• images
هواکش ، قیمت هواکش ، هواکش فابریک ، air intake parts

هواکش ، قیمت هواکش ، هواکش فابریک ، air intake parts

auto parts قطعات هواکش

جایگزینی خودروAIR INTAKE PARTS یک کار بسیار آسانی است. وظیفه آسان دیگر این است که کانال ورودی
قطعات  را بین جعبه فیلتر هوای داخل بدن و دریچه گاز بررسی کنید. تمام هوای ورودی موتور شما باید توسط فیلتر هوای فیلتر شده و توسط سنسور MAF مورد بازرسی قرار گیرد. هر گونه ترک، شکاف و یا شکسته در می تواند اجازه می دهد هوا اضافی به موتور راه پیدا کند. از آنجایی که این هوا توسط MAF اندازه گیری نشده است، می تواند شرایط ناب با قابلیت رانندگی ضعیف را ایجاد کند و هوای ناپایدار ممکن است خاکی ایجاد کند که می تواند به موتور شما آسیب برساند. اگر شما احتیاج به تعوض خودرو خود دارید ما شما را راهنمایی می کنیم.

برای بهترین عملکرد و مصرف سوخت، و عمر طولانی، یک عرضه کامل تنها هوای تمیز باید به اتاق احتراق موتور وارد شود. ما را راحت می کند که موتور خود را به راحتی نفس بکشید، زیرا ما همه چیز را برای نگه داشتن جریان هوا تمیز، از ورودی به جعبه هوا درست تا پمپ های ورودی سر سیلندر، از جمله فیلترها، سنسور جریان جریان جرم، شیلنگ ورودی هوا و منیفولد ورودی.هوا مخلوط با سوخت برای احتراق است که درایو پیستون و در نهایت قدرت وسیله نقلیه خود را. اکثر فیلترهای هوا OE ساخته شده از کاغذ است که به شکل تشکیل شده است. آنها برای غلبه بر خاک کار خوبی می کنند، اما با گذشت زمان خاک، قسمت های کوچکی از فیلتر را مسدود می کنند که جریان هوا را محدود می کند و باعث کاهش قدرت و سوخت می شود. خوشبختانه، یک فیلتر هوا به راحتی جایگزین شده است، و ما همه مارک های نام اصلی، از جمله فیلتر مناسب برای وسیله نقلیه شما را ارائه می دهیم.

در اکثر وسایل نقلیه فقط جعبه هوا هوا سنسور ماساژ هوا (MAF) است. این مولفه مهم حجم و تراکم هوا ورودی موتور را اندازه گیری می کند و یک سیگنال ولتاژ متناسب با سرعت جریان را به ماژول کنترل موتور (ECM) می فرستد. ECM از این اطلاعات، همراه با ورودی از دیگر سنسورها، برای محاسبه بار موتور استفاده می کند. در پاسخ ECM پیمای انژکتور سوخت (انژکتور در زمان) را کنترل می کند، بنابراین مخلوط مناسب هوا و سوخت را می توان برای احتراق مطلوب، بهترین قدرت و مصرف سوخت، و حداقل انتشار گازهای گلخانه ای حفظ کرد. خاموش بودن خاموش و خاموش شدن ممکن است یک حسگر MAF بد نشان دهد.

منیفولد ورودی تمام هوا را از بدن دریچه گاز می گیرد و آن را به پورت های مصرف فردی توزیع می کند. تا سال های 1990، بیشتر منیفولد ورودی از آهن یا آلومینیوم ساخته شد، اما پس از آن پلاستیک شروع به جایگزینی آن مواد به دلیل وزن سبک، هزینه های تولید پایین و گرمازدایی شدید شد. متاسفانه بسیاری از مصرفهای پلاستیکی به عنوان پیشینیانشان پایدار نبودند و شکاف، چرک و آسیب داخلی ایجاد کردند. ما ظرفیت های جایگزینی را که توسط سازندگان بزرگ پس از فروش دوباره طراحی شده اند، برای حذف این نقص ها انجام می دهیم.


 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید