• images
گیربکس ، قیمت گیربکس ، گیربکس فابریک ، transmission parts

گیربکس ، قیمت گیربکس ، گیربکس فابریک ، transmission parts

auto parts قطعات گیربکس

موتور باید وسیله ای برای از حرکت ایستادن داشته باشد تا زمانی که وسیله نقلیه متوقف شود. وسیله ای که این کار را انجام می دهد خودرو transmission parts نام دارد ، از زیر مجموعه های قطعات  می توان به کلاچ اشاره کرد. در معرض سایش قابل توجهی قرار می گیرد و باید به صورت دوره ای جایگزین شود تا از سایر مشکلات جلوگیری کند. ما شما را در تعویض لوازم موتوری خودرو کمک میکنیم.

تمام موتورها دارای یک نوار "Powerband" هستند، محدوده RPM که موتور آن به طور موثر کار می کند و بهترین توان را دارد. این انتقال نسبتا دنده ای است که موتور را در محدوده قدرت خود از طیف وسیعی از سرعت خودرو حفظ می کند، بنابراین شما می توانید از یک توقف، و همچنین کروز در سرعت 65 مایل در ساعت در آزادراه. انتقال خود را حفظ کنید و از بهترین قطعات استفاده کنید و چندین کیلومتر خدمات قابل اعتماد دریافت خواهید کرد. و برای آن، شما به جای درست آمده اید.بهترین راه برای انتقال خودکار اتوماتیک در شکل بالا، تغییر سیال و فیلتر در فواصل توصیه شده است، بیشتر در صورتی که در ترافیک توقف و رانندگی بچرخانید یا رانندگی کنید. گرما بیش از حد و فواصل تغییرات طولانی می تواند مایع انتقال را بدتر کند و موجب آسیب انتقال شود، در حالی که یک فیلتر مسدود شده می تواند جریان سیال را محدود کند و باعث مشکلات عملیاتی شود. شما می توانید از تعمیرات گران قیمت با کیفیت انتقال مایع و فیلترهای خود اجتناب کنید.

مهم نیست که آیا شما با 3 پدال رول یا کاملا اتوماتیک رانندگی می کنید، اگر شما نوعی دوست داشتید که با هر کار تعمیری کنار بیایید، می توانیم کمک کنیم. از اجزای فردی مانند بلبرینگ، مهر و موم، باند، چنگک ها و مدولاتورها برای تکمیل کیت تعمیرات اساسی، با قطعات ما قادر خواهید بود تا شغل را با موفقیت انجام دهید. نشت سیالات یک مشکل انتقال رایج است که می تواند از قطره هایی که موجب ایجاد لکه های آزار دهنده در مسیر راه رفتن به یک حفره ای می شود که باعث ایجاد سطح خطرناک مایع می شود، دامن بزند. با مجموعه ای از مهر و موم و واشر شما قادر به نگه داشتن مایعات در داخل انتقال است که در آن تعلق دارند و پاک کننده تمیز.

از طرف دیگر، اگر مایلید که آرنج را عمیق در کار نبینید و سریع ترین و آسان ترین تعمیر را بخواهید، شاید یکی از انتقالهای جایگزین ما برای شما مناسب است. انتقال جایگزین ما فقط بازسازی نمی شود، آنها بازسازی شده اند، با هر ترخیص و ابعاد به مشخصات باز می گردند و قطعات رایج قطعات جدید جایگزین شده اند. در این فرآیند، آنها نیز مهندسی معکوس شده اند، برای از بین بردن هر گونه نقص کارخانه اصلی که می تواند واحد را شکست دهد. در نهایت، هر انتقال یک آزمایش جاده ای شبیه سازی شده برای اطمینان از اینکه آن را کاملا در زمانی که آن را در وسیله نقلیه خود نصب شده است.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید