگ، پیستون و حلقه ها می باشد. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هر آنچه که در یک مکان نیاز دارید بدون توجه به نوع کاری که انجام می دهید اطمینان حاصل کنید، هر چند که یک جایگزین کمربند معمولی یا یک کل موتور بازسازی است. نشت نفت یک مشکل موتور معمولی است که در معرض شدت نشت قرار می گیرد. با مجموعه ای از مهر و موم و واشر های ما قادر به نگه داشتن مایعات درون جایی که متعلق به آنها هستید و خارج از موتور خود تمیز.


موتورهای این روز بسیار قابل اعتماد هستند و خرابی کامل موتورها نادر است، اما با کمترین هزینه نگهداری را با پدال با صدای بلند ترکیب می کند و می تواند رخ دهد. به جای تلاش برای تعمیر آنچه که ممکن است خسارت گسترده باشد، راه حل هوشمند ممکن است یک موتور جایگزین کامل باشد. موتورهای جایگزین ما فقط بازسازی نمی شوند، آنها بازسازی می شوند، با هر ترخیص و ابعاد به مشخصات باز می گردند و قطعات رایج قطعات جدید جایگزین شده اند. در این فرآیند، آنها نیز مهندسی معکوس می شوند تا از هر گونه نقص کارخانه اصلی جلوگیری شود که می تواند باعث شکست موتور شود.

 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید